"Amber" vs "Milky" trichomes

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.01.2020
6
6
3
31
Ovako, uvek sam uzgajao sve dok ne pocnu da se pojavljuju amber trihomi, tipa nekih 5-10%.
U zadnje vreme posto mi nije dozvoljeno da izlazim napolje, sam citao dosta i gledao neke dokumentarce o vutri, i tu sam skapirao da svaki, ali svaki expert ima drugacije misljenje.
Neki cak i mesaju CBD i CBN.
Kad ovi ljudi opisuju efekat, tesko je da se razume iz njihovog opisa. Milky = veci potency, dok je amber = veci stone/relax
E sad meni je tesko da razlikujem na sta covek misli, kad sam ustondiran i nepokretan kapiram da je jaka vutra i da sam haj. I sad kad mi kazu ako hoces da budes haj oberi dok je milky, a ako hoces da budes relaxed/stoned oberi kad je vise amber. Ja iskreno u Engleskom jeziku vidim minimalnu razliku izmedju high/potency/stoned/relaxed, kad sve to procitam pada mi na pamet naobicniji haj od vutre. Ako sam osoba koja jednostavno voli da kulira gledajuci TV, bleja na kompu, ili bleju s drustvom, osoba koja pusi vutru vec 20 god i treba mi malo jaca marihuana da se navarim, ili nekoliko buxni, kada da oberem svoju biljku? Do sada sam svaku biljku obrao kada je oko 90% milky ili ako pocnu da se pojavljuju amberi.
Nisam znao dal da objavim temu u nekoj diskusiji, grow ili m-jay faq.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Dzanki
12.12.2019
18
96
13
33

Imaš ovdje amaterski objašnjeno. Meni je npr netko rekao i da postoje razlike za različite vrste. Znači za sative, indice i automate gledaš trihome a sad u kojem omjeru pokušavam naći ali zasad neuspješno. Možda bi mogao netko iskusniji prosvjetlit tu problematiku?
 
04.05.2020
11
27
13
Ovako sam ti ja napravio,radio sam par biljozi i isprobao nasvaku razlicitu metodu tipo jerna samo lst druga toping i tako isto i s trihomima probas sve pa si vidis sta ti pase. Meni osobno je bolje dok su milky.