Analogni VS Digitalni Tajmer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Koji licno koristite:

  • Analogni

  • Digitalni


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
a to sto ce da napravi haos?
sta da rikne dok su lampe ukljucene a ja nisam tu?
treba mi sto kvalitetnije i sigurnije u najgorem slucaju ce da bude tajmer u tajmer i udri.
 

Headonist

Aktivan Član
03.01.2009
170
18
18
34
ja sam imao 2 digitalna i oba su pregorila nakon tjedan-dva i poremetila biljkama fotoperiod.
od tad imam analogni i nisam imao ni jedan problem.
ne znam zašto, ali nemam sreće s digitalnima
živjela mehanika :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: gillakilla

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
imam oba . kupljeni u bauhausu,kvaliteta i cijena opravdana...nista preskupo..nekih 50kn oba,tak nesto.

ja ne bih ni kupio digitalni da nisam skuzio da analogni zvrcka,onak cuje se kao neki sat...a meni zvukovi smetaju.To ti je jedna bolest...ali to nije bitno...meni sve smeta !!! :)

nemoj samo najjeftinije uzeti i to je to....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica

caooo

Aktivan Član
31.03.2009
137
11
18
Teglica_Unka je napisao(la):
a to sto ce da napravi haos?
sta da rikne dok su lampe ukljucene a ja nisam tu?
treba mi sto kvalitetnije i sigurnije u najgorem slucaju ce da bude tajmer u tajmer i udri.

ja imam dva, jedan od 450 kinti i jedan od 200, oba mehanichka... evo izgurah zhetvu sa njima, rade u minut identichno... chak ovaj od 200 kinti preciznije pozicioniram jer mu je onaj deo za okretanje mnogo mekshi...

zato ti rekoh shto jeftiniji, jer u mom iskustvu svaki mehanichki timer je isti kao i svaki drugi... mozhda greshim ali ja sam pod tim utiskom.
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
moj digitalni od 75kn cca 10e
kupljen u kvartovskoj el.butigi radi
več skoro godinu nema da šteka
pre toga isto dig. kupljen u hami(kao jaka firma)
rikno izgori za 15 dana... tako brijem da pravila
naja a i otkad ovaj radi nisam se zamaro time..
..valja imat rezervu i molit boga da ne odjebe
 
12.04.2008
26
15
3
Slažem se sa ZdravaTrava, odi u bilo koju trgovinu, Pevec, Kaufland, Baumax, ili elektro opremom i kupiš timer za 20-30 kuna.

Moja preporuka ti je mehanički, ručno ga naštelaš kad da ti se pali kad da se gasi s onim malim pinovima. Kupija san bia analogni za 8 eura i ono ko zakurac nisam ga ni mogao koristit jel je bio pokvaren, ošo ga ja zamjenit za mehanički + izolir traku, ugodno s dvostruko korisnim i još radi. :D
 
25.10.2015
110
238
43
40
Bgd
Problem sa analognim je da kada nestane struje on prestane da radi dok ne dođe struja. Posle opet moraš da ga našteluješ. Kod digitalnih nema tih problema. Imam dugo dva digitalna za druge namene, jedan je perfektan, a kod drugog moram povremeno da namestim tačno vreme, jer ide malo unapred.
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Ja sam bio zbunjen jucer kad sam vidio da se upalilo sat ranije, onda se sjetim da se mijenjao sat. Kad sam kupovao kupio sam mehanicki, nekako mi drazi. :D
 
04.12.2015
8
0
3
31
Jeli tajmer treba namjestat svaki put ga on ugasi svjetla ili on to sam radi.
Nisam ga jos kupija budem sutra kad utvrdim koji je bolji
 
17.10.2013
1
1
3
mehanicki 25 kn pregorio nakon 3 tjedna..

ali preko jednog tajmera je išla i ventilacija,pa moguce preopterecen

* * *
emoj pisati post za postom, edituj postojeci, procitaj pravilnik
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika: