Angelina Jolie: Uzimala sam LSD, ali me trava dotukla

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
27.08.2007
5
0
0
38

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Stupid beyotch... :eek:hno:
Baš me zanima kolko su joj američke farmaceutske tvrtke platile za tu izjavu...:icon_mad:
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Ili se nesto izgubilo u prijevodu ili je zena totalno glupa :icon_lol:
Inace ne diraju me bas previse te gluosti iz zute stampe... ali ovo je za krepat od smijeha
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
:vb_whip::vb_whip: Smorila je vutra jer mora da se mota.Ovo ostalo samo zalepi i cao. :icon_lol::icon_lol: a i nije njen nivo vutra,jeftina je :eek:hno: uostalom koga briga,ni prva ni poslednja.
 

kotva

Aktivan Član
13.07.2007
193
0
0
39
ma tko zna kaj je probala, možda su joj dali nekaj loše, treba probati domaću...
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Osjećala se na travi kako je zapravo i njen mentalni sklop bio, jer ekseri, tripovi, bomboni i koka kad su je prali, nije znala za sebe... ovako, napušena, bila je u stanju da je prisebna i da vidi kakava zapravo jest, a to joj se očito nije svidilo :D

Šteta samo što je pogrešku pripisala i vidila u travi... dobar pokušaj...
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Trava ne odgovara njenom ukusu i to je to.Možda joj se nije svidjelo to što nema halova ko LSD a opet voziš neki filmić niti diže ko ex,kokain,spid niti spušta ko heroin.Nema razloga nazivati je glupačom zato što ne voli travu,drugo bi bilo da je rekla da joj je alkohol najbolji ali ovako nek uzima što voli i mir.

Ali na mene je definitivno najgore utjecala trava-s tim želi reci da joj se djelovanje trave najmanje svidjelo a ne da joj je najviše štetilo.

I nigdje ona ne kaže da ju je trava dotukla to su novinari stavili ko naslov.

Mislim da osobu koja pomaže djeci ipak treba poštovati a za njena preseravanja me baš briga,to je njen posao.
 

hadebili

Banned
Banovan
11.09.2007
6
0
0
101
riba je samo koman, to je to ne svidja joj se trip na vutri zato sto je navikla na hemiju, vutra se ne meri sa hemijom, kao sto se zabe ne mere sa babama, pijandure iz kafane ne vole jager, samo najjacu rakiju, a i pored svega ko zna koju je travu probala
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Brate,sta sve necu da cujem...mozda ona pomaze deci ali to sto je...Marchelo kaze:"Neko radi sve voljoj Bozijoj ali je i dalje sirotinaja,a neko zna celu Bibliju napamet ali je i dalje zivotinja".Svako ima svoje misljenje...peace 70
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
DirtyDeeds je napisao(la):
Trava ne odgovara njenom ukusu i to je to.Možda joj se nije svidjelo to što nema halova ko LSD a opet voziš neki filmić niti diže ko ex,kokain,spid niti spušta ko heroin.Nema razloga nazivati je glupačom zato što ne voli travu,drugo bi bilo da je rekla da joj je alkohol najbolji ali ovako nek uzima što voli i mir.

Ali na mene je definitivno najgore utjecala trava-s tim želi reci da joj se djelovanje trave najmanje svidjelo a ne da joj je najviše štetilo.

I nigdje ona ne kaže da ju je trava dotukla to su novinari stavili ko naslov.

Mislim da osobu koja pomaže djeci ipak treba poštovati a za njena preseravanja me baš briga,to je njen posao.

Naravno da si u pravu. Ali ovo bi važilo kad bi netko osobno s njom pričao i kad bi mu to rekla. To bi tada bilo njeno mišljenje i nitko ne bi mogao proturječiti njenom gledištu na koje ima pravo kakvo god da bilo (dublje u to možemo reć da netko pak nema pravo da stvori uvjerenje koje je lišeno osobnog doticaja i iskustva, provedene povijesti sa time, upoznatosti i šireg znanja, iako, s druge pak strane, stvarko ima pravo i da ne bude u pravu). Ali ona je javna i medijska ličnost i dobro zna koju dubinu njene riječi imaju! To kao da sam ja na njenom mjestu došao pred novinare i počeo pričati kako se meni SAD puno više svidio od Afrike (jer su me npr. tamo opljačkali), a da niti ne znam šta je Afrika, koja je njena kultura, ljudi, povijest, običaji itd. Pa ona bi se prva digla kad bi to pročitala i rekla "o čemu ovaj priča? To nije tako!"

