Amnesia haze & 9pound Hammer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bulldogSplit

Aktivan Član
18.05.2015
122
671
93
pozdrav cjenjenom pucanstvu :vozdra::vozdra:

evo mene da se javim i privedem ovaj dnevnik nekakvom kraju..
zbog odlaska na put biljke su skinute u 60 tom danu,ranije od planiranoga al sta cu..trihomi su vecinom mljecni sa malo amber i prozirnih..nakon 48 sati mraka skinuta,otrimana i stavljena na susenje u prostor sa temp 21-22 c i vlagom 40-50% i minimalno mjesanje zraka..
jedva sam se ceka vratit i vidit sta ce me docekat..nakon 11 dana cure su se dobro osusile i smrsavile..kolicinski sam jako zadovoljan,za 2 grow malo vise od 170 g suhog meni dosta :D a bit ce i za pocastit drage ljude..kvaliteta je zadovoljavajuca,sve ono sta sam tija samo u blazem obliku..jooj sta bi to bilo daje ostala jos 2-3 tjedna :fuck: al ko ga hebe moja je :banana_rasta:
odabrao cvitic,izvadio vodku za posebne prilike,sa zenom nazdravija uspjesnom grovu i rasturenom natjecanju :) jeeeeeeej bravo ja :D:D:D:D
i naravno moram se zahvalit ma velikim slovima ZAHVALIT ovom predivnom forumu i ljudima na njemu..da nije bilo vas i dalje bi se mora smucat okolo i pusit koznasta a ovako san miran,opusten,sretan i zadovoljan..svi koji ste pratili,komentirali,pomagali savjetima a i kritikama ma zakon ste ;) nadam se da se vidimo i u sljedecem dnevniku..
za kraj evo i par silika

_1019743.JPG

9 pounds hammer

_1019355.JPG _1019354.JPG _1019352.JPG _1019351.JPG _1019357.JPG _1019361.JPG _1019728.JPG _1019730.JPG _1019732.JPG _1019739.JPG DSC_1790.JPG DSC_1791.JPG DSC_1792.JPG

amnesia haze

na mobitelu nazalost samo ove 2 slike,izvinjavam se na tome :oops:

DSC_1707.JPG _1019372.JPG
 

Prilozi

  • DSC_1786.JPG
    DSC_1786.JPG
    184,1 KB · Pregleda: 166

bulldogSplit

Aktivan Član
18.05.2015
122
671
93
smoke report

Amnesia Haze odlicna biljka,opojnog mirisa,velikih punih i masnih cvitova prekrivenih trihomima..steta sta je morala rano dole,nije dosegla puni potencijal..malo se vise osusila pa cvit kad se mrvi imas osjecaj da ce sve u prasinu kad ono ostaju mrvice skoro pa ko iz grindera..taman za u rizlu..
dim klizi niz grlo bez ikakvog opiranja,okus je jos nedorecen al bit ce ekstra nakon misec dva curinga
osjecaj je pravi stativican,instantni high uz malo kratkotrajnog lupanja srca,podize raspolozenje,euforican skoro pa i ne udara u tjelo..onaj osjecaj kad znas da si ubijen a mozes funkcionirat sasvim normalno..jedna trubica i cila kuca sredjena sto nije bas tipicno za mene,tako da je zena bila ugodno iznenadjena kad je dosla doma..mislim da ce ona bit zadovoljnija amnesiom ;) 60 tak g eliksira dobre volje i pozitive da brze prodju radni dani :)

9 pound Hammer ovo je biljka koju definitivno planiram imat stalno u zalihama...ona jednostavno ubija :D prava stvar za navecer zapalit i reka bi gledat film al ja iz nekoliko pokusaja nisam uspija..iskljucenje je nastupalo momentalno..cvitovi tvrdi,teski i bas bas masni..mora se mrvit u grinderu inace se lipi zaprste i nemos nista..dim je gust,bijel nekako izgleda tezak jer dugo ostaje u prostoriji..u pluca stane koliko mozes povuc jer uopce se nema osjecaj da vuces pa lako se pretjera i onda ima da te nema..a za bolove je bolja odbilo koje tableturine..110 g nocne uzivancije :)

sve u svemu jako sam zadovoljan,i kako je prosa grow i krajnim rezultatom..naravno da uvik moze bolje tako da za sljedeci grow trudim se dostic g/w :)
sljedeci grow cu sa automatima da vidim kako je sa njima i nadam se da se vidimo u dnevniku jer pomoci cu sigurno trebat..

sta dalje sa ovin dnevnikom odgovorni znaju pa bi ih eto zamolija :)
hvala jos jednom

stoj te mi dobro i do citanja :vozdra:




 
Poslednja izmena: