Angelina Jolie: Uzimala sam LSD, ali me trava dotukla

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
29.08.2007
40
1
0
32
Zao mi je uopce i pisat nesto na ovaku izjavu,dotuklo je nju sve ono a ne trava,zamisli tu izjavu napusena se osjecala glupavo i to nevoli hahaha,a kako se osjecala pod heroinom i lsd i ekserima,tada se vjerojatno ni nije osjecala jer je lezala ko crknuta negdje na podu!!!

Netreba se na ovakve izjave uopce odazivat jer nema smisla,a ona je s ovim fuuuuuuuuuuuul dokazala da je jos gluplja neg se cini...:)
 
22.09.2007
26
0
0
34
doors_of_perception je napisao(la):
Osjećala se na travi kako je zapravo i njen mentalni sklop bio, jer ekseri, tripovi, bomboni i koka kad su je prali, nije znala za sebe... ovako, napušena, bila je u stanju da je prisebna i da vidi kakava zapravo jest, a to joj se očito nije svidilo :D

potpis... :D
ili je kusala jako dobru travu od koje je postala "svijesna"... i to joj se nije svidlo...
ili je kusala jako losu travu pa joj je bilo slabo...

sve u svemu jako glupa izjava... :D
al nije ni za ocekivat nista drugo... ako se uzme u obzir da je zenska amerikanka... :icon_lol:
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
doors_of_perception je napisao(la):
Osjećala se na travi kako je zapravo i njen mentalni sklop bio, jer ekseri, tripovi, bomboni i koka kad su je prali, nije znala za sebe... ovako, napušena, bila je u stanju da je prisebna i da vidi kakava zapravo jest, a to joj se očito nije svidilo :D

Šteta samo što je pogrešku pripisala i vidila u travi... dobar pokušaj...


+1

(123456789)
 
15.06.2007
20
0
0
43
nije me bilo jedno vrijeme, i sad čitam ovo....hoću samo reći..ljudi nemojte se uzbuđivat jer meni je recimo Monika Kravić ( Monikica ) 800 hiljada puta ljepša od Angeline napušene, natripane i tako.....
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
:) kakve to ima veze s njenom izjavom brate?

Inače, potpisujem, cura stvarno jest zgodna, ali pogled i usne od angeline imaju svoje čari:sun2:
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Valjda je to napisao jer je Monika nedavno javno dala neki pozitivni komentar o marihuani. Nisam siguran, ali nekako mi 'zvoni u mozgu'...
 
15.06.2007
20
0
0
43
da, nema veze s njenom izjavom...tak mi je bez veze došla asocijacija kao: vau Angelina, .....pa meni je Monika prva i jedina ispred moje supružnice
nemam pojma o nekoj njenoj izjavi.....ali ako velite da je fakat pozitiva u vezi konzumiranja zelene materije, još mi je milion puta bolja!!!!!
Monika rulz!!!
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Voce_i_Povrce je napisao(la):
Snob Snob! Sto bre nije malo duze uzimala heroin! Samo malo duze!

Ne znam drug, al' ja to nikome ne bih poželio.... :mrtva_banana: bolje :rasta1: i biti na :bananallama: nego :thumbsdown:
 
14.12.2013
10
2
3
28
Vjerovatno je bila urokana sa svim i svačim i još u kombinaciji s alkoholom zna se desiti da te marihuana gadno ''presavije''...
Znalo mi se desiti da smo negdje vani u klubu pa izletimo van na pljugu pa da se ne vratim unutra par sati :mrtva_banana:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.