[Anketa]: Korisnici Medicinskog Kanabisa na forumu.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Koristim Kanabis za:

  • medicinske svrhe*

    Votes: 14 30,4%
  • opuštanje, zabavu itd.

    Votes: 32 69,6%

  • Total voters
    46

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Evo jedna anketica, pa da vidimo kakav će biti ishod :costumed-smiley-027

*Naravno sporazumijeva se da onaj tko koristi Kanabis u medicinske svrhe
također ako želi može ga koristiti i u svrhu zabave i sl. a glasanje za prvu opciju
ne isključuje automatski drugu, znači svi medicinski korisnici glasajte za prvu opciju.
:thumb:

I naravno, budite iskreni :icon_wink: anketa je anonimna.

Tko hoće može i napisati svrhu korištenja ako želi, sami odlučujete.

Peace
:hippy:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
FIRST

Ja osobno vutru koristim primarno za kronične bolove i grčeve a u slučaju
da me opako uhvati do sada mi je pomagala samo jedna ampula Dolantina
koju bi primio kada odem na hitnu, a sada mi opioidini analgetici više ne trebaju ;)

I naravno for fun :))))
 

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
Sve je zanimljivije kad si high.

:thumb: upravo to
kad zapalim (u manjoj količini)radim manje-više iste stvari koje bi i radio trijezan, ali zanimljivije je
a u većoj količini za slušanje glazbe ili općenito zabavu :)
 
07.06.2010
31
1
0
44
Zasto? Bolje da si postavio/la pitanje za šta je ne koristimo. Šalim se, koristim je zbog high-a, zabave, opuštanja, nesanice, povremene depresije, zbog uživanja u hrani :D, glavobolje.... ZBOG SVEGA :)
 

PicVajZ

Aktivan Član
03.10.2009
104
359
63
43
Glasao za prvu opciju. Iako nemam nikakvih problema sa zdravljem, mislim da upravo ova biljka drzhi dobar balans u mom ogranizmu, celokpuno smiruje i oporavlja moje telo i moj um. Stoga i jesam skloniji Indicama....Naravno, pored canabisa tu su i meditacija, sport, ital....
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
ja sam koristio kanabis u menidinske svrhe na ovaj nacin radio sam kupke od kanabisa za osipe i nadrazenu kozu jer je stvarno dobra za to a usto korisstim svakodnevno kanabis da bi se izljecio od kronicne depresije ovog nam groznog svjeta :icon_lol: a ponekad ga konzumiram i iz zabave hehe :icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 
28.11.2011
29
3
0
34
Često zbog zabave i kreativnosti, jer kreativnost me totalno odvali kada sam high i volim stvarati nešto novo. Svijet vidim u sasvim nekoj drugoj dimenziji i duboko razmišljam o nekim stvarima koje mi nebi pale na pamet dok nisam high. Kod glavobolje i depresije (koja me zna nekad uhvatit) dođe kao melem na ranu.

Imam manjak samopouzdanja, pa mi se to samopouzdanje nakratko vrati kada sam high.

A volim pobjeći i od stvarnosti, pustiti mozak na pašu, barem na koji sat...
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Prvenstveno za zdravlje, a laganini me uzima i za zabavu, navika je grda stvar, pogotovo kad se s klincima igraš:banana:
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
pocelo je zdravstveno zbog menstrualnih bolova, sada je vise da se otresem stresa posle posla i real life-a, spustim se na normalu i uzivam srecu kuci sa svojom porodicom.. navlakusha.
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Isključivo za medicinske svrhe(za ženu) nadam se da će joj pomoći i ovim se putem još jednom zahvaljujem He-Man-u i kolegi mazar-u:sun2:
 

tri u jednoj

Aktivan Član
08.05.2015
48
285
53
56
München
Evo jedna anketica, pa da vidimo kakav će biti ishod :costumed-smiley-027

*Naravno sporazumijeva se da onaj tko koristi Kanabis u medicinske svrhe
također ako želi može ga koristiti i u svrhu zabave i sl. a glasanje za prvu opciju
ne isključuje automatski drugu, znači svi medicinski korisnici glasajte za prvu opciju.
:thumb:

I naravno, budite iskreni :icon_wink: anketa je anonimna.

Tko hoće može i napisati svrhu korištenja ako želi, sami odlučujete.

Peace
:hippy:
Koristim ulje kao obliklijecenja od rka debelog crijeva i metastza na jetri.
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.038
398
Nakon bolesti u ranim 20-im, embrionalni tumor lijevog testisa pa nekoliko godina kasnije seminom desnog testisa -operacije, zračenja i ostalih kerefeka več dvadesetak godina održavam zdravlje na nivou samo uz pomoč kanabisa. Toliko za sad, hvala :vutra: i cijeloj ekipi na dobrim savjetima, pozitivnom stavu i mogučnosti dijeljenja iskustava o dobrobiti drage nam biljke! Adio i stojte mi impio:banana123: