anketa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tihojla

Aktivan Član
04.09.2006
90
7
0
ima li netko tko možda studira sociologuju ( nije nužno) da mi pomogne pri izradi jedne opširnije ankete.

Želja mi je da vidim kako mi vutroljupci stojimo sa političkim navikama, dal smo voljni donirati koju kunu u političke svrhe, ili možda čak volontirati za partiju, kolko smo finacisjki jaki... ima dosta pitanja na koje bi želio dobiti odgovor da konačno imamo neke konkretne podatke i da vidimo gdje stojimo i koliko možemo očekivati od naših članova.

To bi trebalo biti osnovno istraživanje da se vidi koliko osnivanje udruga ima smisla i kolika je naša politička moć i koliko smo ju spremni koristiti.

Drugo pitanje je za admine sajta. Ima li na serveru mjesta za instaliranje softvera za anketu i koliko je realno očekivati da bi oni instalirali taj softver jer čisto sumljam da će meni dozvoliti da prčkam po cpanelu.
 

Schlomo

Aktivan Član
26.07.2006
123
65
28
dude, još ti nitko nije odgovorio !!!!!

such a shame, izgleda da je to ujedno i odgovor na tvoje pitanje.
žalo mi je šta neam ništa pametnije za rec, ali iskreno, sviđala mi se tvoj ideja, dobar prvi korak ka nečemu....
 

Schlomo

Aktivan Član
26.07.2006
123
65
28
yea, tako izgleda, ali gledaj s vedrije strane.
ako trebaš koju kunu za politicke svrhe, ja sam tu :)))))

ja razmisljam ovako. kad tad ce doci neko liberalnije doba na ovom Balkanu kada ce se ozbiljnije razgovarat o marihuani i imam neki osjecaj da ce ovaj forum-društvo biti izvor tog napretka i borbe za istinu, jer volje ima a ideja isto.

Ajde ljudi, pokusajte biti dio neceg i osjecat se bolje zbog toga.
Razmisljajte u buducnost, zar nezelite za 40-50 godina pricat unuku, kak ste se vi borili da bi on mogao pljugat sad :)))
 

Ograz

Aktivan Član
02.05.2007
68
4
0
49
napravit se kad se upadne na stranicu recimo legalizacija, da se otvori FLASH animacija s linkom i izabirom DA, NE, Neznam, ko je ko nije za legalizaciju.
Samo... Da li su takve ankete aktualne, tko ih priznaje?? , treba li skupljat IPadresa s kojih su poslane da bi bile priznate.
JAO da mi je vlast na 1 dan odma bi bilo LEGALIZE IT, don´t kritisajz it...
:)
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
mislim da od direktnog zahtjeva za dekrim ili legalizaciju u smislu stranke ne bi bilo puno vajde
ali poslati nekoga ispred foruma u stranku zelenih ili tako nešto to bi već imalo smisla,
no prije toga bi trebalo napraviti anketu da vidimo s kojim brojkama raspolažemo, kako bi predstavnik mogao ukazati na zajednički interes.
njima/nama glasovi, a nama prijedlog o dekrim
 

Tihojla

Aktivan Član
04.09.2006
90
7
0
moje osobno mišljenje i želja sa ovom anketom je vidjeti koliku političku moć mi ovdje imamo ili možemo ostavariti.

Možda sam neki od gornjih postova krivo shvatio ali ja nebi organizirao vutra stranku već vutra lobij ;)

politika funkcionira po jednostavnom principu: glas + novac. Tko ima dovoljno glasova i dovoljno novca ima i moć, a mene osobno zanima koliko moći drži ova grupa ljudi na ovom forumu i koliko ju je spremna iskoristiti.

Moje nekakvo razmišljanje je da bi mi jako puno dobili kad bi uspjeli dobiti neku stranku da javno otvori/otvara ovo pitanje.

Zadatak jedne ovakve organizacije glasača je da okupi, mobilizira i usmjeri glasače da podrže partnersku/ prijateljsku opciju. Što više opcija to bolje ali politička mašina se gradi polako.

Ja osobno sam izgubio povjerenje u 2velike" stranke u Hrvatskoj jer iz prethodnih kampanja sam vidio da su vutru koristili isključivo u predizborne svrhe i da su brzo zaboravili svoja obećanja da bi ih ponovno uskrsnuli na sljedećim izborima. osobno sam zagovornik opcije da se pomogne nekoj manjoj, alternativnoj stranci jer je nima i sitno bitno, dok velike stranke i ne mare za male grupe glasača.

Eto kane je predložio Zelene iako neznam koje ( ima ih barem 5) i neznam zašto jer nisam čuo od zelenih u Hr ni riječi o legalizaciji.

Htjeo bi napraviti ovakvu anketu da vidim dal ovde uopće postoji interes i u kojem smislu su vutroljupci spremni sudjelovati u političkoj utakmici ali nažalost ili sam promašio ceo fudbal ili sam jednostavno ostao neshvaćen.
 

didjilidoo

Aktivan Član
09.05.2005
64
0
0
36
Tihojla je napisao(la):
...
politika funkcionira po jednostavnom principu: glas + novac. Tko ima dovoljno glasova i dovoljno novca ima i moć, a mene osobno zanima koliko moći drži ova grupa ljudi na ovom forumu i koliko ju je spremna iskoristiti.
...

znanje pojacava svaki glas,volja nadomjesti novac!
mislim da ovakve potencijalne,alternativne organizacije ne bi trebale da pocinju od stvari kao novac,jel vec onda ulazimo u konvencionalni sistem,di ce svako nedovoljno konvencionalan biti eliminiran,a
ostali past pod/pred njim ,prosto zato sto u ovom konvencionalnom sistemu je vutra jos nije legalna... ono nove ideje kroz nove-njima odgovarajuce metode.

Moje nekakvo razmišljanje je da bi mi jako puno dobili kad bi uspjeli dobiti neku stranku da javno otvori/otvara ovo pitanje.

brojevi su na nasoj strani, bilo kaki spektakl(ne samo politicka stranka rekla) ce nam dat priliku da osvane znanje o kanabisu u novinama,brijem novinari jedva cekaju da neko odradi posao za njih besple,sto smo vise nego spremni i sposobni,
a spektakl "uzrok" je vec nesto cemu bi trebali kolektivno zaposlit vijuge,nesto sto ce biti dovoljno spektakularno da ce podrzavat bar jos mjesec dana javnog zanimanja za datu temu, a kad imamo plan nije bed pustit "uzrok" na svjetlo dana,i potpomoc silu izracunatih posljedica na djelu :)