Alternativni nacini susenja ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
pa ta mala bjelkasta mreza ti je plijesan...sto je pobogu zamota u foliju ako se nije do kraja posusila?
ne bi ti preporucio da pusis hedove koji su navukli plijesan...ostavi ih jos na zraku ako su jos vlazni...pa kasnije u staklenke
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Pljesan sam uklonio i ovaj ostatak 5 min u mikrovalnu sad nisam siguran ni da to pušim...jebiga zajebo sam od pocetka trebo sam barem jos tjedan dana ostavit na tavanu mislio da da ce tjedan bit i vise negoo dovoljno jer prva tura mi je bila 4 dana i bila je odlicna :)
 
05.11.2012
7
0
0
31
zar nije jednostavnije staviti hedove u teglu i na svakih 2/3 dana istresti iz tegle malo da dobiju vazduha pa vratiti, pročitao sam to ovde na forumu i čini mi se kao dobra fora, nemam iskustva nisam još imao ni jedan grow, planiram u 2013 :icon_cool:
 
22.12.2015
3
2
3
29
Dakle meni se ovo cini kao najidealnija ideja za sve koji ne mogu susiti u kuci.
Dakle uzmete kutiju od cipela ako ima one dvi velike rupe kao Nike kutije onda netrebate busiti ,a ako nema onda napravite rupice provucete "pel", ono sto ide na stape za pecanje, jer je tanko i cvrsto. Na to povisete cvitove i nikakvi PC ventilatori i stavljanje kutije u PC. Jednostavno kupite one male ventilatorice sta ima na standovima na nekakvim sajmovima kupiti. Rade dugo i za tu kutiju od cipela mislim da ce biti dovoljan 1. I kutiju od cipela smjestite bilo gdje, naravno da nema doticaja sa vlagom.
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Mene je ista stvar zanimala i saznao sam da možeš staviti odmah u papirnatu vrećicu onu iz pekare smeđu i svaki dan malo prodrmaš i trebalo bi se osušit za nešto više od tjedan dana, ako ima pljesnjivih njih makneš.
Moš ak imaš gdje ventilator uljučit od kompa staviš ga na kutiju cipela i ostaviš da stalno radi.
Najbitnije koliko sam ja primjetio dosad je da ne bude na vlažnom mjestu tak da nemoj držat u nekom podrumu ili tako nečem.
A ovo za kutiju bez ventilatora ro i mene zanima jer se može tak osušiti i jel bi se upljesnjivilo?
Posto nemam bas prostora da kacim na strik da se susi a i ne bih bas smio to da radim, nista mi drugo nije ostalo nego da stavim u pec 10 minuta na sto stepeni ili sam razmisljao da stavim budove u veliku kutiju od cizama, probusim rupe i sakrijem negdje, kad mogu po mogucnosti stavim na promaju. e sad sta je bolje od toga dvoje. nigdje mi se ne zuri samo hocu da ispadne sto bolje na kraju. da li ce se ubudjati ako budem drzao u kutiji ? sta je sigurnije? hvala.
Nemoj to radit jer ces ubit svaki potencijal i nikad neces osjetit max od tog dima.radije si ponekad malo sebi ako ti gori da imas za pusit..ako ti se lomi grana kad je savijes za 90° najbolji ti je izbor tegla..prije tegle ja bi je bar 15 dana drzao u škartocu od kruha,koji povremeno protreses da ove s dna dobiju zraka..niposto u plastiku,pogotovo vrećicu