Alkohol Vs. Vutra

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
Evo jedne anegdote:

Tijekom putovanja pjesice od birtije do doma (cca 400m) bila zajebancija i murija stala, neki se razbjezali neki ostali medju njima i ja, svu su imali preko 16 god (nekolicina njih i preko 18) osim naravno mene meni falilo naravno 1 mjesec! i naravno mene potrpali u auto natjerali da starce budim bilo je cca pola 1 i sad stara se dere na murijake ja silazim i velim da pocekaju da mi stari sere! i sad stari nes potpise i odh mi spavati!
Sutradan stara zove susjeda jedan od najboljih murijaka koje sam ja ikada upoznao ( oko mene, susjedi, sami murijaci jedan nacelnik, drugi kriminalist itd.) i ovaj kaze da ce srediti zove on nacelnika i kao sve sredjeno. I sad nakon mjesec dana dolazi poziv za socijalnu skrb i nista mi ono jebo im pas mater lazljivu sim tam stara luda pobila bi ih sve i nista ja i stari ( stari mi oldskul hashaman, hipie stari ali nece priznati kao da jos pusi samo mene prca) i mi provalili kod socijalne radnice i pocinje raz. (radi kojeg i ovo pricam):
Ona ce meni jesi konzumirao sta, ja odg. nisam maloljetan sam i ne konzumiram alkohol, a ona odjednom kaze ma ne mislila sam na droge a ja zbunjen pa necu valjda sad trebat priznati, i onda sam slusao kako ona ima kcer mojih god ide samnom u skolu i da joj je jasno da mi pusimo travu samo se nada da nas nece uloviti radi jednog jointa jer cemo kao imat sranja ,LOL, i odjednom ona je znala jednog klinca koji je umro od alkohola i kaze bolje ti je kupiti panj negu litru zestice a ja jos zbunjeniji a rista se samo smije kao ono da vidis u pravu je. i tako to ima pametnih ljudi i drzavnoj sluzbi!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bane007

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
Ma ljudi alkohol sluzi samo da oglupite u trenucima kad vam je to potrebno a trava vam daje malo drugaciji nacin pogleda na svijet i zajebancije vise duhovno!
POzz
 
10.04.2008
12
0
0
40
...mješanje raznih supstanca je umjetnost...weed s alkoholom, uobičajen mi scenario.

sigpic17698_4.gif
:icon_mrgreen: :thankyou:
 
16.04.2008
39
0
0
34
E, ja sam novi ode na forumu! :signs046:

Vutra je skupa čovječe, pa se nemože uspoređivat sa bijednim alkoholom kojeg nađeš na svakom koraku i od kojeg ti se samo povrača!
Ali nekužim još ove gradske pijance koji tvrde da je trava štetija od alkohola!
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
nisu balkanci glupi :D već je cijeli svijet glup...


ne volim baš miješat alkohol i travu.
1. alkohol mi više paše kad idem van s frendovima
a travu više volim sam uzimat ili s jednim frendom
max2 jer me ljudi obično frustriraju kad sam napušen i neda mi se pričat s njima.
Imam jednog frenda s kojim sam na istoj valnoj duljini inače (s njim uglavnom dimim)
A kad smo napušeni uvijek zabrijemo kako dijelimo ego :D jer imamo indentičan tok misli
I ne moramo uopće priča jer je to kao da vodimo monolog :D.
Ili nabit slušalice u mraku naušit se ko pršut i pustit tool.
A I kad kombiniram s alkoholom izgubim I ono malo kontrole što je imam na njemu.

Mislim da je alkohol puno štetniji od trave.
Sve je na ovom svijetu relativno ali ovo je apsolutno :D
Svi možemo pretpostavit
što bi bilo s tipom koji se svaki dan napuši a šta s tipom koji se svaki dan napije.
Ovaj koji se napije bi posto alkos…nesposoban radit ili složit rečenicu kako spada.
Nakon nekog vremena bi vrlo vjerojatno dobio cirozu jetre i mozak poput pženog jajeta
Inkontinenciju,bacao brabonjke iz nogavice kao asa iz rukava…
možda i umro na krizi apstinecijskoj

A osobe koje se napušavaju svaki dan…pa mislim da ih ima pun *****
I ništa im ne fali…u najgorem slučaju će bit malo tupi jer će bit konstantno napušeni
Ali ako bi apstinirali nekog duže vrijeme opet bi bilo isti kao prije trave.
Dok alkos neće moć vartit skurene moždane stanice
(iako ne želim reć da su bitne :D ionako ih rijetko koristimo)
naravno ovo govorimo o nekim
krajnjim slučajevima…
ali svjedno bilo bi dobro sporvest jedan ovakav

eksperiment pa jednom zauvijek dokazat što je štetnije.
Iako je i marihuana…ali sol može bit smrtonosna a neophodna nam je ;)
Ako postoji samokontrola…onda ni heroin nebi bio pretjerano štetan
[FONT=&quot]Samo što je na nekim lakše a nekim drogama teže izgubit tu samokontrolu.[/FONT]
 
16.04.2008
39
0
0
34
wannabeshaman1 je napisao(la):
nisu balkanci glupi :D već je cijeli svijet glup...


ne volim baš miješat alkohol i travu.
1. alkohol mi više paše kad idem van s frendovima
a travu više volim sam uzimat ili s jednim frendom
max2 jer me ljudi obično frustriraju kad sam napušen i neda mi se pričat s njima.

