Android smartphone

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
@sale82ful E sad dali je maler ili ne ali to bi za te novce trebali biti vrhunski telefoni a ne da se kvare svakih 6 mj.
Inače ova xperia i nije toliko loša ali dođu joj dani kada je touch neupotrebljiv,jednostavno nemožeš poruku složit.Više nemam niti ekran zaključan jer kad mu dođe luna treba ti 10 min da pogodiš kod.
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Da,istina,to sto kazes kada je rijec o ulozeno-dobijeno. Sto se tice touch-a meni mirise na neki softverski problem,ali ne mogu nista reci. Ima jedna metoda koja moze upaliti. Da udjes u recovery i da obrises cache i dalvik cache. Nista ne gubis, a nakon ponovnog pokretanja telefon ce optimizovati kompletan softver pa moze lako da se desi da ti se sredi touch.
Probaj pa nam javi. ;-)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara
16.12.2014
353
246
43
30
"Ponosni" vlasnik XPerie T...:p

Jedino sta na mobitelu kako tako valja je kamera, kada gledam video na YTu, recimo, pocne mi bljeskati plavi ekran, iz Sonya su mi odgovorili kako je to sasvim normalno jer je ta greska poznata na mom mobitelu, ali oni ju popravljati ne planiraju!

Lista ide u beskonacnost, ali ajde....:)

Ma svi ti danasnji mobiteli su svaki na svoj nacin zafusani, nekako mi fali Nokia 3410 koju sam prvu imao...