Alkohol

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.667
11.915
358
Socotra Island
eelslap.com
Ma kakvi jeleni ,lavovi ,tigrovi ...kandidati su za najgore pivo na svetu ,zajedno sa madjarskim pivom .
Draze mi popiti jedan paulaner nedeljno nego gajbu dnevno ovih domacih !

A najbolje pivo koje sam ikada probao je delirium nocturnum i svajcarski Feldschlösschen .
Voleo bih da probam i najskuplje na svetu - la vieille bon secours ,samo oko 700e flasa ...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Big L

Monty_Python

Aktivan Član
25.03.2014
71
261
53
Lav ruzan
Master odvratan
Merak strasno
Pan ubi me mamurlik
Nektar smrdi
Tuzlansko nekad je moglo proci,ali kod mene ga nema
Bihacko 0 bodova
Stork Dobojski nekad je bilo ovo pivo jako jeftino(u pola cijene), ali padali ljudi u nesvjest od mamurluka
Tuborg strasno ruzan
Niksicko odlicno
Bavarija(u konzervi 0,5l) odlicno

Ne znam ljudi, nekad je pivo bilo pivo i sva su bula OK, sad se borim sa Jelenom i on se polako kvari ... lagano prelazim na Zajecarsko, ali kad idem u Hrvatsku prvo sto uradim, popijem u kafani hladno Karlovacko.
Najbolje pivo na ovim prostorima.
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Je l neko probao rakiju od zove (bazge)?
Tesko se moze naci, jer treba skupiti mnoooooogo bobica za par litara rakije. Skupa kao dragi kamen, a ukus specifican, smeka na rakiju u koju je neko kapnuo blagu aromu lubenice.
Pio sam i rakiju od lubenice, gola voda, kao da sam popio izlapilu jabukovacu.
 
17.06.2014
24
7
0
pivo sa drustvom je ok po meni!ranije sam znao po 2 dana piti pivo.sad vec slabije.al hteo sam da kazem da uvek kad popijem malo vise,dodjem kuci i smotam jedan za laku noc! :snooze: a razlog je bar kod mene vidljiv ujutru! znaci sad pred dolazeci u najbolje godine 40,ujutru posle pijancenja zna bit lose,a verujte kad zapalim pred spavanje onako pijan,jes da me to komira i odma zaspim,al se puno bolje osecam!skoro ko da nisam bio pijan!
i nekako do 30te mi je odgovaralo da dunem sa svakim a sad mi je bolje sam ili sa par ortaka koje dobro poznajem!znaci alkohol za out a vuja za in door varijantu!
svima sve najlepse zelim! :respect:
 

JackDaniels

Aktivan Član
07.07.2013
251
717
93
EU
Kao mlad sam volio popit , nije bilo važno šta je, glavo da udara...
Sada skoro pa ništa,možda pivica na ročkasu nekom ili slično , večinom izbjegavam koliko mogu jer mi ne paše...
Ko voli nek izvoli
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
jedna pred rucak - rucak - pa ajd na posao
35asnz4.jpg
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Nisam to nikada probao.
Sjećam se kad sam bio klinac,nije bilo interneta,igrica i sličnih novotarija...pa sam čitao krim romane,između ostalog.Dal je to bio Lun-kralj podzemlja ili sličan lik,ne sjećam se točno.
Oni su to pili.
Pa se nešto kao stresali kad to popiju :D
Jel' to jako jako,kakvog je okusa(meni liči na mentol)...jel' opija jako? :D

Evo otprilike moja mjera :D
moja_mjera.png
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
je Ven jako je jako :D al nije fora u tome sto je jako nego u tom nekakvom halucinogenu koji pravi absinth sadrzi, naravno sad je zabranjen taj sadrzaj u absinthu, osim u nekim drzavama, a negdje je i dozvoljeno do 10mg po litri, taj sadrzaj zove se thujon i on je glavni krivac pored velike kolicine alkohola za sve piz*arije sto su ljudi radili na absinthu heheheh :D


do prije koju godinu mogao se kupiti u sparu za 149,99kn pola litre, neznam na koju foru al taj je imao 75mg tog thujona, pa sam jedne prilike i uzeo..šouu :) valjda su skontali pa sad vise nema jbg eheh..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
sam okus nebi nikad povezao sa necim tako jakim jer na kraju nije uopce los ali rad je prica za sebe nema veze za alkoholom :127fs4573872:

samo jednom sam pio(i sigurno necu nikad vise) ali ne cisto vec sam radio koktel Kalasnjikov ide 0.3dcl vodtke 0.3 absinth i na casicu se stavi ploska limuna na plosku pola kockice secera koju prelijes sa malo absintha pa zapalis da se secer karmelizira ali bez da se zapali pice u casi skines krisku eksiras casicu i onda ubijes okus sa onom kriskom limuna i karmeliziranim secerom...jednostavno i ubojito definitivno zasluzuje ime Kalasnjikov
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Hehe, simulator otključavanja auta s različitim promilima al malo su ga pretjerali.
Kod:
http://static.repubblica.it/milano/swf/drink_simulator.swf