Anti gravity

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Ovaj lik, Alexey je sklepa malu anti gravity mašinu, koristija je Grebennikovu teoriju tj. praksu. Ako koga zanima, nek malo prošvrlja jer liku su skidali videa, pa su mu blokirali kanali pa svašta nešto, ali srećom, video je prenilo odmah više kanala tako da su mu odblokirali kanal. Ovo doli je samo primjer. Ima videa di je lik baš detaljno objasnija šta, kako i zašto radi.


 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
Ovo je velika stvar ako je istinita. Mislim da ameri imaju tesline tehnologije i radove i papire njemačkih znanstvenika koje su ukrali u WW2 (sa sve znanstvenicima, Wernher von Braun i kompanija koja je "emigrirala" odmah nakon rata) a znamo da je njemački vođa imao uvrnute znanstvenike i još luđe vlastite ideje i da su imali još puno toga za što ne znamo, što je završilo u rukama amera, i da mogu još puno više od toga. Lako je moguće da imaju neku UFO tehnologiju.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: EXARP

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
normalno da nije, nazalost.
mislim na videa, fejk i jedno i drugo... i jos miljardu takvih sa yt-a
Neznan. Ovi mi je izgleda najuvjerljiviji. Čisto radi Grebenikooga rada. A ovo šta Stipe govori je izgleda stvarnost, a ne "teorija urote". To je oni moment kad se teorija pritvara u praksu. Puno je dokumenata deklasificirano. Ima svakakvih ludosti.
Zar nije malo čudno da imamo tehnologije koje izgledaju SF (jebeni smartfon i tablet su još uvik bili SF prije 10ak godin ,bar ovakvi kakvi su danas)...a vozimo se na naftu. Ložimo i ugljen i naftu. Tehnologija od prije 100 godin; motor s unutrašnjin izgaranjem.
Neznan...odo zafrkat jednog za laku noć ;) :)