Alien shop i banke semena

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.10.2015
1
4
3
32
LP forume,prvi post ovdje.Pratim već neko vrijeme forum,učim se,čitam,googlam,tražim. Volim travu,a dopizdilo mi smeće s ceste,pa sam odlučio naručit sjemenke od Aliena i probat sam. Odma da kažem,ciljam visoko,i puno. :D
Dakle,nakon detaljne analize strainova i njihovih efekata,dolazim do toga da bih htjeo sativu(sative) koja ne smrdi.

Moj izbor se je sveo na čak 4 vrste,te sam sve 4 naručio.

Female Seeds C99 (4 seeds)
Female Seeds Grapefruit (4 seeds)
Dutch Passion Fem Durban Poison (5 seeds)
Sensi Seeds NL5 x Haze Female (3 seeds)
E sad,da sam čitao "sitna slova" vidio bih da su C99 i Grapefruit skoro jedne te iste biljke,no hebiga,nemožeš na sve pazit :D
Planiram 2 indor growa godišnje te možda jedan vani,no vani je upitno koliko ću imati volje...

Naručio sam sjemenke 16.10.,petak kasno poslijepodne,dobio mail za narudžbu i to je to.Tek su mi u utorak 20.10. ujutro(oko 10h) poslane.Platio sam deviznom karticom. Popunio sam sve podatke,i broj telefona koji vjerojatno nisam trebao,al staces,greska...Danas 26.10 su došle,bez napisanog broja mobitela na pošiljci. Stealth baš i nije bio stealth,mislim,sjemenke se nisu vidjele al je nekak paket malo bio...hmmm...prevelik..nećemo u detalji radi plavaca :D

O da,na poklon sam dobio i jednu sjemenku Royal Queen Seeds Criticala :D
Vjerojatno ćemo kreniti s NL5 x Haze ;)


Have fun ljudi,dnevnik za dan,dva,možda i tri ;)
 

Prilozi

  • IMG_3170.JPG
    IMG_3170.JPG
    358,8 KB · Pregleda: 70