Alkohol Vs. Vutra

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Jah

04.03.2008
33
0
0
53
Ja osobno preferiram vutru,ponekad vino crno ili pivo.Rakiju i votka-redbull smatram otrovom a popio u životu jesam,i pre pre previše za moje godine...
Nije zdravo ni jedno ni drugo al,sad ako ekipa ide šta slavit,ja dam love svoj dio
srollam jedan big fat blunt,čašica vina i kuliram

Ja osobno smatram vutru sredstvom relaksacije ili načinom života a alkohol otrovom

A vi?
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Jah je napisao(la):
Ja osobno smatram vutru sredstvom relaksacije ili načinom života a alkohol otrovom

A vi?

Takodjer imam identicno misljenje... ali smatram da nas vutra zblizi sa prirodom na jedan fascinantan nacin.. cak i ako ju ne konzumira covjek cesto ili potpuno prestane.


Inace sto se tice djela gdje je nezdrava.. kupi si ili napravi vaporizator i onda je 0 stete u svim mogucim i nemogucim segmentima zdravstva..:vb_kez::vb_kez:

nisam te bas vidjao pa :signs046:
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
ma alkohol je jebeno zlo...cak mi je doktor reko kad sam imo taj mali incident s alkoholom da sam se radje trebo napusit i izbjec sve to...^^ xDD

nema do vutre...ja osobno pri konzumaciji vutre smatram da u mene ulazi pozitivan chi...odnosno pozitivina energija te da micem negativnu iz svoga tijela...sto rezultira cistim umom,relaxacijom,i svime sto nam draga vutra daje kada ju pusimo :)
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
a ja mislim da nije vutra vs. alkohol nego vutra & alkohol :D haha
najbolja postojeca kombinacija je pivo vutra :p
al ako moram birat nek bude vutra naravno.... pis
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Jedna od najgorih kombinicaija je pijan naduvat se jer onda celije uma stradavaju puta 100. Popusit nesto pa popit pivo je skroz ok ali svaka ostala kombinacija je veoma losa.

naravno a ko prati sto valja a sto ne (-:
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
heh bas tako...ali popit 2-3 pive i pupusit pljugu je sasvim ok...kojim god redom...onda si bas onako ubijen a i smjeh dolazi vise do izrazaja...haha :D
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Ma alkohol me toliko zatupi da ga nemam volje mirisat vise.. Da mi je cilj srozavanje mentalnih i tjelesnih funkcija onda bi ili poceo pit, ili se lupo ciglom po glavi.

Uglavnom smece kombinacija i nikako ne preporucam da udje u naviku ljudima mjesat alkohol i cannabis, al sto ljudi pesta cudi..
 
29.09.2007
30
48
18
kauč
meni osobno alkohol nikako ne lezi pogotovo sa vutrom cak mi je bilo dosta lose kad sam to dvoje mjesao, ali naucio sam lekciju jebes alkohol vutra rules
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
ja alkohol (zestice) konzumiram dvako par dana...piva mi nije draga...vino ok...
ono sto pijem cesto su vodka, tequila, bacardi, konjak, a skuplja rijedje jer su skupa :/
rijetko pijem ono do besvijesti...
ali ovo je zdravo pit, i to znam, umjereno i cesto...
mjesanje, ako su vece kolicinje onda kako je genjo rekao, prvo duvat pa piti...pijan pusit i najjacima drze dovede do povracanja gubitka svijesti...
al kod manjih kolicina nije vazno...
osjetljivi ljudi, a nazalost poznajem ih, nikako nesmiju to mjesat jer odmah sve iz zeludca ide van...
 

greenthomb

Aktivan Član
12.02.2008
56
0
0
39
malo je OT al nekako mi ide uz kafu zapaliti joint,pa makar i uvece
a sto se tice teme,video sam na forumu i prepoznao se u tome jos davno da kad posle mnoooogo alkohola zapalim jedan pred spavanje-ujutru sam kao nov bar sto se tice MUCHNINE!!!!
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Meni:

Alkohol -> party, zabava
Vutra -> chill, mind expansion

Necu pljuvat po nijednom jer jedno drugo ne iskljucuje. Alkohol je definitivno faktor u beskonacno vise incidenata, ali za to nije kriva substanca, neko kao i uvijek ljudi koji ju koriste (na krivi nacin)

Alkohol i trava zajedno je opca anestezija sto se mene tice i nema smisla, a nije ni ugodno.
 

Ledo

Aktivan Član
12.11.2006
219
3
0
36
Slazem se da netreba mjesat vutru i alkohol, al ljudi moji ja pivo pijem redovno i u njemu bas uzivam... Tu i tamo se prevarim na nekim tulumima pa pretjeram, al boze moj...
Ali u svakom slucaju nikad nemjesam, jer mi ne sluti na dobro:)