Annunaki teorija o postanku čovjeka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

UserName

Aktivan Član
28.10.2006
104
1
0
39
Biblijski reci koji govore o stvaranju Adama, sažet su prikaz daleko detaljnijih sumerskih i akadskih tekstova, zapisanih na glinenim pločicama, u kojima ulogu Elohima iz Knjige Postanka igraju Anunnakiji - "Oni koji s Neba dođoše na Zemlju."
Anunnakiji su došli na Zemlju prije nekih 450 000 godina s planeta Nibirua - člana našeg Sunčevog sustava kojeg njegova ogromna orbita dovodi u naš dio neba svakih 3 600 godina (12-ti planet). Ovamo su došli u potrazi za zlatom, kojim su htjeli zaštititi svoju sve tanju atmosferu. Bili su iscrpljeni i trebala im je pomoć, pa je njihov glavni znanstvenik Enki predložio da iskoriste svoje znanje o genetici kako bi stvorili potrebne Primitivne radnike. Kad su drugi vođe Anunnakija upitali: 'Kako možeš stvoriti novo biće?', on je odgovorio: "Biće koje nam je potrebno već postoji; sve što moramo učiniti je staviti svoj znak na njega." To se dogodilo prije nekih 300 000 godina.
On je imao na umu genetsko unaprjeđivanje postojećih hominida (koji su se na Zemlji već razvili evolucijom) dodavanjem nekih gena razvijenijih Anunnakija. Da su Anunnakiji, koji su mogli putovati svemirom prije 450 000 godina, imali razvijenu znanost o genetici (do čijeg smo praga mi sada stigli) jasno je ne samo iz tekstova, nego i iz činjenice da je dvostruka zavojnica DNK prikazana kao isprepletene zmije (simbol koji se još uvijek koristi za medicinu i liječenje). Kad su vođe Anunnakija odobrile projekt (odjek toga je biblijsko "Načinimo Adama"), Enki se uz pomoć Ninharsag, glavne liječnice Anunnakija, posvetio procesu genetičkog inženjeringa, dodajući i kombinirajući gene Anunnakija s onima već postojećih hominida.
Kad je, nakon puno pokušaja i pogrešaka, kao što je na dojmljiv način opisano i zabilježeno u drevno vrijeme, dobiven "savršeni model", Ninharsag ga je podigla i viknula: "Moje ga ruke napraviše!" Drevni umjetnik naslikao je taj prizor na cilindričnom pečatu.
I to je način na koji smo došli u posjed jedinstvenih dodatnih gena. Takodjer ta teorija objašnjava mnogoboštvo koje je bilo prisutno sve do odlaska Annunakija sa zemlje, kada ljudi počinju vjerovati u jednog boga.
http://www.youtube.com/watch?v=---ASYUpsJg&feature=related
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
ovo je jako dobro... donekle se podudara sa mojim vidjenjem nastankom covjeka i genetskim inzinjeringorm.... svakako bi trebalo pogledati cijeli dokumentarac
 
24.10.2008
4
0
0
38
link vishe ne radi jel mozhesh da postavish drugi poshto ne znam ni o chemu se radi a mozhda nisam gledao?


Crtani film Horton mi se svideo jel bash lepo uspeva da te zamisli malo ko smo mi i da se mnogo tripujemo da smo neka sila i pametnjakovici,ovde mislim na danashnji globalan svet,jbg kad morash crtanim filmom da shirish svest ovom zatupljenom svetu :).Da ljudi malo vishe chitaju o starim civilizacijama a manje gledaju jebeni "ti vi" bili bi svi pametniji i bolje bi razmishljali i imali vishe poshtovanja prema nekim stvarima..