Alpujarrena i Skunk #1 250 hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

dexor

Banned
Banovan
06.10.2017
89
438
63
43
do proljeća sam ja opet na tabletama, :objesen: ko da ću dobiti neku količinu, neće ni da mi procvjetaju a kamoli daju šta. i jovo nanovo. nemogu više kroz ovo prolaziti. Tako da odustajem od growanja. Samo sam navukao policiju sud i svašta nešto za dvije tegle cvijetova. iz prvog outa koji isto nije završio kako treba. Kišna godina i uvatila buđ.

This night i discovered karma is bullshit.
 

dexor

Banned
Banovan
06.10.2017
89
438
63
43
Može "davnik" u nezavršene. Neisplati se struja samo, za par grama.
Bude li me zdravlje poslužlilo, na proljeće ću outdor. Pa se javim sa dnevnikom.
 
Poslednja izmena:
15.04.2017
364
1.060
143
Maaa tebra nemoj gubiti NADUUU!
Kako ce procvjetat kada si im podigo svjetlo na 15 sati!!?? Nisu one glupe znaju sve. To ti govorim jer u prirodi kada pocnu cvjetati one znaju da nema vise po 15-18 sati sunca i znaju da je max 12 sati i zato pocinju cvjetati i sve ako imaju preko '12 sati' nece cvjetati.
Znaci one su sad sigurno pod velikim stresom i stagniraju jer si im prebacio svjetlo na 15h. Taj kolega koji ti je rekao stvarno nezz sto je to radio, nema veze ili ti ne zeli dobro. Sry ako je neki pro grower jer stvarno nezz koji je. Nego nikakve logike nema da im prebacujes svjetlo na 15h. Low sam grower ali sam se nacito, nagledo, svega i svacega tako da znam teorije podosta. I isto iz nekog poor iskustva znam da su one jako osjetljive u cvjetanju. Znaci samo ih pusti nek odmore, i krenuti ce one!
Vrati svjetlo na 12/12 i nista ne povecavaj kakih 15 sati... Cini mi se kao da ti je jedna žedna/e ili su mozda pognojene malo vise ili isto mogu stagnirati ako je velika razlika u temparaturi.. Ali voda, hrana, to nije veliki problem ako ne radiš cesto, moze se rijesiti! Uvijek je bolje svega manje nego vise.. tako da se razumijemo... vode i hrane.. Najbolje je da nadjes neki ritam, otprilike znas kad trebas hraniti i zaljevati. One u cvjetanju trebaju manje vode, vlage, nego u vegi.
Nemoj odustajati i samo ih pusti neka zavrse cvjetanje. Dobit ces min 4 tegle, a ako budes slusao i uzeo nekog mentora koji ce ti pomoci do kraja da odradis sve kako treba mozes izvuci i puno vise. Ma koliko god dosta ce ti biti i puno bolje nego ti xanaxi i ostala njasra. Samo ti njih pusti, nemoj puno zaljevati, previse hraniti i bice one odlicne!
Svjetlo obavezno vrati na 12/12 i cvjetati ce one kao lude i zavrsit ces grow! Peace!
 
Poslednja izmena:

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.249
10.185
358
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

dexor

Banned
Banovan
06.10.2017
89
438
63
43
@jesam.
nije meni toliki problem struja, platio bi ja i duplo.
koliko dajem za ljekove, koje ne dobijam preko hzzo-a. struja mi je ništa. Već stara prima račune pa vidi. Nije ona luda.

@Budfield kolliko puta moram da ti kažem, kojim tonom i koliko glasno? (indira r.)
Automati su!!. zar moram sve da dokumentiram?
Neću reći ko mi je rekao da povisim režim.
Stari je član i jedan od rijetkih koji mi je i konkretno pomogao.
Došao mi je čovjek na vrata. (A ne živi blizu). Ne želi da ga spominjem, ni hvalim, jer smatra da onda nije učinio ništa. od onih je koji pomažu ali neće da ga se hvali zbog toga. :respect:
Sad biljke nisu više na nikakvom režimu.
tih nekoliko grama meni može vrijediti samo za rekreativnu svrhu. a dok sam kod stare preveliki mi je rizik. Za ulje moram čekati proljeće.tj. jesen ako ne zagnjojim do tad,
Znam da ćeš se naljutiti ali nemoj ljubim te, više mi pomagati. ni imat' saosjećanje. za mene. Ja sam ti k... od čovjeka.
Nervozan sam, spazme su mi se opet vratile, Lupao šakama u zid, hodao oko kuće, vidiš po satu kad pišem, željan sam se naspavati.
Aloooo, Ne mogu racionalno da razmišljam. Nisam od kamena.
Bio sam i u samici 30 dana nekada kad sam bio ulični lola. Nije mi palo teško još se i hvalio. I bio glavni baja. Nisam slabić, imam hiljadu ožiljaka od uličnih i kafanskih tuča.
Ali me ovo sve skupa rasturi.
 
Poslednja izmena: