Anksioznost

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Alien OG

Poznanik Foruma
13.09.2019
1.308
9.457
258
Ocito ovisi o breederu ali rqs je 60-40%. A sativa je sigurno i provjereno sto meni nekada smeta, ne uvijek. Da se razumijemo ja volim critical ali samo ponekad kada ga se pozelim. Kad trgujem i kad sam u tome i pod stresom tu mi je og kush najbolji.
 

Prilozi

  • 520D1F5C-3D92-414F-9547-D9A7E4D1F165.png
    520D1F5C-3D92-414F-9547-D9A7E4D1F165.png
    826,4 KB · Pregleda: 33
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy

Infinity

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
21.03.2019
1.753
10.023
358
Da i ja malo spamnem, jel to znaći da je ovaj moj auto afghan skunk, kao neki kritični. I da će me fino pucat kad bude gotov? :))
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Alien OG

caspe

Aktivan Član
23.01.2012
558
6.793
233
34
Ocito ovisi o breederu ali rqs je 60-40%. A sativa je sigurno i provjereno sto meni nekada smeta, ne uvijek. Da se razumijemo ja volim critical ali samo ponekad kada ga se pozelim. Kad trgujem i kad sam u tome i pod stresom tu mi je og kush najbolji.
imao ima par godina, neki bi ljudi izgledali kao da su izgubili boks mec poslije criticala
 
30.03.2021
7
11
3
33
Tema kao stvorena za mene. Da li neko vari sa 4 mg rivotrila dnevno (ostalo ne bih da nabrajam)? Mislim, njega navodim jer je anksiolitik. Posle godinu ipo sam počela da sanjam od kako redovnije konzumiram vutru, a ne bi trebalo... Naravno, sa psihijatrom ne mogu o tome, cuz many reasons.
 

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Mene unazad 2 tjedna pere knedla u grlu. Ponekad šta god da radim, nemožeš vladati tim osjećajem. Pomaže jedino kad sviram, onda mi valjda mozak ne luta.
Pošto taj osjećaj se većinom javlja kad imaš neke "neriješene" probleme - to ćemo vidjeti kroz 10 dana.
Riješavam neke stvari sa bankom, imao sam puno planova ove godine, neki kredit itd, no očito ću morati pričekati, pa me to malo rashebalo.
Sutra to idem završiti, i do kraja tjedna riješavam još 2 problema što čekaju - ako tad stane - da, anskioznost.
Čak i kad zapalim, još jače se javi, pogotovo kad sativu zapalim, onda baš "pere".

No pošto me i glava boli, te imam osjećaj da mi i pluća ponekad ne rade punim kapacitetom dok treniram - možda je alergija, jer imam i sa time probleme.

Čitam da je dosta problematično odgonetnuti uzrok, da ta "knedla" može doći radi više slučajeva, čak nepovezano sa stresom, a može se dogoditi da i u isto vrijeme imaš 2 uzroka pa bude izraženije.
Kad sam prije 6-7 godina išao psihiću, prije njega sam išao na sva snimanja, pretrage, od stranih tijela u grlu do refluksa - sve 100% ispravno hahaha.
Pa su mi rekli da je na psiho bazi.

Recimo odem iz svog kraja na teren, bude mi odlično. Čim krenem doma i bliže sam kući - eto "knedle".
Ili ne znam, moram u kratkom roku obaviti par zadataka, ili na poslu ili doma. Zna se javiti.
Ali kako se javi, tako i ode.
No evo, već 2 tjedna je stalno tu.

A nikad nisam pio ništa protiv alergija, jer mi je doktorica uvijek pričala da ti lijekovi mogu izazvati probleme da budem više živčan.
A imam bronhitis, kao mali radi astme par puna hospitaliziran.
Mislim da bih komotno mogao uzeti nešto protiv alergija, probati - ako stane - onda mi se knedla mješa sa stresnim situacijama.

Stvarno je ljudsko tijelo zanimljiva tvorevina.
 

HARD SOLUTION

BIO research and support
25.01.2021
243
1.013
93
@Trulyo
malo odmori od vutre, ja nevarim vec 5 mjeseci i odlicno se osjecam, a iste sam probleme imao, zdrava hrana, i malo sport, ne pretjerano, jer smanjen dotok kiseonika u mozak ce jos pogorsati stvar.
 

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Pa uvijek imam oko 48h odmora, kazem ti da treba malo poservisirati mozak.

Recimo izlet u nekakvu jako siromasnu africku zemlju, pa da onda naucim cijeniti i komad kruha, a ne razjebat se jer banka trazi da pricekam pola godine radi nekih uvijeta,a gospon Trulyo bi radio garazu.
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
ja sam primjetio da me anksioznost puca samo kad moram u nepoznato ili medu ljude al npr kad sam u nizuzemskoj nemam nikakav problem jer mi mozak misli legalno je boli te k.a kad kuci pusim sam isti strain je sasvim normalan, a slucajno moram vani pocne paranoja srce neugodnost fuj.
 

