Amnesia haze & 9pound Hammer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bulldogSplit

Aktivan Član
18.05.2015
122
671
93
pozdrav ljudovi :) i dobro dosli svi u moj skromni dnevnik

evo manje vise uspjesno zavrsavan svoj prvi grow..iako je on sluzija da se naucim neke stvari u praksi,teoriju sam usvojija nakon dugog citanja foruma..
sad se upustan sa samopouzdanjem udrugi grow i nakon podosta razmisljnja odlicija vodit dnevnik u slucaju bilokakvih problema..znam da je tu ekipa vrhunska i da se mogu oslonit na pomoc ako di zapne :)

pa da pocmemo

box: iman mali box 50x50x70 u kojemu trenutno zavrsavan prvi grow i njega cu koristit tjedan dva i onda upgrade na 60x60x170

svjetlo: za veg. 110w cfl reflektor..za cvj. iman 300w cfl i 250w hps..iman u planu malo kombinirat sa svjetlima iako neznam zasto

ventilacija:u trenutnom boxu je wc ventilator protoka 130m ³/h, 100mm,upuh pasivan po potrebi pc vent 100mm a zrak mjesa 140 mm pc vent..u upgrade box sve ce ici na jedan nivo vise..o tom po tom kad ga sastavin :)

zemlja: teramagma,potovi pocetak je u 0,2 dcl ,prvo presadjivanje u 3l, kraj u 10 l za hammer i 20l za amnesiju

gnjojivo: advance nutrients organic iguana juice grow i bloom
dsc_1349-jpg.33050


seeds: amnesia haze fem..4x 9pound hammer reg
9 Pound Hammer



GooBerry x Hells OG x Jack The Ripper

The 9lb Hammer has strong, sweet grape and lime fruit flavors that dance across the tongue. Resin coated calax atop large, dense nuggets are surrounded by Autumn colors at the finish. Careful, the 9lb hammer packs a serious punch!


Phenotypes: The prominent phenotype expressed is Gooberry dominant. This indica style plant has early resin production and pushes rock hard buds with giant calax smothered in resin. It displays Kush style growth, a fast finish time.
Height: Average
Yield: Heavy
Recommended for Indoor and Outdoor. This strain is super powdery mildew resistant.
Best way to grow: Best for indoor. Top early to make a round bush. Lollipop for stacked, dense bud production.
Harvest: 50-60 days
Sat/Ind: 20/80
Hybrid: GooBerry x Hells OG x Jack The Ripper
High Type: The Hammer hits with a full bodied stone, that can quickly lead to sleep. Relief of pain and stress is instant and long lasting.
Taste/Aroma: An amazing combination of melon, lime, and grape hichew that tantalizes the tongue. The smoke is smooth with candy residue.

trening:topiranje+lst..nabavija sam i mrezicu pa mozda pokusam i sa tim

ostala oprema: termometar,hidrometar,ph i ec metar,voda obicna iz vodovoda
ph pen.jpg

09.08. stavljenje na klijanje..standard klasika..vlazne vatice izmedju 2 tanjurica,tamno i toplo mjesto..1 amnesia haze fem i 4x 9pound hammer
nakon 12 sati amnesia izbacila klicu 1-2 mm dugu,odmah ubacena 0.2 dcl casicu i na balkon
11.08 nakon 48 sati proklijalo 2 hammera,ubaceni u casice i pridruzili se amnesiji na balkonu
13.08 u par sati razlike sve 3 ugledale svjetlost dana a ostala 2 hammera su pustili klicu nakon 72 sata klijanja,odmah ubaceni u casice i svih 5 pod reflektor u box,vraga box :) bjelim kartonom ogradjene 4 noge od stolica samo par dana dok domaja ne poklekne pod nozem..
da ne duljim evo par slika
zajednicka
amnezia i hammer.jpg
amnesia
amnezia.jpg
hammer No.1
hammer1.jpg
hammerNo.2
hammer2.jpg

nadam se tj vjerujem u uspjesan grow do kraja uz sta manje problema a ako di zapne imam vas i najjaci forum :)
prijedlozi i kritike dobro dosli
 

bulldogSplit

Aktivan Član
18.05.2015
122
671
93
hammer sam prova nedavno i mogu vam rec da je nasmjeseni ubojica..prvo ti baci osmjeh na lice sat vrimena kreveljenja a onda zalipi za kauc uff..a bol u leđima momentalno nestala :) pravi strain za moja bolna i skasena leđa..
 

Lunnamoon

Rise and shine, Mister Freeman, rise and … shine
12.07.2014
565
866
113
Srecno! Zanimljiva kombinacija, svi znamo koliko haze-ovima treba da cvetaju, ovim cekicima skoro pa duplo manje :) A inace, koje cfl planiras da koristis u cvetanju, pored te HPS 250?
 

bulldogSplit

Aktivan Član
18.05.2015
122
671
93
Iman jednu 300w crvenog spektra,i 5-6 malih 20watnih bjelih i crvenih..s tim sam zapocea prvi grow i evo ga zavrsavam za koji dan..mislim da mi nije potrebno toliko svitla pa sam tija kombinirati,prvih 30 dana cvjetanja pod cfl a onda do kraja hps..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and Lunnamoon

bulldogSplit

Aktivan Član
18.05.2015
122
671
93
:wave::wave:dobra vecer dobri ljudi :wave::wave:

jedan mali update:

biljcice su se prebacile u upgrade box da imaju vise mjesta,u isto vrime su presađene u potove 10 l,sad nek bujaju..
8 dan im je,18 h svitla 6 mraka uz vlagu 55-60%, temp je ugodnih 28c :)..svitlo je 10cm udaljeno a moglo bi i blize
box: 60x60x160,2 wc venta 2x 130m ³/h, 100mm ispuh,2 pc venta 100mm ubacivanje spojeni na 5v adapter,oblozen onom folijom za auta,jedna stranica je mat bjela
box.jpg
evo par slikica :)
veselo drustvo
DSC_14055.jpg
DSC_14066.jpg
primjetit ce te da potovi nisu do vrha napunjeni zemljom,to sam ostavija da nadodam prije sljedeceg zaljevanja,tako da ce bit taman do prvih listova kad se jos izduzi malo

Amnesia
amnesia...jpg
Hammer No.1
hammer no1.jpg
Hammer No.2
hammer no2.jpg
kod njega je jedan list dobija nekakvu svjetlu fleku al ne predajem neku preveliku vaznost tome
Hammer No.3
hammer no3.jpg
on je malo u zaostatku,od pocetka je sramezljivo provirija iz zemlje sve ko da nece al evo ga ide,napreduje :) nije jos presađen al bude za koji dan
ja zadovoljan:D