Android smartphone

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Ja se iskreno nadam da postoji neki stoner koji mi može preporučit mobitel do 2000kn, da ima dobru kameru, moćnu bateriju, rado bi da je vodootporan al ne mora bit. Može bit polovni, novi, u RH ili iz kine no name a moze i brand, totalno svejedno. I treba bit manji od 5 incha, da stane u ruku i džep neću da ga s dvije ruke držim. :)
 

jelenko270

Banned
Banovan
06.01.2014
44
13
8
Polovni Sony Xperia Z2 , stoji ti nekih 2000-2500. Vodotporan je i moze se slikat ispod vode i sl.

Samsung galaxy s4 mini, 1800 kn.
 

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
Nedavno sam si uzeo s5 i ja prezadovoljan, a dvoumio sam se izmedu s5 i htc one m8, 585kn kesa i 125kn mjesecno
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Evo ti iz prve ruke,vlasnica sam z1 compact nekih 2 mj. i stvarno sam prezadovoljna.Dobra kamera,vodootporan,brz šta ti treba više.
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
e naručio si s5, baš mi je krašotica taj. Za počastit se jednom u par godina se skupi na hrpu ;) Platit ću ga 2500kn i ima garanciju. Ali nije mi jasno po njuškalu gledam ove korisnike tipa mobycentar, želja98, mobyplanet i šta ja sad znam. Sve to iz moje perspektive izgleda kao opasni šverc. Mobiteli masu jeftiniji i imaju garanciju ali nema računa. Čak mi je jedan rekao da možda unutra nađem račun od vipa o_O Nitko na forum.hr ni na bugu nije objasnio kako i od kud tim ljudima mobitel za evo ti kod s5, cca 1200kn jeftiniji od službenog dućana pa ako netko zna, prvi smo :D :vutra.org: Hvala svima :kiss:
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
omg.. evo jedan od primjera želja ti da 500-600kn s kojima ti platis mobitel na ugovor od 24mj. i da ti jos 500-600kn za uslugu, želja stavi na njuskalo i zaradi 1300-1500kn na tebi, sve su to isti mobiteli kao i u t-centru/vipu i puno njih ima racune, nista novo..
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ta šema prodaje ti se zove brzi kredit, žišku? Treba ti brza lova potpišeš ugovor uzmeš uređaj, prodaš ga i eto ti keš. Umjesto da plaćaš banci mjesečnu ratu plaćaš teleoperateru ratu do kraja ugovora.
E sad ti što prodaju na više oni ti otvore obrt za 10 kuna koliko ti u rh košta otvaranje obrta i onda uzmu komplet od 10 ili 15 uređaja za firmu, prodaju ih i lagano i
bjež iz države ili se tlače doživotno sa agencijama za naplatu koje preuzimaju dugove a u biti se bave legalnim kamatarenjem, utjerivanjem dugova i psihičkim maltretiranjem.
Ukoliko nemaš primanja, niti nikakve nekretnine ili pokretnine na sebi i nemaš dijece niti potomaka onda si profitirao, zajebao agenciju za naplatu, teleoperatera i državu u istom stilu u kojem država hebe tebe od malena.

...Eto kako to funkcionira ;)
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
slichan problem sam imala ljetos..
na kraju sam potpuno prmjenila kriterije...i uzela lumiu 1020-zbog aparata..
+ toliko pljuju po nokia mobitelima zbog windowsa..da nisu praktichni..da su prekomplicirani za oichnog korisnika bla bla kenj kenj..
cijene ishle dole..a kvaliteta ostala..paaa..eto..porazmisli o nokii
za sada sam zadovoljna..
a velika prednost je shto sa ovim telefonom zaista ne moram nositi digitalac ( 2 u 1 su mi omiljene stvari..kao i ono "ubiti 2 muhe 1 udarcem" )

potpis:
Praktichna Zhena*

* chasopis za domachice/zhene iz yu vremena (pojashenjenje za mladje ..)

edit : sony Z2 mi je dugo bio opcija..ali...nikako ga nisam mogla nachi-po normalnoj cijeni..a preko njushkala nebi uzela ni rabljenu chachkalicu ako nije iz mog grada..tj.na nevidjeno/poshtom.
+ni na njushalu ih nije bilo toliko chesto ( ljetos! )
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZdravaTrava
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Stigao s5 mini. Prva stvar: ovo ne moze bit mini, nema noćnog načina za fotkat pod hps i ima kabel za punjenje od pol metra ako ne i manje i to onaj kruti šugavi. Za ove pare se može auto kupit, daj mi kako treba šta ne? A jadni ovi šta ga u dućanu plate 3200kn i više a još više mi žao ovih što su na rate uzeli. Inače ni više ni manje nego samo OK mobitel.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
ThL T100S
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qtgPwNXCYH0
Faking stroj! 2200kn!
Jedina laž u recenziji je dodatna baterija. Umjesto toga, dolazi sa preklopnom zaštitnom futrolom. Dakle 2 nupotrebljive plastike za u koš bacit odmah po raspakiravanju ;)
Meni ne treba takva pila, jer igre ne igram i telefon mi služi za poruke i pozive, a smartphone sam uzeo čisto da mi google bude u džepu :D
Imam onaj mali htc desire 200, koji je koštao 850kn brijem, i kad usporedim ovaj "no name" sa tim malim smećem, mogu reći da sam bzvz platio ime.
Da se razumijemo, usporedba nije recenzija vs. moj mobitel, nego mobitel vs. mobitel, dakle koristio sam i jedan i drugi. Ovaj thl je zbilja viša klasa, pa je teško uspoređivati, jer ipak je ovaj moj igračkica, ali kad usporedim cijene jednog i drugog u odnosu na dobiveno, htc je pre skup.
Sad vidim da ima i noviji model za iste pare i kontam da može biti samo bolji. Isto je 8 jezgri procesor, 2 giga rama i jača je baterija. Hvalit konja kojeg nisam jahao ne mogu, pa ostajem rezerviran ;)
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Ma joj koliko sam sati svog života proveo na komputražeći jebeng kineza. Pa onda tek skužim koliko je poštarina pa nađem njemački dućan sa kinezima koje šalju tu i konačno suzim do tog UMI X3, zvijer po ovom šta piše na stranici, opet cca 2700kn. Ma daj ajde fakin mobitel koji ce mi k*rac sve specifikacije kad na kraju koristit browser, face, kameru, kalkulator etc. Ko i svi siguran sam. Ali konzumerizam kuiš je prokleta stvar, tragikomedija na koliko kratko to nas zadovolji ali svi smo zavedeni. Možda pričam gluposti jer sam napušen :punch:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful