apel

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

papandopulo

Aktivan Član
05.10.2010
63
5
0
53
ovim putem jedinim mogucim apeliram na administratore i prijatelje foruma a i ja se smatram prijateljem ovog foruma mada tu titulu nemam da treba malo vise obratiti paznju na pocetnike njihove dnevnike i njihova pitanja....tu smo ili moramo podici dva prsta? sve se svodi na rukovodeci kadar a svi ostali su u drugom planu i jedna ruzna stvar koju sam primjetio. kako netko tko ima u boxu 20ak bilkjaka i box od 15ak kvadrata moze pokupiti rep.i jos k tomu silne pohvale pa decki zar vam to nelici na komercijalu da se mene pita a nepita se taj vise nebi mogao biti na vutri pa i da je sam osnivac ovoga foruma.pozdrav
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Odlično zapažanje,međutim,dok god netko ne spominje komercijalni uzgoj i ne zna se dali je komercijalni uzgajivač,ne vidim razlog zašto bi,osim za njegovo dobro,odnosno zaštitu njega samog,bio u nemilosti.Jedan takav outdoor uzgajivač je bio ove godine otvorio dnevnik i mada se zakleo u sve živo da nije komercijala,radi njegove zaštite i zaštite ovog foruma je dnevnik obrisan,tako da se ne moraš zabrinjavati.Administratori i moderatori svakako imaju na oku takve growere i kao što vidiš,rade na tome da ovaj forum ostane onakav kakav je i zamišljen-zajednica hobi growera.
Pozz
 

slobodan

Aktivan Član
16.08.2010
329
70
0
74
mislim da gresis papadonpulo.
i pored toga sto sam svez na ovom forumu,sebe smatram takodje clanom. ali ljude ne delim na komercijalu i na one druge. upravo oni za koje smatram da su blaga komercijala (i to mozda...) su ustvari ljudi koji su sa svojim znanjem doprineli ozbiljnosti i profesionalnosti samog foruma.
nije jednostavno organizovati se i imati poseban box za cvetanje,pa box za vegetaciju,pa box za mame,pa box za klonove,pa box za susenje...zatim kloniranje,koje je otkrovljenje u samom uzgoju... sad ne pricam o kolicini vec o nacinu uzgoja. sve to ti ne treba ako imas 1,2 biljke! a upravo draz cele price,naravno pored pusenja je i sve to organizovati. mene ovaj hobi poprilicno opusta,i upravo mi je filing u svemu tome da probam nesto sto sigurno nebi naucio od onih koji gaje 1,2 biljke.a dobra strana svega ovoga je sto nema granica. kada sam pomislio,e to je to,kao naucio sam, shvatim da ima nesto novo sto bi mogao da probam...
i jos da pridodam da imati 20 biljaka ne smatram komercijalom,jer i sam znas da mozemo da radimo razne stvari sa plodovima naseg rada...ulje,hrana,***********... za sa je smesno razmisljati,ako imas samo 2 biljke...

ne zeli da me shvatis kao nekog ko oce da se svadja,vec samo iznosim svoje misljenje
peace
 

papandopulo

Aktivan Član
05.10.2010
63
5
0
53
slobodan je napisao(la):
mislim da gresis papadonpulo.
i pored toga sto sam svez na ovom forumu,sebe smatram takodje clanom. ali ljude ne delim na komercijalu i na one druge. upravo oni za koje smatram da su blaga komercijala (i to mozda...) su ustvari ljudi koji su sa svojim znanjem doprineli ozbiljnosti i profesionalnosti samog foruma.
nije jednostavno organizovati se i imati poseban box za cvetanje,pa box za vegetaciju,pa box za mame,pa box za klonove,pa box za susenje...zatim kloniranje,koje je otkrovljenje u samom uzgoju... sad ne pricam o kolicini vec o nacinu uzgoja. sve to ti ne treba ako imas 1,2 biljke! a upravo draz cele price,naravno pored pusenja je i sve to organizovati. mene ovaj hobi poprilicno opusta,i upravo mi je filing u svemu tome da probam nesto sto sigurno nebi naucio od onih koji gaje 1,2 biljke.a dobra strana svega ovoga je sto nema granica. kada sam pomislio,e to je to,kao naucio sam, shvatim da ima nesto novo sto bi mogao da probam...
i jos da pridodam da imati 20 biljaka ne smatram komercijalom,jer i sam znas da mozemo da radimo razne stvari sa plodovima naseg rada...ulje,hrana,***********... za sa je smesno razmisljati,ako imas samo 2 biljke...

