Analno "konzumiranje" ulja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
čitam da se oralnim načinom iskoristi 6-20%, a analnim 85-100% .
pa si mislim ekipa koja konzumira oralno ulje bi mogla imat koristi od ove info.. :rofl:

ne ispitujem jer bi morao napravit ulje, a nemam baš materijala za bacanje za ulje..

edit: imam ideju, stavit ću u maslinovo ulje bud i malo zakuhat p aću probat.

Inače to se zove plugging.http://www.drugs-forum.com/forum/showwiki.php?title=Plugging

http://en.wikipedia.org/wiki/Suppository
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8383856?dopt=Citation

http://books.google.hr/books?id=t7P...TgU#v=onepage&q=Rectal THC Absorption&f=false


http://www.cannabis-med.org/studies/ww_en_db_study_show.php?s_id=12

kao se duplo jače napušiti kroz anus:
http://forum.grasscity.com/pandoras-box/639535-rectal-thc-absorption-rush.html

hahaaa... :read: :knockknock: :rofl:
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

maverick

Aktivan Član
03.01.2011
340
578
93
Ma, nije sprdnja, sve je to vrijedno pročitati, izčita se dosta iz toga.

Svi smo za alternativne metode lječenja, a sad kad dolazimo do jedne zapravo konvencionalne i efikasne metode doziranja ispada da neki imaju djetinjaste predrasude. To su zapravo iste one predrasude koje nas koče kao civilizaciju.

edit:
@Tarzan Ima jako puno ljudi koji su toliko bolesni da sve što oralno prime odmah izpovraćaju. Ova metoda je legitimna i puno(!) efikasnija, te takvima pruža pomoć kad im je najpotrebnija.

Nitko te netjera da to radiš ako možeš oralno primiti dovoljno lijeka, ali ako odbiješ a to je potrebno onda ili si zatucan ili imaš probleme sam sa sobom.

Alkohol + tamponi, to je po Škotskoj popularno također zbog efikasnosti i brzine djelovanja.
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
thc boss je napisao(la):
čitam da se oralnim načinom iskoristi 6-20%, a analnim 85-100% .
pa si mislim ekipa koja konzumira oralno ulje bi mogla imat koristi od ove info.. :rofl:
Mislim da je autor vrlo dobro precizirao na sta je mislio prilikom otvaranja ove teme i ja mu cestitam jer upravo sada postoje osobe kojima bi ovo moglo biti od velike pomoci....a ovo malo humora neskodi nikome samo neka se ne nastavi jer ova tema zaluzuje ipak malo vise ozbiljnosti..
 

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
probao sam i ništa.
stavio sam extradjevičanskog maslinovog ulja, ubacio budić i zagrijao, ali nisam imao dosta materijala pa se s jedne strane pčelo isparavat thc, a s druge je bilo slabo grijano.
s tim sam namazao dupe, nisam gurao unutra nego samo na početku. Nakon wc-a sam klistirao dupe da bude čisto jer ne možeš u posrano dupe gurati prste. (narodski u prijevodu izasr..ao :shit2: :dada )
ali ništa..možda ako je bilo trenutno slabo opuštanje ili sam zabrijao..anyway

onda sam pročitao: (ovo obećava, ali 12 sati kuhanja na laganoj, morao bi kupit kuhalo koje nemam)

he easiest and most effective way is to use a crock pot. Add 1 cup of olive oil per oz of bud. ( I only use leaf clippings or shake, so I double the ammount of weed).

So scratch that, 2oz of leaf or shake per 1 cup of olive oil (or even better coconut oil). See you want the fattiest oil possible for the THC to stick to the fat.

I usually use a 1/4 pound of leaf, and obviously 2 cups of oil because it is hard to fit much more weed than that in a crock pot. Anyways cook it on LOW for 12 HOURS! Stirring it once per hour.

After 12 hours we need to strain the leaf because all we want is the oil with no floating crap. I use cheese cloth and a household strainer, but a fruit press is ideal. This is a part of the process where you need to be creative and consider your goal, (To extract as much oil as possible from the saturated leaf, without any floating leaf and other crap). As you strain and ring out all the oil from the leaves you should be draining the good oil into a clean bowl to let cool.

After a couple hours at room temp you can start making capsuls. I would get a Cap M Quick capsul maker that fits 00 size capsuls, and of course a few hundred 00 size capsuls, and like an eye dropper to fill the individual capsuls.

These capsuls are BADASS!! Taking 2-4 you should be ripped for 5-8 hours! Be carefull because most people are surprised how fucked up they get, you might almost feel like you are tripping, but you will figure them out. Also this oil can be used to make boxed brownies. Just go to the store and find the brownies that call for the most vegitable oil and substatute the canibus olive oil for the vegitable oil. ( I think betty crocker calls for the most oil) Be verry carefull with these, I was doing some calculations when I made them and I figured every brownie contained about 10 capsuls worth of olive oil!!! My friends mom was out of her mind for 14 hours after 1 brownie. Oh btw 2 cups of oil should make 300-500 capsuls!



ispričavam se ako je nekom opis događaja prouzrokovao nelagodu. :vb_kez:

ako neko misli ovdje da imam homo sklonosti, nemam. radi se o zdravlju, osim toga šta nije dobro mazat dupe thc-om,obnavlja se.

edit: bilo bi dobro kad bi neko isprobao s Rick Simpson uljem.
A inače klistir + stavljanje ulja u crijeva može samo pomoći crijevima.
Čitao sam da se kolitis uspješno povlači nakon analnog tretmana (ispitano na miševima, nemam dsad link), a on može razviti rak, dakle nije loše ovo u biti za svakoga...
ne treba se sramiti svog dupeta samo zato šta smatraš da je prljavo, to je organ ko i svaki drugi..
po meni je prevencija majka zdravlja.
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
haha, ja vec odavno isprobao ovu metodu posto imam kolitis i hemeroide ko kuca al nisam jos uvijek napravio ulje u fazi izrade je.....neg sam radio kremu od maslaca, vutre i vazelina te isprobano pomaze iako u pocetku peku hemeroidi za poludit al evo nakon 20 dana mazanja se duplo smanjili iako nista ne lupa al zato namazem vutrino maslo na kruha sa domacim pekmezom od sljiva, marelice i smokve pojedem dve snite ua dorucak i papapa
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

Natural

Aktivan Član
18.10.2009
48
9
0
42
ovako gledo sam lika u "survival-show" bio sa zenom na camcu negde na po okeana i nemaju naravno dovoljno pitke vode kod sebe, pa ti oni uspeju na DIY nacin da skupe pitke vode kroz isparavanje morske vode, tako on zenu zamoli da mu tu skupljenu vodu sipa na crevo u supak jer ce na taj nacin telo absobirati mnogo vise vode nego kad bi je samo popijo. znaci radi se o efikasnijoj absorpciji na taj nacin unosenja u telo. ali eto svakome svoj izbor :thumb:
 

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
12
thc boss je napisao(la):
čitam da se oralnim načinom iskoristi 6-20%, a analnim 85-100% .
pa si mislim ekipa koja konzumira oralno ulje bi mogla imat koristi od ove info.. :rofl:
Pitao sam Dr. Johna i evo što sam saznao.

Ukratko i pojednostavljeno, razlučimo ove načine konzumacije :

- per os (usta-želudac-jetra-srce-mozak) - gutanje
- sublingvalno (jezik-srce-mozak) - ispod jezika
- rektalno (rektum-srce-mozak) - "analno"

Dakle fora je da se izbjegne jetra u kojoj se veći dio tvari metabolizira (razgradi), a dio koji jetra ne razgradi - udara.
Ispod jezika i na završnom dijelu debelog crijeva nalaze se vene koje direktno vode krv u srce i pri tome "zaobilaze" jetru.
Ukoliko pretjerate sa penetracijom (dublje od cca 10cm), efekt je kao per os.

Koga zanima, više može pročitati na slijedećem linku.
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2689518/#!po=1.60099

Pozdrav. :)
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Malo sam uredio ovu temu jer je bilo dosta neozbiljnosti. Prijatelj od prijatelja nije bio u mogucnosti da uzima velike doze oralno te mu je jedina opcija bila analni unos. Unosio je preko 20 zrna rize dnevno analnim putem tako da iz eto recimo druge ruke znam da ovo stvarno djeluje i radi.

Ako je neko zainteresovan mozda za prevod ovog teksta:

http://cannabisdigest.ca/cannatory/
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: mario339 and mazar
12.09.2015
45
17
8
38
Dovoljno bi znači bilo staviti ispod jezika ili namazat prednji dio desni dok se ne otopi i apsorbira, efekt bi trebao biti jači nego gutanje, a sličan s analnim uzimanjem?
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Kao sto rekoh iz licnog iskustva ne znam. Samo znam da osoba koja mora da uzima velike kolicine ulja to radi analno jer u suprotnom ima mucnine zbog prevelikih doza. Uzet desetak kapljica odjednom nije mala stvar ne znamo ni kako to sve djeluje na zeludac i na druge organe pogotovo ako se uzima svakodnevno. Ocigledno je da je kanabis ulje lijek individualnog karaktera to jest trazi neku posebnu formulu za svaku bolest i za svakog covjeka. Bitno je samo znati da postoje i druge opcije konzumiranja. A ne bih se zacudio da nekog jace radi analno nego oralno a nekog jace oralno nego analno.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Zavisi od osobe do osobe jer evo trenutno pratim jednu osobu koja je ocito fenomen i za tri tjedna je stigao do 1 g dnevno a jos nije osijetio da ga ljulja i jednostavno nemogu da vjerujem al na njega nedjeluje kao na druge...

Sto se tice cepica sinoc sam uzeo jedan sa 4 milimetra ulja koja bi oralno fino osijetio al u cepicu nisam primijetio neki posebam rad tako da prica da manje djeluje ima smisla al ostaje mi jos da probam sa duplom dozom koja bi me oralno sugurno prebacila i tad cu sa sigurnoscu moci dati svoje misljenje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI and t@mara

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Pa jesi ista osjetio? Interesatno dok "govno" izlazi postoji mnogo receptora koji uzimaju (posljednji put) ako ima jos nesto da se uzme iz preradjene hrane. Zbog ovoga i samo ulje mora da radi na ovaj ili onaj nacin. Samo je ocigledno pitanje sta se lijeci i odakle ti receptori idu i na koji nacin unose materiju u krvotok. posto zaobilaze jetru moguce da se gubi dosta toga ali takodje zaobilaze stomacne kiseline. U svakom slucaju sumnajm da ce se dobiti ocekivani high analnom upotrebom.

And remember; taking cannabis as a suppository will bypass the liver, meaning you'll achieve slightly faster results, but you also miss out on the conversion that takes place in the liver, and as such the effects of a suppository will not be as powerful, or as long-lasting, as consuming a medium-chain triglyceride oil orally.
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Osijetio sam nesto malo al gotovo nista od doze koju sam trebao osijetiti e sad u cemu je kvaka nemam pojma al definitivno dobra stvar za osobe koje se lijece a nepodnose oralno uzimanje jer u ovom slucaju mogu unijeti vecu dozu kanabioida uz manji efekat omamljenosti i ostaje jos samo da probam duplu dozu da vidim koliko se toga moze podnijeti ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI
12.09.2015
45
17
8
38
Još što se uzimanja ulja tiče, čitam na raznim mjestima kako je čak najbolje staviti tih 3mm, odnosno zrno riže na prst i mazati s njim meso iznad zubiju (desni), gore ili dolje svejedno je. Nakon što se istrlja to po desnima, sve što je ostalo se namaže na jezik i "pocucla". Na taj način najkraći je put do receptora u mozgu, neovisno o vrsti raka
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Nije stvar u najkracem putu vec u najpodnosljivijem jer kad se radi o vecim dozama mazanje po nepcu zna postati veliki problem
 
12.09.2015
45
17
8
38
Slažem se, ja sam se samo osvrnuo na dio vezan za apsorpciju odnosno najbolji mogući način apsorpcije, a taj nije gutanje ulja.

Dakle imamo mazanje nepca, mazanje desni, stavljanje ispod jezika i rektalno
To je što se apsorpcije tiče

A onda je potrebno odrediti način uzimanja s obzirom na količinu
 

jan_du

Aktivan Član
10.11.2015
117
605
93
Osijetio sam nesto malo al gotovo nista od doze koju sam trebao osijetiti e sad u cemu je kvaka nemam pojma al definitivno dobra stvar za osobe koje se lijece a nepodnose oralno uzimanje jer u ovom slucaju mogu unijeti vecu dozu kanabioida uz manji efekat omamljenosti i ostaje jos samo da probam duplu dozu da vidim koliko se toga moze podnijeti ;)

I jel se na kraju probala poduplana doza?
 
Poslednja izmena od urednika: