Anti-Marijuana PSA Video

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.11.2006
9
0
1
"To stanje bića je sve i ništa u isto vrijeme, ono jednostavno jest, a ta spoznaja je nevjerojatna za svijest... nešto potpuno drugačije."

misliš li da i to stanje nema nivoe, nazovimo to tako. ili poimaš to stanje kao isključivo transcedentno?
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Čuj ovo baš i nije tema za naše filozofiranje...
Mislim da u matrixu sve ima nivoe, ali moj fragment svijesti i sva svijest ima izvor u 'nultoj točki', tamo gdje je sve jedno, u implicitnom. A to o čemu govorim je dodir tog jednistva iz perspektive svog fragmenta svijsti.
Znaš... kao da imaš bačvu vode i zagrabiš čašom i izdvojiš nešto malo vodice - to sam ja... i to iskustvo je kao prisječanje one bačve vode, svog izvora, na neki način ponovno povezivanje s njim. Jer u našem svemiru ništa nikad nemože biti odvojeno u pravom smislu riječi, jer sve je jedno a izdvojenost je iluzija koja nam omogučuje na funkcioniramo kao pojedinci.

Ne smatram da je matrix nužno nešto loše, da nema njega nebi bilo raznolikosti a time ni ničega ostalog... problem je kako ga mi kreiramo, zabrijavanje naših umova.
 
10.09.2008
5
1
0
79
uglavnom da odgovorim na prvi post i onu nebulozu od anti-videa

probao sam svašta, dugo na lsd-u bio, a maru pušim več 30 godina

više se trujem cigarama,

nikakvih problema sa zdravljem i ostalim što u video rekoše(slab sam s eng. jezikom)

jedini problem sa marom je što su me privodili par puta radi uzgoja
 

Kreso1988

Aktivan Član
04.07.2009
143
23
0
33
OkiyKiku je napisao(la):
Kako je Slonić jednom reko i "...i previše vode će ti škoditi..." pa normalono da škodi. Pa ne misliš valjda ako ćeš pušit svaki, svaki drugi dan da ti neće škodit.

A također mislim da marihuana definitivno nije za emocionalno nestabilne ljude...


svaka cast odlicno si to reko

sta se tek moze reci za alkohol masnu hranu da nepricam o ostalik kemijskim drogama
sve skodi u prevelikim mjerama sada mi u hrv biramo 140 i nesto ljudi koji ce odluciti sta od toga dopusiti a sta ne

a sto se tice ovisnosti ljudi postanu ovisni o svojo jcetkici za zube pa im je tesko prihvatiti novu i tako je sa svim stvarima...
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
Weedran je napisao(la):
Evo kad već govorim o sadašnjem trenutku preporuka knjiga Tolle - Moć sadašnjeg trenutka

ovo sta si napiso je takav bullshit da to nije humano (da nebi bilo zabune, moje misljenje je ovo)... iako si sve do tad lijepo napisao o sadasnjem trenutku i iza toga se moze stati, tolle (na prvom mjestu) a na drugom njegove knjige su tako *****. tip je kompletni idiot... njegove knjige niti ne zelim komentirati... dovoljno je pogledati njegova izlaganja na youtubu... dok izgovori recenicu, ja odem do slovenije po sjemenke, uzgojim si biljku, posusim ju, napravim curring i zapalim pljugu i onda mu se smijem jer ju josh nije zavrshio...

dovoljno je samo ici malo detaljnije analizirati stvari s kim je povezan... za moc sadanjeg trenutka mu je pohvalu/preporuku pisao chapkra il kako se vec pise... osudjivani kriminalac i da sve neidem nabrajat. povezan je drito s oprah koja mu je vrshila promociju itd... uglavnom... sadasnji trenutak i sve vezano za njega apsolutno stoji... tolle - krivi izbor...