NEkužim te! Meni je veći gušt kad se cila ekipa napuši pa svi pričamo i valjamo neke baze!
Pogotovo kad se napušim sa nekim totalno ispaljenim likovima kojima se smiješ i kad nisi napušen! :b_woot:
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Greatboy je napisao(la):
NEkužim te! Meni je veći gušt kad se cila ekipa napuši pa svi pričamo i valjamo neke baze!
Pogotovo kad se napušim sa nekim totalno ispaljenim likovima kojima se smiješ i kad nisi napušen! :b_woot:


Takodjer.. meni ista stvar :)

Al mislim da neki ljudi nisu ni imali sansu iskusit nesto tako pa nemaju sa cime usporediti.. Znaci potrebno je par ljudi.. da su svi zajebanti i totalno skulirani frendovi/ce koji se znaju dugo vremena.. i onda zapale "lulu mira".. hvala bogu izasao sam van tisucu puta i napio se do usiju.. ali nema usporedbe definitivno jedno sa drugim..
Ovo je na jednoj visoj razini razumijevanja, komunikacije i zajebancije od pijanog bacanja/deranja/izbrijavanja.

Al to je samo moje misljenje i jasno mi je da netko preferira nesto drugo i postujem to.. rock on :notnice:
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
elephant0r je napisao(la):
Takodjer.. meni ista stvar :)

Al mislim da neki ljudi nisu ni imali sansu iskusit nesto tako pa nemaju sa cime usporediti.. Znaci potrebno je par ljudi.. da su svi zajebanti i totalno skulirani frendovi/ce koji se znaju dugo vremena.. i onda zapale "lulu mira".. hvala bogu izasao sam van tisucu puta i napio se do usiju.. ali nema usporedbe definitivno jedno sa drugim..
Ovo je na jednoj visoj razini razumijevanja, komunikacije i zajebancije od pijanog bacanja/deranja/izbrijavanja.

Al to je samo moje misljenje i jasno mi je da netko preferira nesto drugo i postujem to.. rock on :notnice:
upravo to...
mislim teoretski bi mogao okupit neku "skuliranu" ekipu od možda pet frendova
ali često imaju faks ispite itd...različite obaveze pa se teško tako okupit.
prije bi se dosta nas skupilo pa zajedno pušili ali frustriraju me ljudi,
svi postanu hiperaktivni...stalno bi nešto radili,nameću ti neke svoje debilna zabrijavanja preglasni su itd...često im ništa i ne bude pa onda se valjda samozavaravaju i glume a to mrzim.
stalno bi mljeli nešto...a meni se ponekad ne da pričat kad se jako napušim.
mislim volim samo uživat u prirodi izraženijim osjetilima pojačanoj sposobnosti vizualizacije...a s ovim frendovima s kojima pušim obično u duetu ili triu...
nema nekog nametanja ili očekivanja koje moraš ispunit...ako šutiš dobro je
ako meljemo kužimo se :D i tako a i imamo i jedan i drugi prilično bolestan humor
pa ne moram slušat ona licemjerna prenemaganja kako sam bolestan...

a kad se napijem :D
to je totalna suprotnost od trave tu mi pak sva osjetila otupe
osim ponekad dodira.pa mi nitko ne može smetat :D
samo sam sretan glup iracionalan i serem kvake.
 

iDEATH

Aktivan Član
04.05.2008
64
0
0
37
Generalno ranije dok sam pio ,pio sam dok se neuse*rem ,sve od alkohola sam probao i nistavao se.e dok u 2 god. srednje skole nisam probao :maryjane: . to je bio do jaja osecaj.a vec u 4 god. srednje skole sam probao skank ... vrh ... i zakljucak je :maryjane: zakon.da bih se odradio sa alkoholom kao sa vutrom morao bih da popijem gajbu piva ... nije isplativo :D a i posle vutre ne boli me glava i nisam mramuran kada ustanem. :maryjane: rulla :rasta1:
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
ma opijanje njet, nije mi to neka baza, laganini pivica i ajd
e, čak od ovog zadnjeg dima mi neide ni pivica, nego mala truba, ja i prijetelj i gledat utakmice na tv, i kupio ja 5 pivi 0,5l i ja popio 1dl od 1 i to je to, samo se stounirali i varili kako lik komentator ima neke poštapalice
 

Django

Aktivan Član
06.05.2008
99
2
0
38
ja se volim napljugat i onda popit 3-4 pive, ipak treba pazit da se ne pretjera s alkoholom onda, znao sam imat prilično neugodnih iskustava s tom kombinacijom

al ako stvarno puno pušim, onda često i ne pijem alkohol