ne zeli da me shvatis kao nekog ko oce da se svadja,vec samo iznosim svoje misljenje
peace
prijatelju upravo sam od tebe dobio par dobrih savjeta u vezi uzgoja.kada sam otvarao temu nisam mislio nekoga uvrjediti pogotovo tebe.iskreno citao sam taj dnevnik i prvo sto mi je palo na pamet je komercijalni uzgoj. nije na meni da vodim brigu o tome ali mislim da takvi dnevnici narusavaju ugled ovog foruma.svaka cast na trudu i ulozenom novcu a bogami i na mudima.nadam se da ovo nece narusiti nas odnos i da ces pratiti moj dnevnik.
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
prijatelju brini ti za svoj grow i svoju guzicu čuvaj,a ove ostale "nebitne" stvari ostavi ljudima zaduženim za to
pozz
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
papandopulo lose si skapirao pricu nekom je dosta jedna sestotka da radi komercijalu,a nekome ni tri nisu dosta za svoje potrebe ima nas svakakvih
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Srećom pa se tebe ne pita :D
Ne razumijem kakva sramota za forum, baš je fino vidjeti kad čovjek ima 20-30 biljaka i 15 kvadrata mjesta za to.
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
Tarki je napisao(la):
Srećom pa se tebe ne pita :D
Ne razumijem kakva sramota za forum, baš je fino vidjeti kad čovjek ima 20-30 biljaka i 15 kvadrata mjesta za to.

potpis na ovo, ja se slažem!
 

papandopulo

Aktivan Član
05.10.2010
63
5
0
53
dragi groweri neki od vas nisu procitali post sa razumjevanjem! slazem se da je lijepo vidjeti pedantno sreden veliki box sa 20 biljaka nisam to htje opovrgnuti htjeo sam reci da na ovom forumu kojeg sam veliki fan ima vrlo malo ljudi koji znaju uzgojiti travu na pravilan i uspjesan nacin vecina su pocetnici na koje bi trebalo staviti akcent,informacije su na forumu,slazem se.ja sam procitao cijeli forum vjerovatno i naisao sam na dosta pitanja bez odgovora ili su pitanja bila upucena na ono CITAJ.ali sada je to manje bitno! u pravilniku cjenjenog foruma pise da se protivi komercijalnom uzgoju tako da primjecujem da su neki kontradiktorni:) nadam se da mi nezamjerate na iskrenosti
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
[YOUTUBE]d2FT4FprxDg[/YOUTUBE]



:icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

xxrobixx

Aktivan Član
18.09.2009
384
317
63
Underground
Svejedno mi. Meni draže 3 po 3, da što više sorti prođem i naučim. A sada, tko voli neka izvoli. Lijepo mi je vidit dnevnike sa puno biljaka! Komercijale u svemu ima, tako da, nažalost neizbiježno :)
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
putnik11 je napisao(la):
Svejedno mi. Meni draže 3 po 3, da što više sorti prođem i naučim. A sada, tko voli neka izvoli. Lijepo mi je vidit dnevnike sa puno biljaka! Komercijale u svemu ima, tako da, nažalost neizbiježno :)
Podrzavam. :D
Neko moze i tri biljke da gaji u komercijalne svrhe, tako da ja nemam nista protiv i neko punu njivu da ima, mozda decko nece da se muci svake godine, vec jednom zasadi za ceo zivot. :)