Alkohol....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
40
Upravo tako. Pelin rules. Blag je za zeludac i ako se napijes, sutradan neosjecam nista u zelucu, nikakavu muku nikakav tulum u glavi... :icon_lol:
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
ooo ja mislio da sam jedini pelin adict :D
jos pivo uz njeg ko voda
bas je njam njam, a side effects nikakvih
a i votke volim
premda se ne zalim ak moram pit crno vino, jacka, gin, jeger, tekilu.. sve gutam :)
a najjace mi se urokat od shootera, al to dodje masu novaca (hehe nemosh shootere ubost na kiosku i cugat u parkicu :(
 
10.11.2008
42
7
8
37
Ma ljudi pelin je lijek. Jucer me je spasio jer sam pojeo hbw sjeme i zeludac mi je mjenjao oblike. Nakon dva pelina sve nuspojave hbw-a su nestale.

A osim pelina dobra je i ceska beherovka ali razrijedjena sa colom :).

Samo jedino sto stvarno ne podnosim su pive meni ... nikako mi nije jasno kako netko moze uzivati u tom gorkom okusu :| .

I da svakako izbjegavati one alcopops (smirnof sokice) mene od toga vec nakon jedne boce pocne hvatat nekakva muka i bolovi u prsima. Kao da me ceka infarkt :|
 
30.10.2008
8
9
0
35
vino..pogotovo crno
pivo..pogotovo tamno.
ma ne pijem često, al kad se ide pit..najčešće je neki bambus u igri..e, i vino s borovnicom je zakon. a od žeste..hm..nije baš da uživam u tome, al šta ću kad u bezalkoholnim pićima nema alkohola :D
a svašta može, uglavnom brandy, pelin, volim charobnicu iako znam da je loša razvodnjena kopija apsinta, al neka..
sve to s colom. al nikako colom zero!! :)
obožavam onaj liker iz griotta. zapravo obožavam sve u vezi griotta :D
najdraće piće - martini.
a najgore..najgore šta sam ikad pila je bila rakija sa šumećom tabletom s c vitaminom, nismo imali čime drugim ubit okus..bilo je zabavno lol..
i vodku nikako ne volim. jedino ako je baš jedini izbor..šta se u zadnje vrime dosta često događa hahah..najmanje loša je sa spriteom i sokom od brusnice, borovnice il tako nečim crvenkastim :)
 
21.02.2009
11
1
1
37
pivo kao prvi izbor, karlovačko mi je najdraže
vino jako rijetko pijem, kad ga pijem najčešće je gemišt
od žešte mi je najdraža vodka, ali mogu popit sve, ali nema do rakije koju ti sam ispečeš..uf rakija od jagode i od origana i majčine dušice, odlične stvari
 
22.10.2007
0
1
0
37
takoder se ucanjujem u klub uzivatelja pelinkovca jednostavno ta cuga je bomba.....inace pivu obozavam a pogotovo hladnu hahahha
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Rum kola, jednostavno mi je pijanstvo od nje iznad pijanstva od bilo cega drugoga, kao da ti andjeli lete kroz zile
 
17.07.2008
31
1
6
43
ma meni je sav aklohol totalna smrt!ako se napijem kako treba,drugi dan je kaos,mamurluk uvijek,osim ako pijem bijelo vino od poznanika u istri...vino je jebeno,najvise sto sam ga ikada popio je bilo prosle nove godine,kroz cijelu noc sam popio ca 3l i drugi dan nisam bio mamuran!!!!
a za usporedbu recimo,taman jucer sam se zguzvao od pive(a cirka sam popio 5pivi) uniustio sam se totalno,vozio sam zabijen i odvalio si retrovizor,danas cijeli dan me boli trbuh i sjeban sam...al od toga vina nikada nista,stvarno,treba biti na domacem,i gust ga je piti..posebno volim po ljeti nekakav hladni gemist si sloziti i uzivati.....a i jeftinije mi dodje,1l ozujske je 10kn a 1l toga vina ja placam 12kn! a necu i govoriti da mi je ukusnije to vino od ovoga otrova koje oni pakiraju....:sick:
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
40
Brate alkohol plus energetsko pice i jeste bomba :)
Bas zato tu kombinaciju izbjegavaj IMHO

edit
preteko me saman
 

dogo argentino

Aktivan Član
22.01.2009
122
0
0
35
ma obožavam alkohol.
pijem sve al nikad nisam probao vodku i red bull jer jednostavno me ne privlači.
al najčešće čisto vino, ili bambus ili pivu zavisi kako kad ili đus vodku
 
01.02.2009
0
6
0
38
joooooooooj il vocna votka ummmmmmmmmmm
ljudi tko otvori ovu temu... bas ne valja...
curi mi voda na usta... bjez