Svatko ima pravo na svoje mišljenje i svatko može reć meni se sviđa mišiji otrov, eter, snifanje benzina iz kante, lizanje varekine, krađa, laganje, xy itd. I nitko mu na to nema pravo prigovorit jer suprotno to se zove ne-uvažavanje drugoga i subjektivnosti, te netolerantnost, a ako se to ne uvažava, onda nitko nema pravo ništa reć jer samom sebi skače u usta sa svojim jedinstvenim gledištem.. Ali bit ove priče i ovih revoltiranih odgovora u temi je taj da je ona dala jednu informaciju, sa strane sebe koju svijet promatra i sluša (da ne govorimo da sigurno ima ljudi koji su slijepo zaljebljeni i hipnotizirano klimaju glavom na sve što "zvijezde" kažu), u jednu crvotočinu novinarsku, koja je od toga napravila boom vijest koja zasigurno ne doprinosi realnom stanju stvari, dekriminalizaciji/legalizaciji, stereotipima/predrasudama i šikaniranju korisnika, već je još jedna antiproganadnost koja će u skladu sa tisućama ostalih svakodnevnih informacija (iskrivljenih ili ograničenih) nastaviti crni glas i paljenje vještica na lomači.

Morala je znati posljedice svojih riječi i kako će one biti iskorištene na globalnom nivou!

A što se tiče njenog posvajanja djece i "spasimo Afriku" itd., svaka čast, lijepo od nje... Ali nije to ono kako bi trebalo bit. Svi pravi koji se hvataju posla pomaganja trebali bi ostat anonimni ili barem minimalno da se vrte po medijima, a ne da te 0-24 prati kamera kako držiš izgladnjelo afričko dijete u naručuju, pa se to onda fino proširi po svijetu, dobije dobar glas, filmovi se odlaze gledat u kina, a cijela hollywoodska mašinerija fino mast brk i trlja ruke. Iskomercijalizirano pomaganje je samo reklamiranje...ako ne sebe, onda zelenaša iza tebe, kao i korporacija, tisak itd... Isto kao i Oprah... daje 10% svoje godišnje zarade u humanitarne svrhe, a kao da sa tih 10% uloženih sljedeće godine ne zaradi još više? I onda sutradan i sljedećih 100 godina, "Oprah je dala ovo, Oprah je pomogla ovovm, Oprah je dala ček onima, Oprah, Oprah, Oprah" Sve je to hollywoodsko i medijsko stvaranje svetaca, koji da žive životom koji zagovaraju, sigurno ne bi kupovali 100 auti i kuće od po 10 milijuna dolara, nego bi si kupio kuću od npr. pola milijuna, a ostalih 9,5 dao. Ovako, njegovih 1%...to se vrati umnogostručeno, kako gotovinski, tako i sa publicitetom.
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
IJUUUUUUUUUUU sto ste vi prave babe:vb_whip:...gle ovo...gomila muskaraca nadrkala se oko jedne anđelinine- 100% izokrenute- izjave... ahahaha koje babe tracare prave... ko vas ne bi Volio Takve Blesave :kiss:

da me nebi sada netko napao i izokrenuo moje rijeci- ne branim AnđelinuJebenuĐoli! zaboli me jel se napusila qurca ili lose trave...

Smijem se sa vama :)
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Dotakla nas u muški živac Anđe :)))

Pa je Red, tutto bene detto, jedino šta tema se našla pa što da ne prodiskutiramo Hihihih:p

Al općenito, takve stvari treba izbacit iz vidokruga gledanja jer dovode samo do opterećivanja nepotrebnim. Koga boli kura.c je točan odgovor! Čestitamo, prešli se drugi prag i imate zagantirano 32,000 kuna!!! :)
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
DirtyDeeds je napisao(la):
Mislim da osobu koja pomaže djeci ipak treba poštovati a za njena preseravanja me baš briga,to je njen posao.


Da da pomaže djeci sad će mnogi od te djece kad čuju za to reći vidš kako je pametna ova teta Anđe ona ne voli travu njoj se više dopao heroin ajmo i mi to da probamo,pogotovo oni zaglupljeni iz zemalja trećeg svijeta.

E pazi ovo: Anđi se dopao heroin ,a Anđa se meni dopala,pa mi je krepala.:icon_lol:
 

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
312
99
0
suptropia.4t.com
Ja mislim da su ključne reči ovde "Osjećala sam se glupo i smiješno kad sam je konzumirala". Očito da ima dosta toga na savesti što je mori, pa kad joj malo prorade vijuge od marihuane uruši joj se ličnost.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.