Alkohol

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ja sam kao maloljetan napuhao 2.45 pa nisam tako bauljao, valjda:) Nisam ni uspio na 2.0 u bravu zbosti, mislio da se i ne može. Koliko ti je trebalo hehe, ja odustao nakon 5 sec.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
Avantura je napisao(la):
... Koliko ti je trebalo hehe, ja odustao nakon 5 sec.
nisam merio al sam sumanuto kliktao, ono, isao na srecu pa upalilo :) a to tada sa 2.0 me plavi samo pitao jel ima neko u kolima da vozi dalje, i skrenuo paznju da bi vec sa 2.1 morao da me vodi u stanicu na treznjenje, mislim da te 6 sati onda drze zatvorenog. zavrsilo na prekrsajnoj kazni koja je kasnije odbacena a ja se sa sobom nesto dogovorio u glavi i od tada drugacije
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
ce probas kad ti dodjem u goste

Oki doki :D
Ja ću onda probati sačuvati,jer je dobra hehe ovu malu flašku.Požuri se;)
20141201_104619.jpg

Dobih na poklon od jednih Čeha.
A Marac,mi ćemo probati ovo kad dođeš :D
20141204_115449.jpg
 
18.05.2015
10
22
3
Gdje zmajevi obitavaju
Volim piti. Sve. Ne smatram se alkoholicarom ili ovisnikom o alkoholu, relativno sam mlad (22) i vodim se onom "kad cu ako ne sad".
No, treba znat' kad si mozes dopustiti da se napijes, a kad ne. Ako moras ujutro na posao, pa jebemu mater ne mozes sljoknit 19 pivcuga i po' litre rakije.

Radim fizicki posao u dobrostojecoj firmi i cijele dane provodim u drustvu stereotipnih "balkanskih majstora" koji na poslu piju rakiju malo-malo. Nude i mene, no ne dopustam si, iako obozavam taj bozanski nektar. Ne kazem ja da se oni 0dvale, al' popije se to pozamasna kolicina. Po meni to nije u redu jer se radi sa dizalicama, teskim predmetima i velikim strojevima i mislim da si covjek ne bi trebao dopustiti da mu se u slucaju neke nesretne okolnosti u krvi pronadje alkohol, makar i malo, automatski to vise nije nesretni slucaj nego tvoja krivica. Ali ne mozes ti to objasnit prekaljenim majstorčinama što su zanate izučili onomad za bivše države, uvijek spika ispadne na ono: "šta ti mali znaš? ja za vrijeme Tite izučio zanat kod majstora Brke, on me naučiJo" i ostale slične spike od kojih mi rastu rogovi.

Što se tiče alkohola i sjedanja za volan i tome sam veliki protivnik i mislim da se to treba strogo sankcionirati. Vozim već 4 godine, alkohol konzumiram bar duplo duze od toga i ni jednom nisam uzeo pijan voziti. Jebeš ti to, lako za mene, al' šta da dođe do pizdarije i, hipotetski, ubijem nekoga i ostanem živ. Pa jebote 'ko će živiti s tim? Rijetko mi se događa da izađem van autom i pijem (ustvari, rjetko mi se događa da idem u izlazak autom JER pijem), ali ako mi se desi zaključam auto i odem kući pješke pa se sutra vratim po auto ili zovem nekog od ukućana da dođe po mene i auto, i moram reć' da im nikad nije mrsko. Ako sam negdje dalje tipa izvan grada odspavam u autu, kad se probudim odem si po sendvič i mineralnu i tek onda vožnja. Poučen sam neugodnim iskustvima, već pozamašan broj prijatelja sam izgubio u kombinaciji vožnja + cuga. S travom je drugačije.

Za kraj ostavit ću vam 2 linka koji savršeno sumiraju sve što ja mislim o alkoholu i konzumaciji istog.

Words to live by :

I ovo, poslušajte tekst :

Mir svima.
 

adri

Di je modro i zeleno
01.03.2016
316
646
93
Di je modro i zeleno
Mene ovo vozi ki mater u vrtic.

IMG_7555.JPG

Ima hibrida koji daju vaki rad, ama cukar je cukar, vengo pagas digo, em znas sta si potega. Bocun slistin u podne, afanajen u 4 bota, frizak san u 18. Oko 20h more nocna tura, oko 2 ure vec je pozar.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and opa cupa

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.994
34.358
2.598
Ja kada pijem pijem sve osim tekucih racuna i nafte.Zena sakriva aceton po kuci ako sam u formi...ali vise volim pljugu.
Puno sam bolji covjek kada sam naduvan ko stoka hahah
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Taj ritual sam od starca naucio. Meni moja prvi put, kada smo bili na moru i ona to ujutro vidi, me pita ; Jesi ti alkoholicar?:)
Ja njoj fino objasnim, da je to dobro za probavu jer nismo kod kuce i mozemo proljev dobit. Nista nije kuzila a kada je drisku dobila i srala 3 dana e tada sam ja:lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and opa cupa

Mr. Mojo Risin

Active
Poznanik Foruma
04.01.2017
970
13.597
333
waikiki
Kada stanes s cugom....dakle Uopće ne pijes alkohol....nakon 6 mjeseci postane odvratno....ako bi MORAO sada.bi popio g.p.(gorki Pelinkovac)...a pivu sam probao popiti (naravno na nagovor frenda)....ljudi moji, odvratnije nesto duuugo nisam probao...mucio se ja i pola ostavio...nekada gajba i nas dva pa bude malo...o cemu pricam...mogao sam popiti sleper...haha...uglavnom ne pijem alkohol...ali dimim ko lokomotiva....samo vutru......Stay positive!!!...