Amaterski outdoor-nepoznato sjeme

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
15.05.2010
40
1
8
34
Pozdrav ekipa ... imam par biljčica zasađenih oko 10-og maja, onako amaterski, outdoor, nepoznato sjeme pušteno da proklija i bačeno na sajt. Kada su izašle iz zemlje stavio sam na njih razrezane flaše (znate na šta mislim, ono, poklopim biljku i too) i danas sam ih skinuo...Rek'o šta znam dobivaće malo više svjetlosti, a čuo sam da se listovi mogu spaliti u tome... nemam pojma, uglavnom sam skinuo xD Eh sad' imam par pitanja, a prije toga ću slike ubacit' xD

IMG301.jpg Eh ove dvije što su označe su bile presavijene na pola, pa sam ih nekako ispravio, pa šta bude bude... eh, da vas pitam onako kakao vam se čine xD

IMG303.jpg A ova ljepotica je sama u svom prostoru, ali me malčice brine taj mali obli list, kao da je izgorio ili nešto... trebam da se brinem puno ili ?

Hvala vam i svako dobro... čujemo se opet ubrzo, nadam se...:icon_smile:

Peace :vb_wave:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.586
2.598
Neka te ne sekira taj listić,hehe...za 15-20 dana neće ni postojat više na biljki:icon_lol:...odradio je on svoje.
 
22.04.2008
32
0
0
34
mogo si stavit malo kvalitetniju zemlju nebi ti bog nista ;).. i to korjenje malo pokupit oko nje ali sta je tu je...inace biljke izgledaju ok :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.