Amaterski vodic za indoor uzgoj

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
17.01.2020
85
227
33
23
Razumijem, ali kazem - real power je 100W svake lampe (imam ih dvije).
To sam i sam izmjerio da budem siguran.

Svakako budem otvorio dnevnik, input vas iskusnih growera mi je neprocjenjiv.

• Sviđa mi se
Reactions: Badi

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
5.580
25.500
1.098
7
Himalaya
www.vutra.org
Mozes onda i sa 3 biljke,pa od starta 200w ili ako ides sa dvije biljke onda u drugom/trecem tjednu cvjetanja dodati drugi panel
Al najbolje odaberi mentora i od starta kreni kako ti oni savjetuju

• Sviđa mi se
Reactions: tatica3 and Badi
23.03.2015
20
10
3
Pozz ekipa
opcija 1

Uzo sam ovaj box i stavio jedan ventic jos unutra,stavio 4x NL auta od rqs i roknuo direkt u zemlju sve super ide 4/4 uspjelo i stare su tjedan dana.
Ali imam problema sa temperatrom
MAX- 37 stupnja kad je box ful zatvoren sa 75 posto vlage(mozda malo puno jer sam ih previse zalio i zemlja je mokra :S,al racunajte nek je malo manje inace)
MIN-24 stupnja i oko 35-40 posto vlage kad je ugasen
I reko ajde otvorit cu box na sve strane i pustit i dobijam 29,8 stupnjeva i 35-40 posto vlage

Cudi da uzmem gotov grow kit i da su to toliko oscilacije i da je toliko neizbalansiran,gupo mi je da mora bit otvoren

Sta da radim, sta mi od opreme obavezno fali ili kako da to izbalansiram,sad jos mogu pustat otvoreno al nebi volio da mi zasmrdi okolo kad ude u cvjetanje
Neki savjet?

22.06.2020
2
1
3
29
Pozdrav, citao sam po forumu i posto sam nov u ovome sve mi je jako konfuzno. Imam prostor od 2x2x2,50 interesuje me koje led lampe treba da uzmem i koliko, novac nije toliki problem ali naravno ne bih bas ni da bacam pare.

22.06.2020
2
1
3
29
  • Sviđa mi se
Reactions: superoperater