Alter Ego

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.10.2006
0
0
0
Kada sam nedavno bio u posjeti Mt. Ziona sa svojom rasta bracom shvatili smo neke stvari... Tj. jednu stvar... Kada si tom stanju "nirvane" do izricaja dode tvoj "alter ego",naime o cemu prican,svaki pojedinac ima svoj alter ego kojeg treba osloboditi,svaki je jedinstven i poseban,bio to npr. "profesor klaun","debela bradata zena","garfild koji nosi sombrero"...


Tako da iduci put kada posjetite "nebesa" pšortazite i svoj alter ego...

pozz
 
28.09.2006
3
3
0
42
Ne slažem se u potpunosti s tobom. Mislim da nije stvar u ispoljavanju nekog alter ega, veæ u ispoljavanju dijelova osobnosti koje inaèe sakrivamo. Svi mi nosimo maske, skidamo ih i stavljamo po potrebi, ovisno o okruženju - ljudima koji nas okružuju u danom trenutku, situacija u kojoj se nalazimo i ini broj ''triggera'' (okidaèa) koje smo iskustvom u komunikaciji i interakciji sa ljudima stekli kako bi se znali prilagoditi svijetu oko sebe.
 
02.10.2006
0
0
0
Hm... Slusaj ako ti skrivas sebe onakvu kakva jesi onda imas ozbiljni problem,ako se ponasas dugacije ovisno o ljudima u dannon trenutku ili situaciji i pokazujes se u drugacijem svijetlu,trebala bi poraditi na tome... Netrebas sebe skrivati i stavljati "maske",zasto jednostavno nebudes ono sta jesi...


Tvoj "alter ego" dolazi sam od sebe,ti ga nemozes kontrolirat,on se pokazuje samo u dobro poznatom stanju uzvisenosti...
 

|{ 1 T @

Aktivan Član
13.08.2005
90
11
0
slazem se s broncanom djevom :)
Biti Neotvoren potpuno s ljudima, znaci imati razumijevanja prema istima..., svatko ima neku fundamentalnu osobnost, bilo da je tvrdoglav, zajedljiv, uvredljiv ili u kombinaciji... i sta bi bilo kad bi se svi mi medjusobno tako obracali, pa zaboravi mir i harmoniju...
Nosenje maski obiljezava ljepotu komunikacije i lijepih manira prema drugima, bez obzira koliko one iskrene nekad (ne)bile...
Za mene stanje uzvisenosti otkriva one najdublje emocije, i sam temelj osobnosti... i to ukoliko zelis podijeliti s nekim, treba biti s tobom u tom trenutku u tom stanju, inace ce te samo dozivljavati kao napusenog blesana. Drugim rijecima, od sada pusim samo u uskom krugu prijatelja koji uvijek puse samnom, jer cim je jedan strejt, to kvari let...