Americki psihijatri podupiru marihuanu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Udruga američkih psihijatara jednoglasno je donijela odluku kojom podupire korištenje marihuane u medicinske svrhe. Ova vijest oduševila je pripadnike Marijuana policy projecta koji se već godinama zalažu za upotrebu kanabisa u medicini. "Udruga američkih psihijatara jedna je od najvažnijih liječničkih skupina u SAD-u. Nadam se kako će njihova odluka začepiti usta našim protivnicima koji su lažno tvrdili da marihuana može izazvati psihičke poremećaje.", izjavio je Bruce Mirken, glasnogovornik Marijuana policy projecta.


link :

http://www.mpp.org/site/c.glKZLeMQIsG/b.1493403/apps/nl/content2.asp?content_id={CFA4CEEF-2C7F-435A-B4EB-33D005D62F1A}&notoc=1
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Tope se lazi i iluzije!!
Ako ovako nastavi nebi me cudilo da uskoro bude ne samo dekriminalizirana nego i legalna za ljude koji ce od doktora nabaviti potvdu da ju koriste u medicinske svrhe!!

Ako od njemacke kopiramo sve zakone i slicno ne vidim zasto nebi preuzeli i ovaj.. posto je u njemackoj sad dozvoljena u medicinske svrhe. :bis:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Eee zato što su švabe 50god ispred nas.... tj. ispred svih malte ne... konačno su se pomirili sa tim da vuva se moze koristiti u med. svrhe, a mi cemo mozda to docekati tamo negdje ..... (kad ostarimo :icon_lol:)
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Bezze_Sa je napisao(la):
Eee zato što su švabe 50god ispred nas.... tj. ispred svih malte ne... konačno su se pomirili sa tim da vuva se moze koristiti u med. svrhe, a mi cemo mozda to docekati tamo negdje ..... (kad ostarimo :icon_lol:)

Ma ja sam pozitivan stav zauzeo prema tome od danas jer sam skuzio da kad eu zemlje u kojima je to dopusteno pocnu to masovno iskoristavat do mjere da svaki rekreativni canabis pusac ode kod nekog doktora za potvrdu (kao sta je skucaj u californiji trenutno) i zatim pocnu dolazit kod nas na more bit ce medju njima i medicinskih usera canabisa pa ce se ljepa nasa ponovno uvuc u supak i odobrit istu stvar kod nas samo da turizam ne pati, a ic ce na principu ako je odobreno u ger, gb, swe, it, aut, cze itd nemoze bit lose.. pa cemo asimilirat zakon :icon_lol::vb_whip::bis:

ufff al pisem kobasice kad sam uduvan
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
elephant0r je napisao(la):
a ic ce na principu ako je odobreno u ger, gb, swe, it, aut, cze itd nemoze bit lose.. pa cemo asimilirat zakon :icon_lol::vb_whip::bis:

ufff al pisem kobasice kad sam uduvan

Vidis, nisam znao da je i GB, i Švedska, Italija, Austrija i Češka isto legalizovali, ok - znam za švabe (od nedavno ono....)
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ja licno ne volim politiku i te stvari, ne glasam jer uvijek ista govna (samo promjene masku).... ali opet negdje mislim da bi SDP moooooozda, (kazem moooozda) prije legalizovao vuvu (bilo kako...) nego ostale stranke...
Nekako meni djeluju savremenije, nego ostali
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
SDP bi trebao dekriminalizirati marihuanu i dozvolit u medicinske svrhe bar to obecaju, ako pobjede i to ucine bilo bi super, a sto se tice tko je na vlasti boli me K jer ionako svi isto kradu al ako vec kradu nek bar rade nesto korisno a ne da samo drkaju.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Upravo to.... mislim da od svih stranaka i koalicija i ostalih zajebancija... mislim da bi oni prvi od svih legalizovali vuvu, (u med. svrhe.... pa kasnijeeee :) ) inače kao što rekoh, ne volim političare i svakog bi "odero" što se kaže.... jer pravo se iznerviram na samu pomisao na njih... sad su isto male mace, ovi se hvale kako su napravili autoput, ovo-ono, a gore ne moze biti...
mislim da ovo prelazi u OT.... kao sto rece upravo haveru, boli me K koja ce pobjediti, samo da legalizuju.... tj. da ispune ono sto obecaju (sto se rijeeeeeeetko desava)
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Bezze_Sa je napisao(la):
Vidis, nisam znao da je i GB, i Švedska, Italija, Austrija i Češka isto legalizovali, ok - znam za švabe (od nedavno ono....)


Ma nisu jos.. ali njemacka je autoritet europe i mnoge zemlje njenu politiku koriste kao referencu nekakvu.. tako da je ovo prvo probijanje leda neke ustogljenije zemlje od nizozemske po meni bilo kljucno za eu.
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
to je predobra vijest vezi te udruge što su odobrili.ali ono fakat predobra vijest.
baš si dobro reko tope se laži i iluzije. na kraju krajeva aslinger je na prevaru prohibiro vutru.mason jedam smrdljivi:)
 

Zeo

13.10.2009
11
0
0
50
Moj je iskustveni savjet, da se ne radujete psihijatrima, jer to je satanska profesija, od Oca koji je utvrdio da je religija bolest tj. neuroza pa na dalje.
Tko mi ne vjeruje neka se podvrgne njihovim ''lijekovima'' koji ''lijeće'', po meni TRUJU!
Da farmaceutika legalno prodaje kamenje za silne pare, a prirodne lijekove kao konoplja su zabranili jer to svako može sijati.
Ono što se koristi u psihijatriji izaziva ''zavisnost'' i tu leži prava narkomanija.
Ako vam netko kaže da je izliječen od strane njih, vi izanalizirajte normalnost života takve osobe, jer tvrdim - nikoga oni nisu izlječili, već suprotno.
To je profesija u topu danas, i oni su experti mišljenja i svakog pitanja, međutim rješenja nemaju za opštu konfuziju u društvu, o0ni su upravo stimulatori ubistva duha i zdravlja.
Istinu treba kao i sve ispitati.
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
zeo,slažem se s tobom u potpunosti :) .... a ovaj,SDP je jedina stranka koja bi u hrvata mogla ućini tako nešto,dekriminalizirati travu,ostale su krah....
 

Kreso1988

Aktivan Član
04.07.2009
143
23
0
33
da akzu izaziva paranoju... paranoju da te drot neuvati sa trubom te da zavrsis u zatvoru na 6 godina (mislim da je opravdana paraonja)
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Dok ne nestane ti vutre :icon_lol:

a u zatvor ćeš sigurno se zabavljat, imat s kim igrat karte i to...
djevojkama još zabavnije
 

skoro_normalna

Aktivan Član
22.04.2009
129
8
18
34
nema meni sta ponestat..a u zatvoru ce se zabavljat oni koji su se zabavljali protiv zakon..hebiga tako je to..a djevojke ko djevoke
 
26.10.2008
29
1
3
51
holandija blokira pristupanje srbije EU dok ne izruci RZ-ce, ja bi dodao jos jedan vazan paragraf, dok ne legalizuje maru.... :)