Alternativni korisnici marihuane?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Zanima me kako marihuana djeluje na recimo životinje i ima li koja životinja kojoj se možda sviđa njen utjecaj?
Također me zanima kako bi reagirali mentalno zaostali na marihuanu.'?
Na primjer: Da osoba koja je dvadesetogodišnjak a na razini je recimo sedmogodišnjeg djeteta popuši ili pojede neku količinu trave bi li joj utjecaj bio ugodan ili neugodan i slično?
Neznam jesam baš dobro objasnio što me zanima ali nemogu se trenutno sjetit boljeg objašnjenja.

------------
Ima videa na youtubeu starih eksperimenata di su davali lsd raznim životinjama skupinama ljudi svemu i pretpostavljam da si to nijednoj životinji nije svidjelo.
Ali trava ima mnogo slabiej djelovanje pa me zanimalo jesu li izvođeni takvi pokusi i kakvi su bili rezultati i slično.
Priče o napušavanju pasa i mačaka su svi čuli i nije mi bila namjera da ljudi pišu kako im mačka nezna hodat kad se napuši i slične gluposti
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
jedan frend rhasta ima psa...koji kadgod neko zapali cigaretu bjezi u drugu sobu...a kad zapalis neki skunk ili hash pas doslovno skace po tebi^^...svidja mu se gro...

:)))
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
au ii aaauu toj iii tojiijii aahhmoooo o mooo eev ;-%

uf odlično prija mentalno poremećenima

saću da vidim sa psom,al on nije mentalno poremećen ? da probam a ? a ?

čemu to maltretiranje živih bića kada nemaju samoubilački karakter kao ljudi ?
ili misliš da su predaci naših pasa čekali da ljudi iz plemena zaspu,pa im brali konoplju krajem septebra i bacali na ognjište pa njuškali kada zadimi ?
ili misliš da sva živa bića bježe kada osjete dim ?

ako ti je već do naučnih otkrića maltretiraj buba/švabe i buba/ruse i onako će ih neko prskati da crknu
a možda ima i koja retardirana među njima
sretno
 
14.06.2007
23
0
0
49
davno je frend imao koker spaniela i kad bi sjedili na klupici i duvali pas bi stao ispred onog koji ima frulu i cekao da ispuses dim i onda bi otisao do drugog ,a kad bi mu puhnuo dim cigarete onda bi kihao .:sun2:
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ja sam izbacio dim iz pluca na mom ortaku psa,nekoliko minuta kasnije pas hoda i klima glavom levo-desno kao da je na tehno zurci :)))...tad smo slusali infected mushrooms...peace & respect

p.s Balcan je najbolje rekao,zasto praviti kucetu samoubilacki narav...
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ooo 73kila govana ko je rekao da se pravi psu samoubilački karakter ? misliš naduva se pa da uzme gan pa u glavu sebi sašije jedan ?ili pojede namjerno pileće kosti da s udavi jer ga vutra paranoiše ?
pročitaj ponovo
svaki put kada me citiraš izlupetaš se nešto
uf mrzi me sada da ti crtam skice psa jointa i samoubilačkog karaktera
i mijenjaj nick nema debilnijeg na forumu i ne ocrtava karakter vutra.org-a "sadnja za svoje potrebe"
a još uz to da nikada nisi vidio 70grama šita a ne dalje

e sto vi niste neke dzukele (što ne isključujem) pa dam vam dođe neko i duva u facu hentori ili žljut ili nedaj bože klamper
i jš kaze vidi kako se tetura kao da je na jaba žurci evo sada baš slušamo kirki me lujabu mora da ga spakle
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
da nije tužno krepa bi od smijeha
ja sam primitivan jer ?
a ti si moderan jer pse naduvavaš i igraju kao na techno žurci ?
ili si moderan jer slušaš infected mushrooms ?

ajde jadan nebio ja te se i dalje sjecam kao weed92 đe hvališ extazy i sereš za medalju

sjećaš se tvoga predloga jednom našem članu ?
uzmi ex pa da vidiš šta razdvaja dušu od tijela....

ili griješim ? pa si popio ban,promijenio nick,ali zaboravio potpis pa si odmah provaljen
i sada si ti ok moderan a prije neki mjesec si ovđe prpagirao ex i savjetovao uzimanje istog

smiri se i ne kaki
i garantujem ti da si glavna faca u zgradi sa ovim kilogramskim nickom
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Make peace not war.

Ali ako zanemarimo to zanima me jel ima još iko šta odgovorit na ovu temu ali ne u smisli da je netko napušio kera mislim uopće nisam na takve stvari mislio
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Peace.Izgleda brate da nema mnogo zainteresovanih za ovu temu...sorry:eek:hno:,ako zelis necije misljenje posebno probaj preko Pm...peace & respect
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
šite...daj mi reci...jel bi htio sve ove listiće ispod nicka??
ako je to slučaj..popričat ću sa adminima i sigurno će netko htjeti pomoći mladoj duši...pa ćeš onda nadam se ohladit:eek:hno:

:maryjane:
 

prolaps_rektuma

Aktivan Član
19.04.2007
154
8
0
36
mi smo napušili buba švabu...e sad koliko to može biti istinito i da li se stvarno napušila to ne znam...al nije mogla hodat okomito,već dođe do ruba klupe i padne...

a sad ne bih znao kako djeluje trava na mentalno retardiranog...bio bi to zanimljiv eksperiment,ili možda na autistu,pošto oni imaju razvijenije određene regije mozga(naravno ovisi o vrsti),al bi uvjerljivo koristio kod šizofrenije...a ja kao fizioterapeut razmišljam da odem u njemačku i koristim travu pri različitim metodama relaksacije i opuštanja te istezanja mišića
 

Petar Pan

Aktivan Član
18.07.2006
228
55
28
Odavno nisam ništa postao na ovom forumu pa vam prije svega šaljem lijepe pozdrave
E sad, smatram da ovakvoj temi i glupostima koje pojedincima padaju na pamet nije mjesto uopće na ovom forumu, a kamoli u podforumu pod imenom 'OBRAZOVANJE'. Stoga bih zamolio gloSS-a kao moderatora 'Obrazovanja' da ovu temu izbriše ili je barem preseli u 'Sve i svašta' ili 'Graveyard'.
Pa mislim stvarno, kojoj budali može past na pamet travu davat mentalno zaostalima, autistima i što je još gore shizofreničarima.?
Ajde gloSS učini nešto, molim te.
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
@Pane ne brini se ti ništa...samo želim vidjeti dokle seže ljudska glupost...ne mislim na temu, već postove koji su tu napisani...

A niti tema kao takva nije jasno definirana...
Poslat će se to tamo gdje joj je i mjesto...još danas...
Želim biti siguran da je 73kg sranja vidio moj post, ne želim slati pp jer nema smisla...nek se javi ovdje!

Peace:maryjane:
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Sad sam se tek ulogovao.Mislis na listice koji pokazuju broj postova?Zasto bih zeleo to,kakve koristi imam od toga...primio sam pp,i u redu napravicu pauzu na izvesno vreme,ionako mi je sad pocela skolska godina...peace & respect:icon_lol:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Nisam sigurno misliho na shizofreničare jer se zna da za njih to nevalja
Ali recimo majmuni su prilično indeligentne životinje i sada je li moguće da se njima svidi utjecaj trave i slično.
Ak ćeš brisat temu briši
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Šite...nije poanta u tome da ti napraviš pauzu...poanta je u tome da ne lupetaš gluposti na svaku prokletu temu!
Ne podcjenjujem nikoga ovdje i nemam pravo suditi,ali postoje granice...99% tvojih postova je čisto lupetanje!
Citiraš nekog i kažeš slažem se..i onda derneš neku idiotariju! Ako imaš zdravog razuma vidjet ćeš da nešto krivo radiš!:sick:
Ja nisam rekao da nesmiješ dolaziti...samo ti dolazi,ali smiri malo apetite!!!
Ima puno iskusnijih ljudi na ovom forumu, i možda si primjetio (a očito nisi) da se neki od njih ne jave tako često iz jednostavnog razloga jer ne žele punit jaja drugima premda bi u nekim slučajevima ti iskusniji bili u pravu!
Evo ja sad samo punim jaja drugima...a ti si mi se našao na putu...

