Ansestezija i konzumiranje marihuane

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.12.2007
24
1
0
33
da...ma nije mi bed biti bez trave neg ono...ak se moze zakaj ne! dosao sam doma danas iz bolnicee i nemrem pricati ni nis a nesmijem pusiti 8 dana min! pito sam doktora!
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Eto vidis Dirty ti je lepo rekao...
Ko zna kako bi odreagovao taj THC tokom operacije...
I sto je najvaznije sad samo treba da budes poslusan i ne pomislis na joint tih osam dana...
Na kraj krajeva ako pravilno postupis tebi ce biti bolje,nikom drugom...To ti naravno odgovara...:thumb:
 
02.12.2007
24
1
0
33
evo me...odradio sam sve kaj sam trebo,izvadio krajnike i pito otvoreno doktora sto ako sam se sada ja napusio i reakcija doktora je bila iznenadujuca,reko je da to nije problem kao sto su vadenje krajnika i takvih operacija na koju ides na lokalnu anesteziju(naravno nisam bio napljugan),ali NESMIJES ako ides na ansteziju na koju te uspavaju jer postoji bogucnost da se nikada vise neprobudis! rekao je da obavezno ni ne pomisljam na konzumaciju 5 dana nakon operacije da nebi bilo krvarenja i gnojenja mjesta gdje je rezano...nije mi bilo bed se strpiti jer se od toga nemrem biti ovisan!!i evo ga...sada mogu normalno pusiti i napljugavam se vec tjedan dana i uzivancija je!