antibiotici -.-''

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.06.2011
20
0
0
32
ako je itko imao iskustava neka pomaze....trenutno pijem antibiotike,Ospamox da budem tocniji...e sad hoce li se sta desit ako budem fumao???nebi htio da zavrsim na hitnoj il tako nest...hvala svima
 

Exotic

Aktivan Član
07.09.2011
66
1
0
38
Nemoj me držati za riječ, ali ja osobno ne vidim razlog zašto bi završio na hitnoj... To su antibiotici... Ako netko može cugat na antibioticima, zašto ne bi ti moga fumat? JA osobno mislim da najgori problem može biti da ti ta tura tableta koju popiješ prije ne bude imala efekta... Velim, čisto moje mišljenje s obzirom na iskustvo da sam ja znao ponekad cugat na antibioticima...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
ne brini, možeš ti pit antibiotike i pušit u isto vrijeme. ja sam isprobao nebrojeno puta i još sam tu bez ikakvih posljedica...

trava i alkohol nisu isto i ne djeluju isto. trava djeluje samo na mozak, na određene receptore u mozgu i nema nikakvih interakcija sa antibioticima za razliku od alkohola.
 

Smeh

Aktivan Član
09.08.2011
91
8
0
31
brate ja sam medicinar samo fumaj do mile volje..neboj se niceg sem mucnine ali neces povracat... :p :p samo opusteno
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
brate ja sam medicinar samo fumaj do mile volje
Gdje si ti školu pohađao:vb_kez:
Vjerujem da nema opasnosti ali mislim da je moguče da se promjeni "film" u glavi ili da je drukčiji osječaj u tijelu... Neš umrijeti sigurno.
 

Smeh

Aktivan Član
09.08.2011
91
8
0
31
u Hrvatskoj Osijek...Ospamox se koristi za infekcije usne supljine disnih puteva i gornjeg krvtocnog sustava...tako da nebi trebalo bit nikakih problema..eventualno muka ali nek oja ce prouzrocit zelucanu izlucevinu ili zelucani sadrzaj naci njeno izbacivanje...te su tablte osrednje gramaze tako da...premda neko je dao savjet da bi bilo dobro ne koristit vutru za navedeni period to je jedna od najboljih solucija..al sto se tice da ces si naskodit nesto mislim da nema brige tj siguran sam 99 %

Btw sad sam se sjetio ako imas infekciju disnih puteva preporucam ti da ne konzimiras ni cigarete btw dim je dim..ali bi mogo smao zavuc tu imfekciju da traje dulji period P.s
 
  • Sviđa mi se
Reactions: herb-o-logist
27.06.2011
20
0
0
32
Smeh je napisao(la):
u Hrvatskoj Osijek...Ospamox se koristi za infekcije usne supljine disnih puteva i gornjeg krvtocnog sustava...tako da nebi trebalo bit nikakih problema..eventualno muka ali nek oja ce prouzrocit zelucanu izlucevinu ili zelucani sadrzaj naci njeno izbacivanje...te su tablte osrednje gramaze tako da...premda neko je dao savjet da bi bilo dobro ne koristit vutru za navedeni period to je jedna od najboljih solucija..al sto se tice da ces si naskodit nesto mislim da nema brige tj siguran sam 99 %

Btw sad sam se sjetio ako imas infekciju disnih puteva preporucam ti da ne konzimiras ni cigarete btw dim je dim..ali bi mogo smao zavuc tu imfekciju da traje dulji period P.s

zahvaljujem gazda doktor
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Zašto je problem?
Mislim, ne znam što ti pušiš, pa ne možeš na tjedan dana pauzirati...meni osobno to nije nikakav problem, pa zato ne razumijem.
Nedavno sam i sam trošio isti antibiotik i nije mi ni palo na pamet da bi moglo smetat ako dimim ...i nije smetalo :)
 
27.06.2011
20
0
0
32
zlo&naopako je napisao(la):
Zašto je problem?
Mislim, ne znam što ti pušiš, pa ne možeš na tjedan dana pauzirati...meni osobno to nije nikakav problem, pa zato ne razumijem.
Nedavno sam i sam trošio isti antibiotik i nije mi ni palo na pamet da bi moglo smetat ako dimim ...i nije smetalo :)

fumam pravu,obicnu,zelenu ganju,bez aditiva,ne-špricanu...samo prirodno...i nije toliko bed meni prestat ali ovaj tjedan imam puno ''okupljanja'' i druzenja na kojim bi bio grijeh ne zapalit...plus draga ima godisnji tako da...nebi valjalo propustit :)
 

Lilly

Aktivan Član
12.08.2011
84
302
53
Wonderland
Ja sam milion puta varila pod antibioticima, i nikad mi nije smetalo :rasta1: mislim da mozes sasvim da se opustis...samo udri, vutra je lek hah :carrot:
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
ma gluposti naravno da se smije pusit,dapace :vb_devil: sranje je ako se alkohol pije i ne zato sto ce izrast trece oko il zavrsit na hitnoj nego zato sto konzumiranjem alkohola se ponistava djelovanje antibiotika
 
27.06.2011
20
0
0
32
derataur je napisao(la):
ma gluposti naravno da se smije pusit,dapace :vb_devil: sranje je ako se alkohol pije i ne zato sto ce izrast trece oko il zavrsit na hitnoj nego zato sto konzumiranjem alkohola se ponistava djelovanje antibiotika

ja vec imam trece oko,ali ga ne otkrivam u javnosti :)