Alkohol...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
ne pijem vishe, prvi maj mi je presudio... jednostavno je podmukao to opijat... tu nema granica, uvjek mozesh popit josh jednu... da se nisam onesvijestio vjerovatno bi mogao josh pit...
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
74
28
30
Alkohol je najvece sranje! Do pre dve godine nisam mogla da verujem da cu ovako nesto da kazem danas. Ja sam imala mnogo losa iskustva sa alkoholom. Naime, nisam se treznila bukvalno 2 godine! Bila sam non stop pijana, pila sam gde sam stigla. Po kafanama, kod kuce, na javnim mestima, kod prijatelja u kuci...svudaaa!!! Desavalo se da nosim u torbi uvek po flasu necega sa sobom. Naravno, pamcenje mi je bilo toliko slabo da sam pocela da se gubim u prostoru i vremenu. Morala sam sve da pisem sebi sta cu kad da radim jer drugacije nisam mogla da se snadjem. Peglanja je bilo non stop, skoro svakodnevno i naravno nenormalno jake glavobolje. Pravila sam sranja i sebi i drugima. Nisam mogla sama da dolazim kuci, uvek je neko morao da me nosi do kuce ili se desavalo da zaspim na kuli pa ako me neko nadje imam srece, ako ne...nikom nista...I naravno, neizostavno pisanje na javnim mestima!
Alkohol mozda trenutno daje neko lazno samopouzdanje, ali na kraju dodjes u neku fazu kada se osecas bezvredno i tako nisko. I onda u toj svoj depresiji, uzmias sve vece i vece kolicine misleci da ce nesto od toga da nestane. A nista se ne resava, sve je gore i gore, samo si toliko pijan da ne primecujes da ti je sve gore i gore. Meni je trebalo dosta vremena to da shvatim i dok sama nisam sam shvatila i rekla sebi necu vise i stvaila tacku na tu pricu, niko nije mogao drugi da mi pomogne. Evo, sada nisam liznula ni kap alkohola vec oko 4 meseca i mnogo sam ponosna na sebe! A naravno da mi je marihuana veoma pomogla u tome... Hvala svetoj travi! Bless! ((:)