Alien shop - narudzba - preporuka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
Doslo je vrijeme za isprobati neku novu autoflowering sortu pa trebam vase misljenje, jos ako je netko neku i uzgojio bilo bi odlicno.

Odluka je pala na ove dvije a ostale su tu cisto da cujem misljenje ako je netko vec uzgajao...

Lowlife Seeds Regular Lemon Skunk
Lowlife Seeds Regular Blueberry


Lowlife Seeds Regular White Russian

Lowlife Seeds Regular Hindu Kush
Lowlife Seeds Regular Ak-47


dajte iskustvo, misljenje... trebam nesto da odlucim do kraja :)
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
ja sam se s autoflowering sjemenkama razocarao nikako da mi prokliju ni niknu iz zemlje u pitanju su 3 sjemenke easy bud-a od royal queen seedsa..pa posto znam da i ti cesto uzgajas autoflowering sorte mozes ki reci kako radis jel ih stavljas na klijanje ili direkt u zemlju i kako i za koliko vremenski prokliju ili niknu iz zemlje?evo ja se vec mucim oko 6 dana sa klijanjem cak sam ih sad i u zemlju stavio za sad jos nista..
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
jedini savjet..paloma maramice (jer su bijele , ciste, bez bojila i mirica..znaci nema kemikalija u njima..) namocim ju vodom cijelu, stavim sjemenke nutra i sve to u jednu crnu posudicu... i cekam , svaki dan provjerim ide li van korijen... zna mi krenuti nakon recimo 2 dana za lemon skunk ili recimo po 10-12 dana po nekad za lowrider..

Bitna stavka ti je da ipak pustis da korijen izadje bar 1-2cm i onda to fino zasadis u zemlju ... nikad mi nije podbacilo na taj nacin.


Samo sam jako razocaran sa vecinom autoflowering sortama zbog njihove nestabilnosti.. Nisamo jos probao neke , ali od ovog sveg sto sam probao LR2 mi se cini najboljim za male boxove..
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
Hvala Che* na savjetu..ako ne nikne ova iz zemlje sto sam je stavio onda cu vidjeti kako cu s ovom trecom sto mi je ostala postupati. :)
12 dana za klijanje to mi izgleda nekako previse ja bi se vec izivcirao i poceo otvarati nozem i skalperom,a nista javim kako je proslo s klijannjem u svakom slucaju :) inace ovo mi je prva autoflowering sorta koju "sam poceo" uzgajati :)