Amnesia Haze & Lennon - 400W, SCROG, FIM, LST by Pedala

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Pedala

Aktivan Član
02.12.2013
273
428
63
Bok svima.Već dugo sam u unutarnjem uzgoju i pošto sam sada tek odlučio završiti svoju špajzu složit ću i neki dnevnik.Više manje sve mi je jasno jedino što prvi put radim sa SCROG tehnikom,nadam se da nebi trebalo biti ništa komlicirano.
Za sad u teglicama spremam Kalasnikovu,tutankamon,red poison,sweet skunk,blueberry,jack herer,wembley pa da si nadopunim izbor sadim ove dvije vrste još.


Sjeme: 3x Amnesia Haze - Royal Queen Seeds FEM
1x Lennon-Pyramid seeds FEM

Box: Špajza - 120x100x200

Svjetlo: Sylvania HPS Grolux 400W

Zemlja: Humofin

Gnojivo: Hesi kit

Ventilacija: Vent-300 m3/h na potenciometru + sobni ventilator za mješanje zraka,za dodatno grijanje 750w grijalica.

Tegle: 4 x 20L

Ostala oprema: PH Metar,Termo metar,mikroskop itd

Režim: 18/6 30-40 dana pa 12/12 do kraja...dugih 10-12 tjedana zbog amnezije :)

Temperatura: 25c-27c noć/dan

Mreža:Još ju nisam napravio do kraja al bit će to uskoro.Udaljenost cca 25cm od tegli

Planiram u sve ovo ukomponirati FIM,LST i SCROG tehniku za čim veći prinos i sadim odma u 20L posude.Sve 4 biljčice izašle
Zemlja najjeftinija iz tog razloga što sam sve isprobao i došao do zaključka da je to sve isti k jer tak i tak gnojim skoro od samog početka i zadnji grow mi je red poison dao 93g suhog iz te zemlje.
Više manje to je to.
Uživajte!





 

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
Zemlja je jedna od najvaznijih stavki u uzgoju, tak da to i nije bas sve isti k, pogotovo za mlade biljke.Inace svida mi se izbor sorti i kako ti izgleda box, sve uredno.

Sretan grow!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.994
34.358
2.598
Pedala stvarno ovaj tvoj zakljucak da je to sve isti krc.
Govori o tvome neiskustvu i ja bi rekao da nisi probao nista od toga jer da jesi siguran sam da nebi pisao takve gluposti.
Moj savjet je da probas....iznenadit ces se :)
 

Pedala

Aktivan Član
02.12.2013
273
428
63
Prošla 2 indora sam radio sa teramagmom i humofinom.razliku zbilja nisam primijetio te sam se odlučio za humofin.
Gnojio sam uvijek od starta kako i pokazuje hesijeva tablica,znaaaao sam i pregnojit.malo ispereš i guraj dalje.smanjit cu gnojenje
 

Pedala

Aktivan Član
02.12.2013
273
428
63
Evo da se malo javim.Za sada sve ide po planu.
Temp je 26c kad je svjetlo on a kad je off onda je 23c,vlaga mi baš nije najbajnija kad je upaljen hps no pomalo ju dižem mokrim ručnikom.Gnojivo još nisam dodavao,sačekat ću ipak :)

Slike su tak tak jer nije mi fotić doma

Dan 04.

 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa and Bizzzo

Pedala

Aktivan Član
02.12.2013
273
428
63
kupio sam po 5 litara još za prošli grow,bila je akcija :D Još sad kupim root i TNt i miran sam.Zadovoljan sam jako Hesijem al sam mislio probat PF...za sljedeći grow ću ga uzeti sigurno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Pedala

Aktivan Član
02.12.2013
273
428
63
Dan 9

Deveti dan od kako su provirile glave.Vlaga varira 60-70% a temeratura on-26-27c a off-23-24c.Nisam još gnojio.
Lennon ima uvinute listove,sumnjam da je od vlage već bi prije bilo od zemlje.dosta zahtjevan strain al bude živnuo,srećom vidio sam kako kilavi kod frenda u boxu napočetku a poslije ima zbilja debele hedove.
Jedna amnesia frče list prema dolje al tako je od samog početka.zaista neznam što bi to bilo.Druge dvije izgladaju pristojno.Nekako mi to sve sporo raste :cool:
Dodatne dvije biljoze nisu moje već ih samo frendu malo dižem dok ne sklepa box do kraja.Nažalost dosta su se izdužile jer su skroz sastrane.
Primjedbe i sugestije dobro došle.