Amnesia haze & 9pound Hammer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bulldogSplit

Aktivan Član
18.05.2015
122
671
93
Na forumu sam sve vec procita,hvala :)
Mene vise zanima ima li sta nova i kad je najbolje pocet sa tim da nabrijen dobre bakterije..nailazim na razlicite info pa me oprala blaga zbunjoza
 

bulldogSplit

Aktivan Član
18.05.2015
122
671
93
E to me muci kad ga koristit..neki kazu sa svakim zaljevanjem da moze,neki kao ti na kraju,neki posli flusha i hidroksida..al di god sam procita kazu da se melasa ljubi sa organskim uzgojem pa cu probat sa sljedecim zaljevanjem..
Prepostavljam da ne ide toga puno?zlicica ili zlica?
 

bulldogSplit

Aktivan Član
18.05.2015
122
671
93
update :

curke stare 66 dana od toga cvjetaju 22.. :)
eto 3 tjedan cvjetanja je prosa bez nekakvih problema..tempratura je 26 dan 21 noc..zalivan svako 3-5 dana kako koju sa 4 l, 6,5 ph vode..hamerica je i dalje malo zednija 4 l vode satare u 3 dana,dok amnesia u 5..svako drugo zalivanje ide hrana koju sam do sad dava po preporucenoj dozi..doljnih par listova je pozutilo pa sam zadnje zalivanje pojaca za 1/3,i vlagu podiga na 45% tnx lood ;)
plan je za 8 dana napravit flush,recimo kao na pola puta cvjetanja..odlucija sam ubacit i melasu pa bit to odprilike izgledalo ovako: flush-hrana-melasa-voda-hrana-voda-hrana...pred kraj posli zadnjeg hranjenja dat jos jednu dozu melase pa flush i dok se zemlja osusi eto kraja...

foto :

amnesia

DSC_1551.JPG DSC_1563.JPG
DSC_1557.JPG DSC_1559.JPG DSC_1562.JPG

hammer :

DSC_1570.JPG DSC_1571.JPG DSC_1576.JPG DSC_1578.JPG

zajednicka

DSC_1567.JPG DSC_1564.JPG

prijedlozi,kritike kao i uvik dobro dosli :)

do citanja :razvaljen:: :vozdra:
 

Prilozi

  • DSC_1569.JPG
    DSC_1569.JPG
    171,9 KB · Pregleda: 106
17.11.2013
90
92
18
Super zdravo izgledaju,ali ja bi to još pustio najmanje 2 čak i tri tjedna...imaju još dosta za napucat se,obje! Zar nema amnesia dug period cvatnje? 7-8 tjedana?
I skidao bi neke veće listove da dečki unutra dobe još svijetla..
Imaš mikroskop?
 

bulldogSplit

Aktivan Član
18.05.2015
122
671
93
Nisam ni mislija skidat prije sredine 11 miseca :) tek su pocele..
U prvom tjednu cvatnje sam napravija lolipop skinija 15 cm od zemlje svo lisce i grancice..za gornje listove se ne usudim,mislim se da je vaznije da ima vise lisca bolja fotosinteza,bolji cvitovi..a mozda i grjesim..
Iman i mikroskop 120x :)
 

bulldogSplit

Aktivan Član
18.05.2015
122
671
93
pozdrav vutroljubci :wave:

2 tjedna su prosla od zadnjeg update-a
cure su ttek prosli tjedan stale sa rastom i krenile se debljat..visoke su 1,15,svitlo nemoze vislje pa je na neka mjesta udaljen manje od 10 cm od vrhova..
78 dana im je odkad su ugledale svjetlost..35 dana cvjetaju..eto 5 tjedan je prosa bez nekakvih problema :) idemo dalje..
temp sam stabilizira na 26 dan 22 noc,vlaga je 40-45%
hammerica je uzasno gladna,hranim je svako drugo zaljevanje znaci svako 6,7 dana..poveca sam na duplu dozu zadnja 2 hranjenja a ona jos uvik gladna..4 l popije na 3 dana kad objesi listove..
amnesija nije toliko,ona je na preporucenoj dozi svako drugo zajevanje svako 10,11 dana..4l na 5 dana
sporije jede al mi se cini da bolje napreduje..
sa zadnjim zaljevanjem vodom sam doda i melase :) zlicicu na 2 l vode..nisam strucnjak al koliko je moje amatersko oko primjetilo trihomi su se kao uduplali vrhovi su bas zabjelili i zamastili se..a mozda je vrijeme za to a ne od melase..neznam
cvitovi su tvrdi,masni puni dlacica a kod hammerice su vec sad poprilicno teski i mora sam ih privezivat za boks tako da njoj do kraja nema micanja
eto da ne pilam previse okacit cu par slija pa ako primjetite nesto sta ja nisam reci te

amnesia

a2.jpg
a.jpg a1.jpg a3.jpg a4.jpg a5.jpg a6.jpg a7.jpg

hammer

h2.jpg
h.jpg h1.jpg h3.jpg h4.jpg h5.jpg

zajedno
s2.jpg
s4.jpg s3.jpg s1.jpg

stoj te mi dobro :smoke: :vozdra:
 

bulldogSplit

Aktivan Član
18.05.2015
122
671
93
Nasa sam par sjemenki na dva najdoljnja popcorna od amnesie..nisam nigdi vidija bananica vjerojatno su unutar cvita..
Nisan pametan sta mi je radit..da je micem da mi ne sjebe hammera il da je ostavin?
 

bulldogSplit

Aktivan Član
18.05.2015
122
671
93
Nasa sam par sjemenki na dva najdoljnja popcorna od amnesie..nisam nigdi vidija bananica vjerojatno su unutar cvita..
Nisan pametan sta mi je radit..da je micem da mi ne sjebe hammera il da je ostavin?
 
08.03.2015
149
125
43
33
Jesi li siguran da hammer nije osjemenjen, u prijašnji box ju nemožeš preselit jer je previsoka a neznam koliko ima smisla da joj prilagođavas novi box, ako su na njoj sjemenke onda je vjerovatno prekasno za reakciju, ja bi pazljivo čupkao sto se da i tako tjerao dalje ali pričekaj mišljenje i savjet iskusnijih,zao mi je sto baš nemas srece, na kraju odluku ces morat donijet samo ti.

Edit: Vjerovatno si ju stresiro pa je pohermila.
 
Poslednja izmena od urednika:

bulldogSplit

Aktivan Član
18.05.2015
122
671
93
Jesam siguran sam svaki cvit sam dobro dobro pregleda i jos nema nista..cudno mi je to na amnesiji samo ta dva najdoljna cvitica,skinija sam ih pa cu sad svaki dan dobro upratit pojavljuju li se jos..u tom slucaju mislim se da je skinem posto je hammerici ostalo jos 20 tak dana..
Vjerojatno je stres nekakav al ovaj put sam se suzdrzava og gledanja kad joj je mrak,pazija na temp i vlagu,svitlo nigdi nije ulazilo..neznam sta joj bi a do prije par dana sve ok bilo..
Ma u najgorem slucaju bacim je na balkon tih 20 dana pa sta bude bit ce
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Nek odgovori neko pametniji al recimo ja sam u prvom growu imo par sjembi, indoorka , nista pohermilo, tako da nemoras nista brinit..Mislim da je genetika..