Anksiozno-depresivni poremecaj i ulje?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.12.2012
13
1
3
Pozdrav svima :D


trebala bih pomoc "iskusnih"

patim od anksiozno-depredivnog poremecaja i 7 godina sam na antidepresivima

odlucila sam napraviti ulje pa me zanima koji bi strain bio najbolji za to

podosta sam istrazivala i imam nekih nedoumica, pa bih ipak htjela cuti misljenja drugih

hvala unaprijed
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ne znam za ulje ali mislim da bi Power Plant od Dutch Passion bolje djelovao nego bilo koji antidepresiv i bio manje štetan odnosno nimalo preko vaporizera. Opet ne kužim se previše u te "poremečaje" pa ne mogu sa sigurnošču tvrditi dali je poželjno uopče pušiti. Uglavnom sorta koja zrači pozitivom, jedina koja me se dojmila u tom smislu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
mozes slobodno pusit bilo koje sorte,najbolji lijek sa tvoje poteskoce
edit: pijes li sta od tableta i koje
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Fukmondo je napisao(la):
mozes slobodno pusit bilo koje sorte,najbolji lijek sa tvoje poteskoce
Ne slažem se da možeš sve. Znam da me channel+ od zamisli "medical seed" bacao u takve paranoje da mi se zgadio. A tako kristalan, tako mirisan. Znam da je bilo i zbog perioda kojeg sam "proživljavao" ali nijedna sorta mi nije manje sjedala kao ta.
 

NEURO BOY1

Aktivan Član
07.07.2014
76
65
0
73
Mi koji smo živjeli uz prvu crtu bojišnice pet godina i oboljeli od aksioznosti, depre i PTSPa za nas je naj bolja neka sorta sa više CBDa kakve i sam trošim 50 /50 sativa indica. Dnevno popušim dva jointa i još nikad hight što meni osobno paše samo malo usporen
 
12.12.2012
13
1
3
cura ce reci da od antidepresiva pije FEVARIN + MISAR

ja se dvoumim izmedu MEDICAL MASS (RQS) i CBD KUSH (DP)

jer ipak u njima prevladava indica a omjer thc-a i cbd-a je podjednak
 
20.03.2012
41
63
18
48
Ma ni slucajno ne diraj vutru ako si na antidepresivima vec toliko dugo. Dopamin i serotinin ne idu jedan sa drugim , ali nikako. Zoloft , prozac , setralin , asentra itd su lekovi iz skupine antidepresiva, selektivnih inhibitora ponovnog preuzimanja serotonina. Ne znam koji uzimas kao terapiju ali svi imaju isti mehanizam dejstva .
Paranoja , ansioznost i napadi panike su sve nus efeketi konzumiranja vutre (nema veze sto je ulje u pitanju , THC-a imas jos i vise u ulju). Svi ovde koji konzumiraju vutru ili ulje su kad tad imali napad panike. I psihicki najstabilnija i najzdravija osoba moze jako lose da se provede pa ti sad razmisli.
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
nesto ces vec naci meni je pasalo sve samo da je duvke,google radi chuda,mada ima mahera ovdje sta bi ti preporucili

edit: ovo iznad gore nema veze sa zivotom,uzgojis il kad duvas ne trosis kemiju,isprobano,da ne idemo dublje u probleme,vutra ljek ;)
 
20.03.2012
41
63
18
48
Ja isto patim od anksioznosti i ne uzimam nikakve antidepresive . Uzimam anskiolitike (bensedin) , ali ja radim ovako : uzmem joint povucem dim i cekam 5 minuta joint se vec do tada ugasio , ponovo ga upalim i uzmem jos jedan dim i to je to kraj , nije me spucalo nemam nikakve napade panike jer je doza premala. ako treba uzecu kasnije jos koji dim . Pusim blue cheese (cista indica).

Edit : Fevarin pripada skupini lijekova koji se zovu selektivni inhibitori ponovne pohrane serotonina (SSRI). Znaci moj iskren savet je NE. Anksiolitici i vutra moze , meni ranije kad se desavalo da preteram sa ganjom i krene me panika uzmem jos jedan diazepam i to me smiri.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: komsijin mali

NEURO BOY1

Aktivan Član
07.07.2014
76
65
0
73
piso je napisao(la):
cura ce reci da od antidepresiva pije FEVARIN + MISAR

ja se dvoumim izmedu MEDICAL MASS (RQS) i CBD KUSH (DP)

jer ipak u njima prevladava indica a omjer thc-a i cbd-a je podjednak

Ja sam to prošao ali ti savjetujem da bar mjesec dana piješ po pola fevarina naveče prije nego što ga izbaciš totalno iz upotrebe i pređeš na travu ako si zaposlena na ulju nećeš moći funkcionirati preko dana.
Trošim CBDSH i neku novu medica cristalku afganistan zaboravio ime da netražim sad
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI
12.12.2012
13
1
3
planirala sam postepeno prestajati uzimati antidep. i preci na ulje..

prije sam cesto znala zapaliti, no zadnjih par puta me je spustilo na najgoru mogucu razinu popracenu napadom panike... i tu prestaje moja konzumacija..
samo grow :D

ne mogu reci da mi je bolje odkad ne pusim, pa cisto ne vjerujem da bi mi s uljem bilo gore nego sada
no nista dok ne vidim na vlastitoj kozi

svaki savjet dobrodosao
 

đokson

Aktivan Član
16.04.2012
304
267
63
Taj poremećaj se može izlječiti ako si sam pomogneš, na način da kad si u društvu i daješ pozitivnu energiju koja će ti se vratit u duhu izgradnji samog tebe. :)
 

NEURO BOY1

Aktivan Član
07.07.2014
76
65
0
73
piso je napisao(la):
planirala sam postepeno prestajati uzimati antidep. i preci na ulje..

prije sam cesto znala zapaliti, no zadnjih par puta me je spustilo na najgoru mogucu razinu popracenu napadom panike... i tu prestaje moja konzumacija..
samo grow :D

ne mogu reci da mi je bolje odkad ne pusim, pa cisto ne vjerujem da bi mi s uljem bilo gore nego sada
no nista dok ne vidim na vlastitoj kozi

svaki savjet dobrodosao

zato ti ja i kažem CBDi a ne THC jer ćeš završiti na zoloftu ili pemitonu onda više jebeš život jer postaješ zombi. Sad ja nakon dugotrajne borbe mogu i popiti štamplić dva žeste, gemišt, bevandu.Moram priznati daje sve to i individualno od osobe ali moraš si dati cilj i imati volje a meni su to bila unučad + radne obaveze koje sam si sam zadao iako sam jako dugo u mirovini i mogao bih bez obaveza.
Rad i druženje spašava čovjeka. Ulje će te dotući do kraja, bogati nemaš kancer nego psihičku bolest
 

NEURO BOY1

Aktivan Član
07.07.2014
76
65
0
73
piso je napisao(la):
cura ce reci da od antidepresiva pije FEVARIN + MISAR

ja se dvoumim izmedu MEDICAL MASS (RQS) i CBD KUSH (DP)

jer ipak u njima prevladava indica a omjer thc-a i cbd-a je podjednak

Zaboravih te pitati dali si probala sa drugim biljnim pripravcima. Tinktura gospine trave,melise i korjena valerijane ili odoljena tije siguni lijek za tvoju dijagnozu aliga trebaš trošiti 4 do šest mjeseci da bi vidjela učinak i napredak isto kao ikod fevarina ali je čisto prirodno i nije farmaceutski otrov