Alien shop i banke semena

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.06.2007
4
0
0
43
kolko znam moze...samo mu kazes da ti salje u postanski ured u unom gradu di zivis(ao je grad veci navedi koji ured)i ti tamo dodjes pokazes osobnu(ili neko dokument koji te moze inetificirat,kako nebi doslo do kradje paketa tj,on tamo napise ima primaoca a ti dodjes das im indetifikacijsku karticu i ozmes paket....)bar sam ja tako slao djelove od bajka....
i jos jedno pitanje kad ja kupujem sjeme od tipa zatrazi me adresu na koju da salje...?
i jos jedno:posto nisam razumio neke djelove....mogu mu ja novac slati preko poste(kao pismo...)ili mogu da mu platim robu tek kada stigne,postar mi preda paket tek kada mu platim...?
 
25.01.2007
44
22
0
posaljes novac u obicnoj kuverti. vise ne mozes slati preporuceno jer traze da otvoris posiljku kako bi vidjeli sto je unutra. a novac se inace ne smije slati u kuverti. tako da moras slati obicnom postom sto stigne za 4-5 dana.

sjeme narucis na svoju kucnu adresu. ako ti doma dode poziv na carinu, onda jednostavno nemoj otici. paranoja je normalna jer znaju da je posiljka iz Nizozemske pa je samim time automatski sumnjiva.
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Istina da se nemože više slati preporučeno...ali ima možda nešto još bolje!
Malo sam gledao na stranicama

hrvatske pošte

imate izračun pošiljaka sa zemlju i međunarodni promet.
Obratite pozornost na vrijednosno pismo - sve do 500kn vrijednosti poštarina iznosi samo 32kn! Dok je preporučeno bilo 25...a vrijednosno pismo MORA doći na svoje odredište jer ipak su pare unutra!:icon_lol:
Dobijete potvrdu i ako se slučajno nešto dogodi (nestane pismo), laaaagano u poštu...po novce ..ccc

P E A C E !:maryjane:
 
19.07.2007
4
0
0
45
Prva liga,jedva cekam da vidim kako ce se pokazati Alien u odnosu na BDS koji je po meni izvikana firma koja zna da zavrne ljude a ima monopol na netu!!!
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
zasad sve sto sam cuo o Alien shopu je tacno,i drugar je isto tamo narucivao.Milslim da cu i ja sledeceg meseca...
 
05.08.2007
2
0
0
34
Naručio sam dva paketa obični Sadhu od mandale i The church feminizirani od Greenhouse seeds preko mandalinog shopa a sad kako bude bude vidit čemo javim vam o uspjehu!
 
02.11.2007
31
3
8
37
Ovako: prilikom kupovine u Growshop Alien,zanima me koju metodu placanja izabrati?
Ponudjene su sledece:
--Europe Priority (seme kosta 18e sa ovom metodom placanja ukupno ispada 33e)
--Europe Priority Express( ukupno 29,5e)
--Outside Europe Priority( ukupno 34e)
--Outside europe Priority Express( ukupno 34e)
--Seeds-Graines-Zaden (ukupno 22e)
--Seeds Signed (ukupno 23.75e)
--Seeds Traxity (ukupno 23.75e)
--Traxity (ukupno 34e)

Zeleo bih znati koju da odaberem! Ako mozete pomoci, iz Srbije sam!
I takodje kojom internet karticom placati?
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Naravno...

--Seeds-Graines-Zaden (ukupno 22e)

Tu je i dostava na kucnu adresu...Postarina do Srbije je 6e...Enjoy
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Tako i za Hrvatsku jel?Isto izaberem seeds-graines-zaden i stici ce na kucnu adresu,poštar ce samo ubacit u sanducic,ne placa se nista njemu...narucujem kod frenda pa nebi htio da on nekak najebe.
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Mislim da ipak salju iz Slovenije. Maticna firma je tamo, a i neko je pominjao da je nesto narucivao i da je doslo u Hrvatsku iz Slovenije. Mozda grijesim...