Alkohol....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

extranoize

Aktivan Član
04.01.2008
255
22
0
35
piva, jeger i pelin. to je sveto trojstvo. i votka dolazi u obzir.
vino uopće ne razumijem. pa to je skroz kiselo i smrdi. trulo grožđe. lol.
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
ma pivo + red bull wodka...(pijem ju vec 3-4 godine i ono zdravlje mi plafon stetne posljedice bla bla) sad u zadnje vrijeme mal smanjio al kad se pilo prije nas 2je uzmemo 1l vodke i 4 red bulla i pola pola ito bar 2x tjedno..stvarno ko da neka zivotinja izadje iz teb3e :) fala bogu da sam to preraso..pa sad fino papuča pa jeger kola i finjak pivčuga i to je to...
 
13.04.2008
25
0
0
47
alkohol_cigarete.jpg

Kupite prase.
Popijte jednu rakiju.
Stavite prase u pečnicu.
Popijte još jednu rakiju.
Stavite celzijuse na 375 pečnica.
Popijte još 2 rakije čašice.
Upecite ključnicu.
Rakijte još jednu čašicu.
Prenite okrase.
Rakijte još bocu jednu.
Povi pilo na prase.
Sipaj rakije jednu, ovu ....
Pecite rakiju jos 4 sata.
Izvadite pečnicu iz praseta.
Ohladite da se prase pričeka.
Rakijino burence popijte.
Isprasite sjece.
Stolirajte na servis.
Bogolite se mogu.

Dotek bar i daj nalij jos jednu r...
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
vidim da pelin među top izborima:) trusio ga i ja do pred 3 godine, a onda mi se zgadio nakon jednog incesa u zvjezdarnici...nakon toga, ta cuga mi je loše sjećanje:D al inače, ok pićence...

fejvorit mi definitivno piva, iako nažalost ovdje nema za kupit dobre pive, sve neke razvodnjene pišake...jednom kad se proba pivo u češkoj, mijenja se gledište na taj napitak:) posve druga priča, nebo-zemlja... inače ako moram birat, stella, zlatorog, favorit, tomislav...točeno uvijek ima prednost, nakon toga limenka...i crna ima prednost, iako je jača i teža...al zato i kvalitetnija.

Vino def isto top, crno mi puno draže od bijelog...i ono šta je bitno, da bude kvalitetno...oni ribari, fešte i ta sranja treba obavezno izbjegavat, taj prašak s vodom koji sjebe želudac...plavac mi najdraži, od bijelih žlahtina...bambus mi besmislen više, toga smo prije trusili na hektolitre, al to glupost...bolje kvalitetno vino čisto, a ne miješano...ko neki sokić bude i 100l trebaš popit...

Šta se tiče žestica, najviše volim viskije i konjak...votka mi najgora jer reže mozak...više preferiram obojane žestice nego prozirne...također, od domaćih žestica, brandy top i po cijeni i po kvaliteti...iako, masu ljudi ga ne voli i ima nismo mišljenje o njemu:) al zajebi, to hrv konjak:)
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
doors_of_perception je napisao(la):
vidim da pelin među top izborima:) trusio ga i ja do pred 3 godine, a onda mi se zgadio nakon jednog incesa u zvjezdarnici...nakon toga, ta cuga mi je loše sjećanje:D al inače, ok pićence...

Incesta ili incidenta u zvjezdarnici?
 

TotalUnderground

Aktivan Član
03.11.2008
64
6
0
35
niko ne spominje shpricer,ako uopshte znate za to??
za one koji ne znaju:low budget koktel,belo vino i kisela voda 50:50,ovde u mom ravnicharskom banatu shiroko rasprostranjeno zbog kvalitetnog belog vina..
a probao sam i hrvatsko domace crno vino lichansko i nije mi jasno kako mozhete neshto tako dobro meshati sa vodom da pravite bevande ili kako vec..:vomitwar:
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
uff,volim ja puno toga.npr u slobodno vrijeme volim popit pivo,nakon obroka =) .baš guštam.a kad idem piti volim bilo vino s vodom od jagode(probajte) mmmm,pa hmm,tekila =)=) ... vodka,jeger....ma šta date na kraju,sve osim amara i brendija,to ne podnosim,i ruma onog =//
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
ždero sam i peline i lavov ko svinja al nikad pijan nisam bio:icon_lol:(uz to naravno
i pušio)al to su bili davni dani sad papam samo pivicu al mislim da sam i tu
malo prečero(sad je 9:20 ja jednu rešio, šo nije za pohvalu al j.g;)
sve u svemu tu su moje lepotice:bis: koje me nadahnjuju i nedaju kojekakvim
porocima da me oteraju ... ukratko u krasan kuuurac!!!! ŽUJA JE ZAKON l TO JE TO!!
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
alkohol...pa jel vam ja licim na narkomana? poznato je koliko je alkohol stetan ali hhaha ponekad mozda u malim kolicinama
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Sve manje i manje volim alkohol,zapravo nikad ga nisan ni extra volija ali opet...popije se,iako onda u večini slučajeva kombiniram s još nečim:vomitwar:.Ali zato vutru sve više...Ne vuče na dobro...
 
07.04.2009
28
0
0
34
Kolko se ovdje alkohola pije... :S... ;) Ne volim ga bas osim pive ali piva tehnicki nije alkohol to je prehrambeni proizvod :D