OHLADI I NE POSTAJ NA SVAKU FAKING TEMU!!!!!

:maryjane:
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Jedini slternativni korinci marihuane trebaju biti alternativci!!!!!!!!!!!!!!

Testirati bilo sto na blilo kojem zivom bicu je tuzno a u ovom slucaju i beskorisno.

Koga zanima kako djeluje na mentalno retardirane nek si razbije glavu pa onda puši.

I od kud glupost da trava moze pomoci shizofrenicarima?Od kud uopce tolika potreba za spoznajom za sto je sve dobra trava?Sta vam ne pase biti napusen pa trazite druge razloge da nastavite pušiti?



Zivotinje se drogiraju i piju ali nikad nisam cito da neka voli travu.Jedu fermentirano voce,bilje koje sadrzi atropin........I to cine same i dobrovoljno,namjerno...i nitko ih nema pravo tjerati da se drogiraju ako ne žele to.Likovi napusili macku....cjeli zivot ostala nenormalna.Napili psa...sutradan umro.E takvima bi ja dao heroin u žilu pa nek vide kako je kad te tjeraju da se drogiraš.
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45

jel bi se nekoj zivotinji svidjelo djelovanje marihuane je posvadano sa zdravom pameti. tako nesto ne mozes saznat niti ces saznat- prema tome ti expreimenti na zivotinjama su prvenstveno grozota jedna. istina...trava je blaga i ne moze ne znam sta napraviti zivotinji ali ih definitivno izbaci iz balansa i zamuti posteno. mislim da zivotinja niti ne shvaca sta joj se desava i tako je ranjiva...i tako tuzna i smusena. vidjet zivotinju u takvom stanju je pretuzno. pogotovo kada joj covjek to radi sa nekom namjerom ili iz zajebancije i vlastite zabave jer misli i njoj ce biti dobro.:vb_whip: noge bi nekom polomila..

najvjerojatnije ima nekih experimenta na nekim pacijentima, boze moj doktori sa svime experimentiraju...nisam se nikada raspitivala o tome jer me trava ne zanima uopce, ali sigurno mora biti bar nesto. ako su testirali sa ostalim pizdarijama sto ne i sa ovime. mislim da nema neko posebno djelovanje osim neke relaksacije i euforije kod mentalno retardiranih pacijenata ili shizofrenije...ali tko zna govorim na sljepo... e sada idem da potrazim *****u sunce....

http://bjp.rcpsych.org/cgi/content/full/187/4/306

" DEPRESSION & MENTAL ILLNESS:
Opponents of medical marijuana such as the CNOA have charged that
marijuana causes depression. In fact, marijuana is more often used to
treat depression; hence its notorious reputation as a euphoriant. Human
studies have been inconsistent. One study found that marijuana helped
relieve depression in cancer patients;55 another found no benefit for
clinical depression.56
A survey of 79 mental patients found that those who used marijuana
reported relief from depression, anxiety, insomnia, and physical
discomfort, as well as fewer hospitalizations;57 a second survey also found
fewer hospitalizations in schizophrenics who used marijuana.58 Some
psychiatrists are currently prescribing Marinol for depression.
A recent pilot study by the Unimed Corporation found that Marinol
helped relieve mood disturbances and anorexia in 12 Alzheimer's patients.59


Richard Warner et al, "Substance Use Among the Mentally Ill"


http://digthesis.ballarat.edu.au/adt/uploads/approved/adt-ADT20051121.121308/public/02whole.pdf

i sada dosta lupetanja...