amsterdam arena black edition 2005

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

djunga

Aktivan Član
23.07.2008
66
5
0
48
Znam da se gotovo niko nece sloziti samnom ali po meni je Holandija drzava retardiranih ljudi.Samo im jos rogovi fale.
 

Panawa_King_Bong

Aktivan Član
24.10.2008
244
5
0
37
Zasto retardiranih ??.. Pa ljudi uzivaju u svom zivotu a ne se mi mislimo jeli kriza jeli stize bozicnica , jeli ivo stegno remen, i tako to bezveze se brinemo dok oni party-a non- stop....ne znam zasto ???...
 

djunga

Aktivan Član
23.07.2008
66
5
0
48
Pa dublje su moje misli od tvojih vjerovatno.Nije sve u zurkama i partijima,to nije zivot,je za klince za starije nesto malo drugacije.Ima jedna stara izreka,ukusi su razliciti kaze pas i nastavi lizati svoja jaja.hehe
 
03.01.2008
7
0
0
113
djunga je napisao(la):
Pa dublje su moje misli od tvojih vjerovatno.Nije sve u zurkama i partijima,to nije zivot,je za klince za starije nesto malo drugacije.Ima jedna stara izreka,ukusi su razliciti kaze pas i nastavi lizati svoja jaja.hehe
a u drugim drzavama ljudi duboko razmisljaju i vode visok duhovan zivot,ili ipak zive rutinsku svakodnevnicu u kojoj tesko da uzivaju...?
 

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
mozda sam ja outdated ali meni ovo nije neshto.suvise robotski.radije bih partija uz tamburase,vino i joint nego u mega giga prostor isprebijan od amfetamina.ali ko voli nek izvoli
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Taj sensation je tako precijenjen. Ko ovce doc svi u istim majcama, ugurat se tolko ljudi da nemozes plesat bez da nekom stajes na nogu i negom drugom lupas laktom u glavu u isto vrijeme, i sto je najbolje natrpaju tolko DJ-a da svaki svira pol sata-sat maksimalno i odma ide novi. Da ne spominjem da se uzasno mainstreama iz godine u godinu.

Za dobar party netrebam 150 DJ-a od kojih ce svaki svirat pol sata, netrebam ove ljude za ukras obucene u andjele i demone i borgove i whatever koji lete naokolo kao na otvorenju olimpijade, i sigurno netrebam guzvu di se nemogu odvojit od zemlje bez da slucajno prebijem sve ljude oko sebe, sve to za pun***** para. Volio bi otic na neki slican dogadjaj koji nije Sensation (na Trance Energy ili Mayday ili Cream@Amnesia) da imam priliku da dozivim atmosferu, iako pate od mnogih istih problema, al ono, daj solidan klub sa dobrim zvukom i svjetlom, dobrog DJ-a i muziku, i dobru atmosferu tj. da nema problematicnih budala, i MJESTA za plesanje, i to je to. Moze bit u amsterdamu ili na otvorenom u dalmatinskoj zagori. Uglavnom dobri partyji nisu u velicini i broju DJ-a.
 

Panawa_King_Bong

Aktivan Član
24.10.2008
244
5
0
37
docaaju stimung nemoj zezat strava je nadji se tamo pa ces naci svoje mjesto...zakon....sta se ja u j*ebenom dubrovniku mogu zabavit ...hahah neke izjave ne treba ni citat onda...40 kn ulaz unutra shit..otvoren novi nije mi se dalo ni ulazit u njega jer je smece..a drugih opcija nema sve sami shit...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Mah ne volim takvu muziku baš, koliko sam skonto tamo se hardstyle, jumpstyle i slične sheme vrte to me ubi a i čini mi se previše neznam kak bi reko(Neznam kak da se izrazim) ali ne sviđa mi se je to sve fora ali ne može mi se mjerit s nekim teknivalom. Kontam si da bi bubreg prodao da odem na neki teknival višednevni. Jer freeparty su zakon a ne milion kuna za sve da pobljuješ

Ovako nešto

[YOUTUBE]JdTB7ozdWeU&feature=related[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]CfUJotLtdUs&feature=related[/YOUTUBE]