Alkoholizam

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
Postoje ljudi koji piju i normalni su, a postoje ljudi kod kojih ispliva mracna strana isto se desava i na travi.Sve zavisi od pogleda na to sto unosimo u sebe i na ono sto nosimo u sebi :) Alkohol daje laznu hrabrost i veliki je neprijatelj u opasnim situacijama to se slazem. A u umerenim kolicina je ok...
 

flop87

član od 2008
Banovan
09.02.2018
1.377
7.599
258
ja otkad sam provalio travu alkohol sam totalno izbacio, i kad sam ga pio imao sam granicu,
a da je sranje jeste, moj cale zadnjih godina ima problem a nece da prizna, ne popije mnogo
al se brzo napije, i sto je najgore lose ga radi, ili ga tera na svadju ili udje u neku depresiju.
ko moze da ostane na casici eventualno dve neka pije, kome treba vise neka uopste ne pije
a retki su oni kojIma je casica dnevno doza.
 
07.03.2019
30
47
18
Postoje ljudi koji piju i normalni su, a postoje ljudi kod kojih ispliva mracna strana isto se desava i na travi.
Mili moj, ne tvrdim da ne postoje iznimke, ali do sada u svom zivotu nikada nisam vidio da netko toliko pobenavi na travi, kao na alkoholu.
Vjerujem da postoje i takvi, ali ja ih do sada nisam upoznao.
Uglavnom pizdarije prave ljudi koji su se namazali.

Nemoj misliti da sam jedan od onih vutra-zelota koji marihuanu smatraju alfom i omegom, lijekom za svaku bolest, portalom u neku visu dimenziju i sl. pizdarije, daleko sam od toga (cak mi se takvi pomalo i gade), ali kretenluk se daleko vise ispoljava kod osoba koje locu.

Moj tetak npr. je do prije nekih 15 godina bio sklon alkoholu (onda je otkrio heroin koji se zove katolicizam).
Srusio je u pijanstvu medju ostalim covjeka s bicikla, zacipelario ga i skakao mu po nozi dok on a nije pukla, samo zato sto si je umislio da ga je ovaj krivo pogledao, a to je samo jedna od njegovih bezbrojnih epizoda na alkoholu.

Znaci slazem se da je marihuana u odredjenoj mjeri stetna, mozda cak znatno stetnija nego sto je se na ovom forumu predstavlja, ali nema logike staviti je u isti kos s alkoholom.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy

crnicar

Aktivan Član
10.10.2015
412
1.882
143
...s guštom :rasta:
Kad sam se vec javio tu da kazem da meni to opijanje vise uopce nije napeto. Zadnje na bratovoj momackoj prije nekih 2 mjeseca a prije toga finale lige prvaka i Liverpoolov 6i naslov i to je ajd neki prosjek. Dvaput godisnje i to ako. Ne moram se se ni napit jer vec nakon 4-5 piva tokom veceri meni sljedeci dan glava kaos i oporavljam se dva dana haha. Slicno mi je sa albanusom bilo samo sto kod nje osjetim kako svakim dimom IQ pada :lol::lol:. Iz tih razloga su ta opijanja ''nestala'' a ni albanusu nisam godinama zapalio. Mozda su to godine :D, tko zna

eto ispovijedio sam se :banana_rasta::razvaljen::
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Samokontrola, to je ključ u svemu...djelomično se slažem sa rKj420...ljudi se vole pretvarat, pretjerivat i pokazivat se kada piju, bahati su i rade s***a, a poslije slijedi..."nisam ja krivac, alkohol je kriv" ili "jooj toliko sam se ubio da se ne sjećam šta je bilo sinoć"...e to mrzim, to su samo izgovori i bježanje od odgovornosti.
Jer koliko god bio pijan, teturao, padao ili šta ti ja znam, ne možeš reći da ti mozak nije radio.:) Sigurno ti je palo na pamet da sljedeće što misliš napraviti nije uredu ali svejedno odlučiš to napraviti jer poslije ćeš ionako sve svaliti na alkohol
.:)
 
Poslednja izmena: