Analno "konzumiranje" ulja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Chan

Chasing dreams
01.11.2015
898
3.715
163
Hladni sever
Porucio sam 3ml supozitorije i kad stignu javljam kakve su reakcije bolesnika na analno uzimanje. Do sada je uzimao doze uvece i mucio ga je proliv, ali je lepo spavao, secer i pritisak odlicni. Poceli smo i sa blagom dozom preko dana, ali se zalio da mu ne prija
Radicu sa kokosovim uljem a doze za pocetak ce biti 1ml ulja-10cepica
Budite mi zdravi:wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: TataVutric and CilI

jan_du

Aktivan Član
10.11.2015
117
605
93
Ako nemožete nabaviti kalupe za supozitorije, za tu svrhu se vrlo lako mogu iskoristiti obične plastične šprica koje se kupe u ljekarni.

Postupak izrade čepića je slijedeći:
1. Na šprici se odreže onaj gornji ravan dio iz kojeg izlazi mali dio na koji se natakne igla, tako da se dobije tuljak, u ovom slučaju kalup. Na vašem kalupu ćete imati i označene ml, pa ćete znati koliko ml materijala ćete imate u čepiću.
2. Izvučete špricu do željene količine ml i postavite u vertikalni položaj. Možete si improvizirat i nekakav nosač za špricu, da vam se ne preokrene i iscuri materijal iz nje.
3. Natočite materijal u špricu (rastopljen kokosov maslac + ulje).
4. Ostavite špricu u frižideru da se materijal stvrdne. Kad se materijal stvrdne, čepić je vrlo jednostavno izgurati/istisnuti iz šprice, jer je površina šprice glatka i čepić doslovno islizne iz šprice, a i materijal se hlađenjem malo stisne.
5. Čepić malo izgurate iz šprice i rub čepića zaoblite tako da vrh čepića trljate u dlan ili na bilo koji drugi način koji vam odgovara.
6. Vratite na kratko špricu u frižider da se omekšani vrh stvrdne do kraja.
7. I to je to. Nadam se da je postupak razumljivo opisan.

Šprice su jeftine, nabavljive i možete si za "siću" napravit na destke kalupa koji su baždareni :). Šprica ima različitih dimenzija, pa možete u početku dok je mješavina manje zasićena uljem koristit manje/uže šprice da štedite na kokosovom maslacu (čepići su manji), a kako se količina ulja u mješavini povećava, tako povećavate i veličinu šprice.
Čepiće do upotrebe možete držati u špricama ili ih možete istisnuti iz špriče i držati u nekakvim posudicama, a šprice ponovno iskoristiti.
 
Poslednja izmena:

jan_du

Aktivan Član
10.11.2015
117
605
93
Koliko otprilike je potrebno vremena da organizam apsorbira sve korisno iz čepića, odnosno, nakon koliko vremena je moguće otići na WC obaviti nuždu a da ne dođe do "uklanjanja/ispiranja" čepića?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Komplikovan@

Herbal Bob

marihuana shaman...
Poznanik Foruma
02.05.2016
95
786
83
46
U oblacima...
Bok ekipa, mogu potvrditi da rektalna administracija ima daleko najveću biološku dostupnost kanabinoida od bilo koje druge osim intravenozne...

SkunkFarm Research su to potvrdili u nekoliko studija i trenutno je vodeći način administracije u skoro svim legalnim klinikama u SAD... Trik je u kompetitivnoj inhibicija jetre i demetylaciji CB receptora, te dvije stvari višestruko povećavaju šanse da kanabinoidi prođu metabolizam prvog prolaza taj. jetru te da se uspješno vezu za kancerogene ćelije...
 
15.07.2013
16
12
3
64
Cepic je kod mene imao dejstvo posle 15-ak minuta. Legnem potrbuske posle stavljanja i za tih nekoliko minuta osetim samo malu smusenost u glavi. Medjutim od momenta kad ustanem to nestaje, sednem u kola i najnormalnije sam ucesnik u saobracaju, cak pazljiviji nego mnogi drugi.
 
02.07.2015
147
158
43
Ja sam proletos koristio analno ulje od kanabisa zbog unutrašnjih hemoroida koju su bili trećeg stadijuma i jako krvarili. Trebalo je da se operišu, ali su se smanjili na drugi stadijum i odustalo se od operacije.
Nestalo mi je ulja i nastaviću ponovo kad ga napravim.
Jednostavno sam posle higijene stavio na prst oko tri milimetra ulja svaki drugi dan i namazao okolo i gurnuo što dublje unutra.
Krvarenja više nema.
Posle svake upotreba osećao sam da mi je raspoloženje daleko lepše i da su mi ostala čula puno osetljivija.
A biljoza je bila mešavina..., 60% sativa i 40% indika.
Javljam jesenas kako će biti kad nastavim sa terapijom... :)
 
18.09.2016
2
0
1
51
Poštovanje,...

Novi sam ovdje i več više od 2 mjeseca koristim čepiče,... da skratim priču,... nakon 13 uvodnih dana, koje sam debelo skratio, prešao sam na 3x dnevno 0,33g čepiče sa RSO i kakao maslom.

Od prvog dana pa do danas, nikad nisam imal osječaj da me "puknulo".
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Nemora biti nista cudno jer imao sam osobu koja je jela ogromne kolicine ulja i nikad ju nije puklo i mislio sam da je jedina na svijetu al ocito vas ima vise :) za svaki slucaj neka netko od tvojih proba ulje da vidis hoce li na drugima djelovat a zasto na vas ne djeluje to bi trebalo istraziti
 
18.09.2016
2
0
1
51
da zaboravijo sam napisat da sad na zadnje sam uzimal svječice koje su imale 0,5g RSO u 2g svječicama,... tako da,... na žalost puno preskupo, da bih dao to nekome da samo proba dal "lupa" il ne,... al sam u jednom momentu, kad mi se odkinul jedan mali komadič od tih jakih svječica,... progutal taj mali komadič koji mi je ostao,... i ne nije me lupilo,... al mi je bilo muka za poludit,... heheheeh
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Neznam onda kako da vam pomognemo sto se tice dileme dali uzimate pravo ulje.....ako vec kupujete, kupite ulje a cepice izradjujte sami jer ovako tko zna koliki je omijer cega u njima
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: wuvuzela

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
niko nema neko misljenje o ovome gore?
htio bi misljenja vas iskusnih. ne kazem da se slazem sa navedenim, al ima dosta po meni dokaza da bi moglo tu da bude necega.
 
31.08.2016
18
31
18
59
I mene ova tema jako zanima i volela bih da čujem mišljenja naših iskusnih članova. Pročitala sam sve komentare i koliko sam shvatila, ovaj doktor Frankel je radio analize na dva pacijenta, a onda iznosi i tvrdnje kako on nije fan velikih doza (gr dnevno) koje propagira RS i tvrdi kako je mnogo vazniji CBD od THCa u lečenju...Iako mi je ubacio crva da ako nema psihoefekta, nema ni apsorpcije, moja mama je od danas na 1gr dnevno (primarni tumor na debelom crevu sa metastazama na plucima), a unosi ga rektalno sa čepićima od kokosovog ulja. Probali smo da bar jednu dozu uzima oralno (večernju), ali to jako teško podnosi, pa smo odustale. Nisam mogla da ne primetim da, dotični doktor Frankel, za sat vremena konsultacije oko doziranja ulja naplaćuje 300$..i ove ljude, koji su ostavljali komentare, uglavnom navodi na svoju ordinaciju, odn. vodenicu....Tako da, više ću verovati našim iskusnim članovima nego njemu.