Alzheimer ljecenje uljem cannabisa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.08.2014
2
0
1
Ljudi molim vas ako bih mi mogli preporuciti neki nacin na koji bih mogao doci do ulja provjerenog da me netko ne zajebe ili da postoji neka stranica na internetu di se moze doci do toga, ili da sam grow odradim i da onda znam da je kvalitetna sorta ima puno thca i dobrog za ljekovite sastojke ulja naravno potrajace ali dugorocno ce se isplatit ,iskreno citao sam dosta clanaka sto se tice ljecenja Alzheimera sa cannabisovim uljem ili kroz prehranu itd..I dosta sam procitao da pomaze depresiji,anksioznosti,i da usporava cijeli proces progresije Alzheimera i stvarno vjerujem u alternivu i najvise u marihuanu i mislim da moze znatno poboljsat situaciju i ucinit mu sve puno pozitivnijim u glavi i zanimljivijim kroz naravno neki period vremena.
 
Poslednja izmena od urednika:

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Prvo pročitaj ovo, da ne bude nesporazuma.

14. Bez ponude/potražnje ilegalnih proizvoda
Marihuana u ex-YU zemljama još uvek nije legalizovana dok sloboda govora postoji, zato, da bismo ovaj sajt održali legalnim, strogo je zabranjeno nuditi i/ili tražiti prodaju ili razmenu bilo čega što je ilegalno u bar jednoj od država bivše Jugoslavije, počevši od semenki Marihuane pa do Marihuane već spremne za konzumiranje.
Skrećemo vam pažnju da je strogo zabranjeno obraćati se ljudima, a posebno administratorima sajta, kako na forumu tako i preko kontakt forme na sajtu za zahtevima za nabavkom (prodaja/poklanjanje/razmena) bilo kakvih ilegalnih sredstava (uključujući i Marihuanu ili semenke) i ukoliko tako nešto uradite možete i najverovatnije ćete biti trajno banovani.

Za kupovinu kako legalnih tako i ilegalnih sredstava se možete obratiti našim sponzorima (pogledajte reklame na sajtu i forumu) i to jedino na sopstvenu odgovornost.


Drugo, ako želiš doći do kvalitetnog ulja, pokreni svoj vlastiti uzgoj.

Treće, ako ne znaš uzgajati, growat, javi se jednom mentoru koji će te voditi skroz sve faze uzgoja.

https://www.vutra.org/forums/mentorski-kutak.60/

Samo opusteno:) ovdje smo da pomognemo.