Anksioznost (nerealnost) ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Degen erick

Aktivan Član
01.04.2020
177
775
93
25
Mislim da bi trebalo u podforum > mentalno zdravlje otvorit ,good idea? A sto se tice anksioznosti i depresije i panicnih napadaja , derealizacije itd , bitno je stat pušit vutru kad mislis da ti je nepodnosljivo i pocet dovodit zivot u red , to je ono najteže od svega. Najlakse je zatvorit se u stan pusit jointe i gledat youtube / filmove / igrat igrice ili radit od doma i zanemarit real stuff probleme koji ti stoje u podsvjesti i onda zapalis joint iz "razonode" pa te pukne panic attack. Recimo imas te probleme zivot ti je u neredu i zovu te prijatelji na party , osjecas se kul , vidis njih skupite se i zapalite joint i odjednom svatis vau pa oni su uspjesniji od mene , pa pocnes dissectat svoj zivot u glavi pa negovoris nista nego samo potvrđujes , postanes sutljiv , nezelis zapocet razgovor mislis da ces ispast glup itd, i onda odjednom napetost anksioznost i panic attack odjednom i kao čudiš se pa kako to. Meni kad se to desavalo doslovno sam presta sa svim toksinima koje sam unosia svakodnevno. Pa onda kreneš dalje vjezbanje promjenis okruzenje , prijatelje itd. Ako ko treba pomoc moze mi se slobodno javit imam iskustva s ovim , donekle sam rjesio panic attackove imao sam ih svaki dan bilo je gadno , sada mi se zadnji put desilo pa ima pola godine i to blagi neki. Spread the love <3
Pratim...krenilo me vatat nakon 8 godina pusenja...
 

Čupčupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
2.042
15.547
358
Mislim da nije čudo da krenu anksioznost i panika ako se dimi na način na koji možda većina nas dimi, a to je "gomilica" na dan.. Nisam sigurna da bi govorili o anksioznosti, panici, itd.. da se mota po jedan-pa makar i svaki dan.. Pritom, ovde ne mislim na ljude koji od pre i koji dugo, nevezano za vutru, imaju problem sa anksioznošću.. Doziranje ispada dosta bitna stavka, a u praksi ga nije lako primeniti..
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.341
258
Moja žena je uvek bila anksiozna i paranoična kad puši te je prestala. Kukije nekad proba ali i to je zna isto odraditi. Par zadnjih tura putera sam radio mix sa CBD i to joj najviše prija.

Komšinica je probala malo jaču dozu, čak za nju prejaku, ali i ona kaže da joj je glava bila skroz ok iako joj je bilo prejako.

Eto, možda CBD dodati u džok pa probati, možda je to rešenje.
 
13.02.2023
13
61
13
Ne citiraj ako odgovaras na post iznad !
Baš to treba počet sa malim dozama thca dok se tjelo privikne.
Za ljude koji pate od anksioznosti i panični napada preporučam da si uzgoje "Tatanka Pure CBD RQS" 90%indica , postotak thca može ic do 1% a cbd do 20%.
 
Poslednja izmena od urednika:

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.341
258
Ne znam koliko je do navikavanja i laganog povećavanja THCa jer postoje slučajevi gde se dugogodišnjim pušačima pojavi anksioznost.

Evo baš čitam nešto i postoje indikacije da CBD umanjuje psihotične i anksiozne efekte THCa. Koga interesuje detaljnije evo ga Link.

@Degen erick imaš pristup CBD cvetu/ulju da probaš kombinovati sa THC?