American pie-foto-MC klon@Zelenko63

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Pozdrav drugovi i drugarice :gled:

Eto mene s još jednom malom idejom a to je da skupa odcvjetamo revegetirani klon American pie-a kloniranog Monster cropping metodom :)

Da ne kompliciram i pišem sve ponovno, o MC metodi ima nešto napisao , te link je :

https://www.vutra.org/threads/monster-cropping.15621/
(na kraju ovog growa vodić bude bio prerađen i updatean sa fotkama )


Jako dugo sam ga držao u vegetaciji mislim da mu je muka već ,no prije dva dana sam prebacio režim svjetla na 12/12 da i nju privedemo kraju XD
Računica u grubo 2 mj. cvjetanja.
Krenula je od obične grančice a danas je monster koka, u doslovnom smislu riječi.
Nisam ju uopće trenirao,zbog prostora u boxu i ostalih stanara. U međuvremenu sam planirao svašta no zbog kretanja svari u suprotnom smjeru ,sve biva obustavljeno i bio je postavljen primarni cilj a to je oslobodit box,i odradit AP do kraja prije vručina i ljeta itd.

Sve slike ovog malog klona su u prilogu.
Klonirana je 29. Studeni 2015.,cca 5 mjseci je stara koka XD
Stara koka masna juhu,hohohoho XD
Sada smo u prefloweru ,na 12/12 klopa full doza.
No zanimljiv je i pot u kojoj raste ,a to je 5L --> šiljim ju hranom i ne buni se :):puuuh::

Specifikacije boxa su ostale jednake a to su 80*80*160
Light: 250w HPS CT + 70W HPS + reflektor
Ventilacija:TT 100 145m³/h - 187m³/h +spojen na filter primaclima te 190mm CLIP FAN na sredini boxa za mixanje zraka XD
Zemlja: Plantella Balkonia
download.jpg


Klopa: BioBizz --->riktam pH 6,5.

Interesantno je da kod zaljevanja nemam onaj klasicni ritam,hrana voda hrana voda.Nego svako zaljevanje BB,zbog veličine pota, te zbog velikih apetita. Ukoliko primjetim drukčije,stanem pa ide voda. I tako u krug.
Naime,opet ona nije sama u boxu ima još kolegicu a to je AAnesthesia,blizu polovice cvjetanja pa možda uleti koja slika XD
SAM_2186.JPG SAM_2187.JPG SAM_2188.JPG SAM_2193.JPG
Sve u svemu,mislim da ova metoda nije loša zapravo i vrijedi pokušati i probati jedino treba imati u rezervi više klonova jer neće svaki pustit korjen.
Ukoliko postoji volja za čuvanjem željene genetike,ovo je super način ;)

Slike u prilogu :)

Živjeli i Živjela :vutra:


 
Poslednja izmena:

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
American pie počeo konkretno cvjetati. Formirani cvjetiči se laganini pune na režimu svjetla 12/12.:rasta:
Klopa full doza.40 % vlaga,temp 24C.
Sustanari također dobro Autoanestezija je uskoro gotova ...tj 3-4 tj te mali autosi također.
Nema nekih važnih informacija osim da sU se grane na AA počele pigat pod težinom hedova...pa sam ih sve lijepo povezao zavezao zaljepio itd :)
Veselim se tome hahaha XD
Živjeli i živjela :vutra:
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Zapravo pičimo,samo ravno XD :popcorn::
Hrana BB svaki 3 dan po 4 L i to im paše,dapače nekako na knap im ..malo su se bunile da im fali pa sam OPET pojačao dozu muški. Sada je ok, ph 6,5-6,8.
Temp 24-26, noćna 20-22,vlaga 35-45 %.:D
AA lagano ide prema kraju ima još 2-3 tj minimalno ali otom potom,piga se ko velika. American pie se tek zalufala onako kako treba sa cvjetanjem, i ušptimavam ju s hranom kak spada. Režim svjetla 12/12 i to je to XD
Možda bude nešto menki za iduću generaciju ali i to bumo vidjeli na kraju XD
Tata je dobra selekcija tako da ako bude nešto to ce bit bingo :):gled:
Živjeli i živjela :vutra:

 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
SAM_2512.JPG
Finalni update.
Klon je odgurao do kraja nešto prije no je prvo planirano. Trihomi kažu svoje, te sam tako i postupio s obzirom da je udio sativice veći kod AMP- XD
Slike su u prilogu,ispalo je oko 250 mokrih hedova 50 g trima te me čini sretnim s obzirom da je klon prozivio 3 generacije,bez treninga,razne promjene itd :)
Ona jes amo stajala i rasla i ponašala se ko najbolja prijateljica,čineči me sretnim i zadovoljnim. Pogotov sada na kraju kada sam opet naučio kako odraditi nešto novo u praksi:)
Poanta ovog growa je bila odraditi klon kloniranog monster cropping metodom. Mislim da sam uspio te sam opet ostavio jednog klona te iste amertičke pite..uskoro bude imala godinu dana haha :)
Hvala Vam i živjeli ;)


Živjeli i živjela :vutra: