Amsterdam INSIDE :)

• Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko web plejera. Slušamo se!
Hempatia Canna iGrow Mills Nutrients

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
505
119
63
104
Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

Za sve one što žele doživjeti Amsterdamsku atmosferu u kofi šopovima, nagledati se soènih vrhova i masnih komada šita...i sve to iz perspektive originalnog amerièkog HIPIJA...itd.

UPOZORENJE - ni sluèajno nemojte ovo gledati ako si niste pripremili frulu "za_poslije". Za posljedice gledanja dotiènog videa bez moguænosti da se nakon toga zapali joint - NE ODGOVARAM! :lol:

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
293
6
0
29
Hepi_žirafons je napisao(la):
UPOZORENJE - ni sluèajno nemojte ovo gledati ako si niste pripremili frulu "za_poslije". Za posljedice gledanja dotiènog videa bez moguænosti da se nakon toga zapali joint - NE ODGOVARAM! :lol:

popodne smo gledali to m.m. i ja... jebiga nismo ozbiljno shvatili tvoje upozorenje da nesmijemo gledat ako nemamo za zapalit posli... pa smo se ukomirali.... :cry: :( jaoooo
ali predobro je tamo...nisam mogla mislit da je tako dobro..... uff... ja bi tamo... :(

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
505
119
63
104
P.P. je napisao(la):
Hepi_žirafons je napisao(la):

popodne smo gledali to m.m. i ja... jebiga nismo ozbiljno shvatili tvoje upozorenje da nesmijemo gledat ako nemamo za zapalit posli... pa smo se ukomirali.... :cry: :( jaoooo
ali predobro je tamo...nisam mogla mislit da je tako dobro..... uff... ja bi tamo... :(

Cccc...ccc...cc...c...a lijepo sam vas upozorio... :lol: