Alkohol

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.05.2013
16
10
3
Ne moze da prodje dan da nesto ne popijem... nazalost ne ostajem na "jednom ili dva" nego se olesim... Do pre 7 meseci sam pusio paklu-dve dnevno, sve sam mnaglo prekinuo nakon jednog EXTREMNO mamurnog jutra...mislio sam da cu da umrem covece i skapirao da ono sto osecam u grudima (plucima) ima VELIKE veze sa cigaretama... i da bi mi bilo bolje bez njih... i evo ne pusim bez icije pomoci 7 meseci i do jaja mi je xD Planiram bataliti alkohol i snabdevati se ISKLJUCIVO THC-om iz, ako bude sve kako treba, mojih bebica koje sad imaju oko mesec dana
 
08.05.2013
16
10
3
hehe pokusavam da odolim rakiji koja se nocu smesi sa police... :D Kao uzmem 2 piva da popijem dok lupam bubnjeve jedno 2-3 sata... nakon toga odeee rakija :D LOL Vidim da ste svi protiv velikih kolicina alkohola sto mi se svidja hehe... je2 cekam da rodi pobrljavka :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lovetogrow

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
VGfRXcz.jpg
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
pa ja sam u "proslosti" ne tako davnoj pija...svaki izlazak m ise svodija na opijanje...od prvog u zivotu pa do zadnjeg...sad sam nasa srecu u duvanju i izlascima...nisu vise izbijanje vraga iz peta.

Od alkohola se umire, alkohol je acidan, smanjuje percepciju, narušava ljudske odnose, izaziva depresiju itd...

Popijem tu i tamo pivu ali i to sve rijeđe i rijeđe :)
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
Tako i ja...svako malo se oduzimo, i sto je najgore, bio sam glup, agresivan itd...pusio sam i tad, ali manje...sad pusim vise, a pijem tu i tamo ponesto, ne sjecam se kad sam se bas ubio sadnji put..moj savjet je takodjer da se ostavis tog zla, koje na ocigled unistava puno ljudi, jako puno...a vutra je do jaja, opustenost, milina, kreativiti... :D podrska i javi kako ide :)
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Moje tijelo je pocelo odbijati alkohol u zadnjih godinu dana.

Sada popijem npr 2 pive i naravno, nista mi nije, ali me želudac tjera na povraćanje.

Neku večer sam popio 2 male čašice Chivasa (kvaliteta i to) i svejedno mi je poslje u želucu kuhalo kao da ću povraćati jedva sam zaspao.


Stoga...

Znate i sami zaključak.

Odsad ako idem van, duvam ko divljak (vutru naravno) ali sam zato na sokićima :D
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
ista stvar ko i sa Big L-om,jednostavno mi u zadnje vrijeme ne paše alkohol,sinoć popio 3 piva i čašicu medice,jutros ko zombi,a prije bi mi 3 pive bile zagrijavanje za totalku...al da budem iskren nit me ne privlači u zadnje vrijeme taj alkohol,pivica tu i tamo ali mi puno bolje paše da se napušim ko zmaj nego da sam pijan ko letva.
 
09.06.2013
2
2
0
37
Crna bara
ja imam 10 godina aktivnog radnog staza sa rakijom xD tukao sam do dve litre dnevno uz najmanje 4 pakle cigareta, dok prosle godine u septembru nisam malo odlutao i sreo se sa drugom zvanim tremens delirium, bio sam 50 kilometara daleko od kuce, ni sam ne znam odkud tamo, valjda iz autobusa u autobus nako pijan, i kad sam stigo di treba xD nisam 4 dana znao da pricam niti da se setim odakle sam, zaebavala me policija teli me na psihijatriju ali posto sam tamo dodijo svima nije bilo mesta za mene, i tako peti ili sesti dan setim se ja di zivim i pravac kuci pjesice! Od tad ne lochem xD
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Spanjo and gazimir

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
ma meni alkohol ok tu i tamo za party ali inace ovako ga pit nema sanse... samo mi je lose od njega i ne mozes razmisljat racionalno dok si pijan ni nista xD tako da je*es to !
nego rakijaman, jebena prica.. dobro da si se ostavio tog hahahah ko zna sta bi bilo da si jos litru ispio u busu xDD

peace out !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: M a n d o r
08.05.2013
16
10
3
Koji sam majmun, napio sam se na svadbi i od tad me ljudi gledaju cudno... ne znam sta sam radio :/ prosto me povuklo... dodjavola... (rekoh da se pozalim negde :) )
 
  • Sviđa mi se
Reactions: maSe