Alkohol vs Marihuana

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.10.2007
46
0
0
45
alkohol i trava?? zajedno? katastrofa... :vomitwar:
prvo trava pa onda alkohol, ajd, moze proc, al obrnuto, nalit se pa ic pusit,
rigoleto samo takav... :sick:
alkohol je dobar za sex a trava za kreativno izražavanje - recitiranje recimo. :icon_mrgreen:
domoljubnih pjesama napose :vb_kez:
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Alkohol mi je ok samo pod uvjetom da pijem neku jebenu pivu.. znaci u pivnicama a ne komercijala.. tipa gricka vjestica..
Nevolim bit u drustvu pijanih ljudi nikako.. nit mi je specijalan gust biti pijan.

Trava.. strava.. nema agresive.. nema tuce.. samo cista uzivancija.. nekad pase popit pivu poslje dzoksa, al opet kad malo razmislim sta ne pase poslje dzoksa?? :icon_lol:

Sta se tice sexa i ovo dvoje.. nekako mi se cini da tko misli da je alkohol bolji za sex hmm.. i nezna bas o cemu prica hahaha..
ako mu se i uspije dignut i skrutit kako treba nakon pola litre/litru zestice nije to to.. Dok sa travom nema beda bez obzira na kolicinu :sun2:
 
29.10.2007
10
0
0
34
ALKOHOL

Imam 18 3 puta sam ispiran,a mogu dobro podneti alkohol predobro ja i drug za nase godine alkosi, Drugi put vozili me u ludnicu sa 3.7% promila u krvi, obarali smo razne rekorde , 2l za 3 min 12 l sat vremena -pivo zestinu ne pominjem, puno sam se puta napijo da bih prepricavo-ima i dobrih i losih tripova

DZANDZIKA

Varim vec 4 god od 8 osnovne i extra mi je obozavam vutru, sada je popusim pre odgovanja da mi bolje ide,ono jednostavn kuci sam navaren ne kontaju me i tako marihuana je jaca
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Nemožeš imat 3.7 % promila , kad ti ej promil isto što i postotak samo s nazivnoikom tisuću a mislim da bi se trebo okanit cuge je i nije ti baš da se hvališ što si 3 puta bio na ispunmpavanju i i protrunu organi od toga, a i nije baš lijepo pio sam ije previše nekad nevalja to
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Ma što alkohol vs. marihuana? Pa to je smiješno uopće dovoditi u sraz...

Marihuana wins by brutal first round knockout! :angry015: :icon_mrgreen:
 
29.10.2007
10
0
0
34
Šaman Šandor je napisao(la):
Nemožeš imat 3.7 % promila , kad ti ej promil isto što i postotak samo s nazivnoikom tisuću a mislim da bi se trebo okanit cuge je i nije ti baš da se hvališ što si 3 puta bio na ispunmpavanju i i protrunu organi od toga, a i nije baš lijepo pio sam ije previše nekad nevalja to



Brate moj ja sam 2 dana bio u komi,moji sedeli pored mene dan,noc dok nisam otvorio oci pa vidi,a i smanjio sam malo,nisam se pošrteno oždero 2-3 meseca,ali malerišem se ovom pričom večeras takpe,grad...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ma moš ti biti 6 dana u komi govorim ti da su promil i postotak dvije različite stvari a ne koliko si ti pijan ili ne bio
Ulavnom da si imo 3.7 % alkohola u krvi to bi značilo da kad bi ukupnu količinu tvoje krvi podijelili na 100 diejlova da bi 3 dijela i sedmina četvrtog bili alkohol ali to nije moguće a sad promili su ti isto to samo s tisuću znači ako imaš 3.7 promila to ti znači da kad bi svu svoju krv podijelio na 1000 dijelova onda bi 3 dijela i sedmina četvrtog od tih tisuću dijelova bili alkohol i toliko si i imo

To sam ja htjeo reć tamo gore ali nisam imo volje pisati
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Ja kada se bas razbijem od alkohola i trave desi mi se da u snu mesecarim i menjam sobe u kojima spavam. Na primer vratim se kuci razbijen i legnem u svoj krevet a ujutru se probudim u calovom krevetu i niceg se ne secam.
 
29.10.2007
10
0
0
34
Šaman Šandor je napisao(la):
Ma moš ti biti 6 dana u komi govorim ti da su promil i postotak dvije različite stvari a ne koliko si ti pijan ili ne bio
Ulavnom da si imo 3.7 % alkohola u krvi to bi značilo da kad bi ukupnu količinu tvoje krvi podijelili na 100 diejlova da bi 3 dijela i sedmina četvrtog bili alkohol ali to nije moguće a sad promili su ti isto to samo s tisuću znači ako imaš 3.7 promila to ti znači da kad bi svu svoju krv podijelio na 1000 dijelova onda bi 3 dijela i sedmina četvrtog od tih tisuću dijelova bili alkohol i toliko si i imo

To sam ja htjeo reć tamo gore ali nisam imo volje pisati[/quot



Jeste u pravu si samo su znakovi slični, nisam imao promil pa sam označio postotak moja greška jbg.
 