Captain Fantastic

-me gusta marijuana-
22.09.2022
634
3.159
163
Likwawa hills
Anksioznost-moj dobar drugar
Anksiozan sam otkad znam za sebe.Od osnovne škole do dana današnjeg .I svi vi koji to jeste nećete umrijeti ili skrenuti vjeruj te mi.Sa 19 me opralo i to prvi moj godišnji i prvo ljetovanje na moru sa ekipom doslovno da se ubiješ ,nakon toga jebacki dani dolaze .nisam se vise mogao ni napiti a ni napušiti ,opušten nisam mogao biti,pamtio sam ko riba od prevelikog stresa s tim da sam kroz cijeli taj period života radio i skrivao svoje pravo lice.trava mi vise nije pasala pa sam se prebacio na pivo i sakrivao sam tako svoje simptome.starci su znali za moje stanje al su govorili da sam živčan i takav kakav jesam na djeda i da su to geni sto sve ima smisla al ljudi moji svi koji su zapeli sa tom anksioznoscu pitali su se zašto bas ja.mater mi je imala problema sa tabletama za smirenje i svakaka luda sranja tako da prema tabletama nisam imao dobro mišljenje.znao sam ja vrlo dobro sto mi se događa i bio sam svjestan nereda u sebi i koliko god sam se ja trudio to poslozit nisam mogao jer godinama unazad je bila prevelika šteta mome mozgu učinjena te se kemija u glavi pobrkala.trebao sam pomoć.odlučio sam otic kod psihijatra i pomoći sam sebi.dobio sam terapiju i odmah me nije dobro šljakalo(sto je i normalno jer 10god poslije tog sam se uvjerio)tako da sam ja odjebao te tablete od kojih mi je bilo samo još gore.nakon toga kao sto sam i pisao upoznao sam ljubav svog života koja je bila cijelo vrijeme podrška dok terapija nije počela djelovati.sad sam sretan čovjek i znam da postoji rješenje za sve.imao sam obitelj al podršku nikakvu.sam sam sebe liječio i jebacki se trudio da se izdignem.na tome putu nije bilo vutre jer mi nije pasala i mislio sam da vise nikad neću pušiti ,evo me raja sretan do jaja tu je i anksioznost al u drugom planu ::listomahanje:::spliff::rasta:
 

Cyric

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
736
5.162
233
Dalmacija
Imam jako dobrog frenda, takodjer ga pere anksioznost do jaja. Njegova vec zna graniciti s napadom panike. Njemu je od stresa na poslu. Tako da da sam upoznat s tim. Sjedimo na kavi sve pet nista neobicno i njega krene hvatat iz cista mira. Neko vrijeme je pio nekakve tablete za smirenje. Odustao je od njih jer jebiga kaze da se ne zeli dovest do toga da mora pit tablete da izadje iz kuce. Polako je naucio kontrolirat stanje i postepeno se smirit. A bilo je jebackih situacija, zamisli kad zoves hitnu jer mislis da ces se ugusit, a dok hitna dodje, napad prodje..nekoliko puta tako i postane ti neugodno zvat. Misle da ih zezas il sta vec. Prozivio je svasta. Ali naucio je kontrolirat. I veli da mu je lakse kad je s nekim tko zna za njegovo stanje, koji ce sjest s njim pricekat, pomoc dok taj napad prodje. To nije stramota ni nikakav tabu. A vutru covjek ni ne pusi. Sretno dalje i drago mi je da si se doveo do toga da vutra opet kola tvojim venama ;)
 

Captain Fantastic

-me gusta marijuana-
22.09.2022
634
3.159
163
Likwawa hills
Ma ja ih znam pun ***** sto se gaze sa svime i svačim na dnevnoj bazi samo da pobjegnu od toga,uff kad se sjetim mamurluka i napada i teškog funkcioniranja na poslu i opet sam sa time svime u glavi napredovao sto se tiče moga posla,nekad razmišljam šta da nisam bio anksiozan sve to vrijeme dokle bi dogurao.odjebao sam i faks i obrazovanje al opet ne žalim zbog toga,ponosan sam na sebe.to je i jedan od razloga zbog kojeg sam i došao ovdje.biti koristan i pomoći ako mogu.nemam ni jednu društvenu mrežu,ovaj mi je forum svemir.ima toliko toga da se trenutno osjećam kao djete u tvornici slatkiša ::roor::
 

Cyric

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
736
5.162
233
Dalmacija
Drago mi je da je krenulo na bolje. Ovdje si dobrodosao, baci oko na pravilnik foruma ako vec nisi, da izbjegnes negativne bodove :)
Ja sam takodjer maknuo face (jedina mreza gdje sam bio) i slicna sranja i vratio se korijenima i sto se mreza i growa tice. Sve od pocetka :) ovaj forum je zlato i jedino tu sam aktivan.
jos jednom, dobrodosao na :vutra: Siguran sam da ces ovdje naci i gust i mir i znanje il sto vec trazis :)
 
09.04.2019
3
7
3
34
Ja imam malkice drugačiji problem. Već desetak godina na dijagnozi anksiozna depresija i apsolutno jedini trenutak kada se ne osetim anksiozno je kada duvam. Plus sam na lekovima i, opet, jedino mi trava pomogne.

Problem nastane kad ostanem bez ijednog kontakta, a hvala bogu ekstremni introvert, i lakše bi mi bilo sve na svetu nego socijalizovati se.

Otkako sam bez već jedno tri meseca produktivnost mi je skočila za 60%, ali taj nivo anksioznosti ne vredi ničega.