Amaterski vodic za indoor uzgoj

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
493
1.750
163
30
stavi 600 w na prostor 120 x 120, pukni tu npr 4-5 biljaka u saksije od 20-tak litara zemlje, koja se preporucuje na forumu, i to ti je to... srecno :)
da li da pokusavam uzgojiti sativu, dela haze by paradise seeds, u prostoru koji je visok 125 cm i osvetljen sa 400w hps? zimus sam tu uzgajao kusheve, i uz dobar trening sa visinom nisam imao problema, pa me zanima da li ima smisla saditi na toj visini sativu, naravno uz kracu vegu i suroviji trening? nemam trenutno neki izbor sto se tice semenki, a i voleo bih malo neki haze da pusim...:)

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.112
16.797
398
37
Tacna
Ovisi koliko zakopaš i kolika je temperatura u prostoriji u kojoj ih držiš. Ak si zakopao dublje od 1,5 cm i ak ti je temperatura niža od sobne, onda zna potrajati 5-7 dana dok ne poviri. Ponekad u tom startu ak ti temperatura pada i do ispod dvoznamenkaste, može potrajat i desetak dana. Okvirno ako ne izbije kroz cca. 12 dana onda ni neće.

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Poznanik Foruma
temperatura je 24-27, zakopane su pola cm cca. I jos nesto stavljene su u zemlju cim su se ljuskice otvorile, znaci klica jos nije skroz izasla ali je onako na izlazu mozes vidit. I svijetlo je upaljeno od kad su zasadene da li to moze imati utjecaja?

hazeri

Banned
Banovan
25.01.2016
7.676
34.177
2.598
Temp 26-30...samo ih pusti i dva,tri puta dnevno prskaj povrsinu zemlje..strpljen spasen;):thumb:

hazeri

Banned
Banovan
25.01.2016
7.676
34.177
2.598
To se tebi cini...ako bas zelis sa sigurnoscu znati ubodi stapic za raznjice do dna pota i izvadi ga za par minuta.Na njemu ces vidjeti dali je vlazno i koliko duboko.
uvijek mislim da sam ih premalo posprico ili previse
Pospricaj povrsinu zemlje tako da je namocic,da bude vlazno...nemozes pogrijesiti..jedino ako kao sivonja spricas.Samo pomalo dva,tri puta dnevno i opusteno.Bolje bez vode nego sa previse;)

dommythegrower

Aktivan Član
16.05.2017
146
542
93
27
Hvala Powerseed :)

Zanima me koliko bi prostora zauzimalo 10 stabljika?

Dvije sorte preporucene za indoor?
Citao sam dosta po forumu ali bih zeljeo cuti misljenje iskusnijih growera po tom pitanju odabira :)

Koliko watta za to sve?

Novac za opremu je najmanji problem, imam iskustva i u indooru i outdooru tako da bih zamolio za konkretan odgovor.

Da se razumijemo;nejde u prodaju, pitanje je o godisnjoj zalihi :)
(mozda i duze).

Hvala unaprijed, peace. :)

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
23.264
38.173
3.198
Bekaa Valley
10 komada stane u 1,5 x 2,5m (moz i 2.5 x 2.5) bez problema i polivas sa 2x600w i mora ispasti dobro. samo kad vec imas iskustva u indooru nije mi jasno sto pitas takve stvari, trebalo bi da znas da je po biljci minimum 100w i 0.5 x 0.5 prostora

• Sviđa mi se
Reactions: Barbarossa

dommythegrower

Aktivan Član
16.05.2017
146
542
93
27
Hvala :)

Imam iskustva u manjim growowa tipa jedna dvije stabljike i uvijek sam svakoj osigurao barem pola metra kvadratnih, ovo ce mi biti najveci pothvat pa sam zeljeo cuti informacije od iskusnjara :)
Sada ciljam na high yield sorte uz pokoji trening da ne ode previse u visinu.
Cuo sam da je moby dick dosta dobar, kako selo kaze :)
Mislite da bi vrijedilo sa mobyem odraditi indoor zimsku sezonu? :)

16.06.2016
5
0
1
24
Prije svega, sjemenke sam ostavio u casi sa vodom nekih 24 sata.
Nadalje sam radio kako grucho kaze.
Znaci sve kako je receno osim sto casice nisam stavljao zasebno nego sam casice poslagao u veliku plastiku od sladoleda i prekrio folijom.
U ovih 3-4 dana ne vidim razliku kod klijanja tj. koliko je klica jos izasla.
Btw. temperatura gdje se nalaze je 21°C nocu i 22-23°C danju.
Jesam li pogrjesio ista ili treba jos cekati?
Nikad mi nije dobro islo klijanje...