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
312
99
0
suptropia.4t.com
Stvarno mislim da je pogrešno stavljati bilo koje 2 supstance jednu kontra druge. Sve ima svoje. Mislim, na nekom "Dope" forumu bi moglo da ide neki nonsens tipa "Heroin vs. Kokain" ili štagod, ali apsolutno je nemoguće staviti nešto ispred nečeg drugog. Što je nekome O.K, drugome nije. Većini vas ovde izgleda sasvim sumanuto staviti alkohol ispred Vu, ali postoji gomila ljudi koja je pušila dugo vremena i shvatila da to nije za njih, a piju sasvim umereno i sa tim nemaju problema.
No, oni koji su neumereni u svemu, kao ja npr., mogu reći poneku stvar u korist Vu naspram alkohola.
Šta da kažem više sem da sam prestao aktivno da pušim Vu (ovo što mi se događa zadnjih desetak godina je jako sporadično pušenje), posle 10 godina intenzivnog navarivanja. A alkohol ne mogu da ostavim ni posle celih 20 i kusur. Evo, skoro svake večeri, kad sednem uz kompjuter, kažem sebi, "nemoj da nalivaš ništa u čašu". I koliko puta sam uspeo. Uh, samo u zadnjih godinu dana mogu da nabrojim takve situacije na prste jedne ruke. A i večeri kad nisam sedao uz kompjuter su bile takve da sam bio suviše pijan da bih uopšte mogao da sedim (hm, jednom sam pokušao da stojim...). Zapravo, ja sam minimum nekih 90% vremena na ovom forumu proveo pijan (i u ovom trenutku cirkam jednu finu šljivu iz Užičke Požege, jeste da više volim lozu, ali...).
Znate šta je dobra stvar u svemu tome? Kad ja, kao ozvaničeni notorni alkos počnem da branim Vu u društvu ljudi koji to od mene nikako ne očekuju. E, onda moja reč zaista ima neku težinu.
P.S. pošto na ovom forumu postoji čitav podforum za ostale prirodne stvari koje nisu Vu, mogli bi mi, ljubitelji takvih piča, da napravimo nešto o domaćoj rakiji i vinu. O.K. i pivu, ako se neko bavi i time.
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Alkohol vs. Marihuana može npr. što je manje štetno.......

A što je bolje slažem se s tobom Tripico,to je stvar ukusa.....ili možda nije,iskreno meni je neshvatljivo da je nekom bolji alkohol ali znam i takve ljude.....Dali je alkohol nekima draži jer je legalan a znam i kojima je draži jer je trava droga pa se možeš navuci i slicne gluposti...

Evo da objave u cijelom svijetu da je Marihuana manje štetna od alkohola i da je legaliziraju sumnjam da bi itko osim alkoholicara i straijh ljudi cesce pio nego pusio.
 

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
Pa kod trave je bed kaj se odmah zamre i pocmu ljudi kljucat, pogotovo kad s frendovima pusim a oni uvjek zapale sam kad ja il frend nesto donesemo pa puse ful malo pa ih ubi jedna fulja ,mene isto dosta ubije al manje jel vise znam taj filing te se mogu opustit, dok uvjek kad pusimo ja i frend s nekim ispadne da nekog razjebe paranoja il nesto...
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Da je legalno nebi pušio travu od koje zakljucas nego neku sativu i to je to.Ne zakljucas od svake trave,eto ti nabavljas takvu travu ali ima i likova koji prodaju drukciju travu bas iz tog razloga sto vecina ljudi ne zeli provesti subotu kljucajuci.
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
prolaps_rektuma je napisao(la):
nikako alkohol vs trava...alkohol+trava...
tj. puno mi je bolje pušit i pit nego obratno

Isus bog, nekoliko sam puta napravio tu pogresku kad bi se napio da onda onako glup i presamopouzdan idem pusit travu. Cista anestezija, a kad te netko probudi, delirij. Tko, sto, kako, panika, wtf? Uzas.

Iako je stetniji, alkoholz mi je drazi od trave jer em sto sam vise happy, em sto mogu funkcionirat na njemu vanu s frendovima ili na partyju negdje, dok mi je trava samo za po doma za chilling. Takodjer, trava me i ne voli bas previse, tako da je onaj uneasy osjecaj cesto prisutan....najbolje protiv toga mi je zazmirit, pustit mjuzu i gledat CEV-ove, onda je odlicno.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Trava je stvar u kojoj ne mozes potpuno uzivati ako sa sobom nisi komotan i u trijeznom stanju.

Puno ljudi alkohol smatra boljom solucijom jer im daje tu laznu injekciju samopouzdanja obzirom da ga nemaju dovoljno trijezni. Alkohol makne sve kocnice. One koje bi trebalo maknuti, a i one koje bi trebale ostati.
Smatram da je alkohol velika prepreka mentalnom napredku pojedinca danas iz razloga sta ljudi umjesto da izgrade karakter posizu za tom injekcijom kad god im zatreba samopouzdanje ne mareci sta je cijena tog samopouzdanja degradacija svih ostalih vrlina koje posjeduju.

Osobno preferiram nesto spiritualnije u cemu postoji mogucnost spoznaje i napredovanja, a ne nazadovanja u vidu alkoholizacije koja u biti degradira sve ljudske funkcije dok nismo dovoljno "tupi" da se osjecamo komotno radit sranja.


Moje misljenje.