Alkohol je smeæe!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
Dakle ono juèer...ne da sam zamrzio alkohol nego ako budem još jednom samo stavio kap u sebe baciti cu se sa krova.
Juèer došli kod lege koji slavio roðendan ja,moja ženska[zbog koje živim :)],i njezina super legica.I sve ok,sve super,samo što sam popio pola litre votke na prazan stomak i to èiste.Evo probudio sam se u pola 7 ujutro i nemogu spavati tu rigam ko konj,zašto to pišem vama.
Pa evo zašto:Jer da sam dimio smijao bi se,nebi povraæao ko idiot od 9 do ponoci,nebi PAO na beton i razbio glavu i arkadu(da...toliko sam bio pijan da kada sam hodao jednostavno sam se srušio i pao na arkadu i razbio arkadu...),nebi bario od ženske koju ne da volim nego živim za nju,sve mi je,nebi pokušao bariti njezinu najbolju legicu,nebi je hvatao za guzicu i slièno,nebi se potukao sa nekime koga ni neznam,nebi ležao na kiši(OPET) i rigo okolo,nebi se dogodilo da neznam gdje sam bio od 9 do ponoæi(uopæe neznam ni gdje sam bio ni sa kime,ništa se nesjeæam,sve mi je ženska rekla).
Glavni razlog zašto pišem ovo je,ženska me stalno nosila,pazila,davala mi vode da nedehidriram iako je znala da sam joj bario najbolju legicu,da sam bio pijan ko idiot,da sam rigo,radio najgora sranja i slièno,koja me dovezla autom kuæi,stavila u krevet i sve!


Kako ovo sada ispraviti?Kako da joj objasnim da nisam takav kao juèer i kako joj objasniti da je stvarno volim?
:cry: :(



JEBEŠ ALKOHOL U 3 PIZDE MATERINE!!!!!!!!!!
KAD JA KAŽEM TREBO SAM LJEPO DONIJETI ŽIŽE I SVE BI BILO KO 5!
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Reci joj istinu, ako te voli poverovace ti. I prosto nemoj vise da pijes alkohol.
Ja sam napravio slicno sranje i vec 2 godine se nisam napio.
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
ma sranje... ja sam se 2godine gadno opijala jedanput tjedno, dok nisam pocela malo vise sa vutrom i sad uopce ne pijem, osim koju pivu nekad, ali nema opijanja....
sad ne razumijem kako sam mogla da se nalijem svaki put i da rigam, sutradan muènina.... katastrofa...

....a tvoja draga ce valjda shvatit, jebiga ono dogodi se.... ubuduce samo vutra i to je to!!!!
 
18.07.2006
41
1
0
hehe, alkohol je usran jer te starci odmah otkriju???? :shock: A starci ka ono ne piju? :lol: Ma daj, barem je s alkoholom u ovo vrijeme lako. Trava je ilegalna, a alkohol... malo popio pa sta?
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
Petar Pan je napisao(la):
hehe, alkohol je usran jer te starci odmah otkriju???? :shock: A starci ka ono ne piju? :lol: Ma daj, barem je s alkoholom u ovo vrijeme lako. Trava je ilegalna, a alkohol... malo popio pa sta?
joj nemoj da poènem o tome.Žalosno je što kada piješ se gleda da je sve uredu jer iako se uništavaš 10 uta više nego sa travom koga briga...legalno je pa se uništavaj! :twisted:
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
Petar Pan je napisao(la):
Trava je ilegalna, a alkohol... malo popio pa sta?


kako kome.... ja sam neke 2 godine dolazila subotom unistena...tj.pijana ko stoka.... tako da nije bilo: malo je popila pa sta.. :p
pusila sam cesto, ali me nisu nikad skuzili... do prije nekoliko mjeseci....

opet zakljucak: alkohol je sranjeeeeeee :twisted:
 
18.07.2006
41
1
0
A kad je reakcija tvojih roditelja bila gora, kad su skontali da si pila ili da si pusila? :lol: Ako sam dobro upoznat sa situacijom, evo vec je proslo nekoliko mjeseci da nisi zapalila, ne izlazis vanka, places pred majkom...

Zakljucak: ima i vecih sranja od alkohola :evil:
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
Petar Pan je napisao(la):
A kad je reakcija tvojih roditelja bila gora, kad su skontali da si pila ili da si pusila? :lol: Ako sam dobro upoznat sa situacijom, evo vec je proslo nekoliko mjeseci da nisi zapalila, ne izlazis vanka, places pred majkom...

Zakljucak: ima i vecih sranja od alkohola :evil:


ma nije to isto...jer sa alkoholom su me svako malo vidali pijanu, a nadimljenu su me jednom...
i ja smijem ic van... ali dok ih ne naucim nesto o vutri i dok nesto ne postignem ne idem nigdi, pa ce imat griznju savjesti kad popizdim doma, kad dodem do prihijatra.....
 
18.07.2006
41
1
0
Ma nemoj u psihijatra, samo to ne :cry: Mislim da ti je to pogresan pristup problemu. Moras im dokazat da mozes normalno funkcionirat i uz povremeno konzumiranje vutre. A shvati malo i svoje roditelje, jos si ti mlada, a oni ti zele sve najbolje. Nemoj im nabijat griznju savjesti, nisu oni krivi sto vec desetljecima kruze lazi o travi i pune njihovu glavu glupostima i predrasudama.
I nemoj me citirat ako nije potrebno :lol:
 

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
312
99
0
suptropia.4t.com
Ma znaš kako, najbolje je da se opet ušibaš kao tada i da onda ne praviš sranja (a to bi ti moglo, kažem, moglo, uspeti, ako pre toga sebi nekih par stotina puta ponoviš "budi dobar, budi dobar..." ili sl.) i onda poèneš da joj prièaš kako je mnooooogo voliš i kako to u stvari sve zbog nje radiš, jer je, opet, mnoooogo voliš i tako u krug. Mog'o bi ti još opisivati varijante za prièu, ali nema svrhe, jer æeš ih, kad se ucirkaš, sigurno zaboraviti. Ne želim da stavaljam ženski rod nisko (P.P. izvini, kol'ko raèunam, ti si jedina na forumu u zadnje vreme od ženskadije), ali fakat, ribe padaju na takve prièe. Provereno, Još ako ubaciš neki ozbiljan kašalj, uhvatiš se za prsa junaèka (ima da se opasno zabrine za tebe, proradi majèinski instinkt, šta li?), pa onda poèneš da bulazniš kako ti je u zadnje vreme jako teško (psihièki) i da ne znaš šta ti je i zašto te nešto stalno tera da praviš sranja, pa još ako pustiš i koju suzu, auuu, èoveèe, možda se ogrebeš i za sex (a tad je najbolje, opet, provereno).
E, ako ti to sve proðe, pazi šta radiš sledeæi put. Mala je verovatnoæa za popravni.
Opet, ako ne padne na sve to, trebalo bi da ti imponuje jer su bio sa nesvakidašnjom ribom, koja ne pada na te fore.
Ako te ostavi i bude ti teško zbog toga, ne brini, uvek možeš da se uradiš k'o zverka, opet, i da utoliš tugu.
Na kraju krajeva, sigurno ima neka od njenih drugarica kojoj se to sviða.
Sve ovo zvuèi kao da piše jedna muška šovinistièka svinja, ali stvarno, treba biti realan u pogledu takvijeh stvari. Grok, grok! (opet tj. once again)