Amaterski box

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.07.2013
3
0
0
Nova sam ovdje pocela sam radit box za uzgoj mojih najbolji biljcica ne preferiram vise sadit rajcice zato sto od toga nema srece :)

Sastavila sam box velicine 95x95x190 od iverala

Unutra imam ulicnu lampu ne znam od kud ju imam al nasla sam je doma valjda je od muza mislim da mu vise nece trebat :D
150 hps zuto crveno svijetli ne znam sad jel to dobro zato sto jel lampa preslaba il prejaka koliko sam citala forum mislim da je preslaba biljcice su bile u outdooru i morala sam ih u indoor premjestit zbog susjeda iii znatizeljnih lica

Ventilacija: cijeli box je postavljen na letvice dolje zato sto nemam bas za ventilacijski otvor a gore je prekriven sa tri stiropora znaci s dvije strane po pola i na sredinu jedan da izlazi zrak..

jel mi mozete pomoc sta da promjenim u boxu sta da dodam zelim da mi uspije grow imam 6 biljcica srece stare su 2 mjeseca vec :)

jel trebam foliju stavit da se svijetlo reflektira ? hvala :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
folija bi bila pozeljna ali je veci problem lampa, za taj prostor ti treba hps 400w... 150w ti je za plafon 2 biljke na nekih 0.5m x 0.5m. dodatno, stiropor nije neko resenje, vodi racuna da ne bude burn baby burn
 
13.07.2013
3
0
0
kolko izade na kraju mjeseca rezija za struju vise onda ? 200 ,300 kuna ? 24 sati da bude upaljeno dnevno znaci stalno

ii jel jos sta trebam dodat ?

pripazit cu na to stiropor je samo privremeno rjesenje :)